Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• 1)
    Czy ktoś z Was lub Waszych bliskich kupował z dofinansowaniem z NFZ/MOPS ze zlecenia od lekarza matę do masażu (masującą) jak zwał tak zwał. Jeśli tak plis o kontakt, to bardzo ważne.

2) Jeśli szukacie już na prezenty czegoś dla bliskich to mogę pomóc w kwestii kosmetyków, akcesoriów, suplementów
    Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Komentarz

• Szukam zdjęcia transparentu"Idę na wybory,nie głosuje na Donka" w dobrej rozdzielczości,żeby nie zaśmiecać może być Priv
      Potrzebujesz Projektów Graficznych pisz - pawelekprojekty@gmail.com

Komentarz

• Witam, po porządkach mam kilka nowych rzeczy na sprzedaż. Poniżej linki do produktów. Sprzedawane rzeczy są nowe, nawet nie wyciągane z pudełek, folia itd. Wszystko jest firmy vogel germany. Zapraszam. Cena za stron wszystko jakieś 60% ceny zakupu, nie wliczając ceny kalibracji u producenta. Jeśli ktoś będzie zainteresowany całym kompletem niech będzie 450zł, jeśli kogoś interesują pojedyńcze produkty to około 60% ceny internetowej. Pozdrawiam
        http://shop.vogel-germany.de/product...---6-inch.html
        http://shop.vogel-germany.de/product...---150-mm.html
        http://shop.vogel-germany.de/product...5---30-mm.html

Komentarz

• Panowie i Panie kto poleci jakiś sprawdzony punkt do naprawy wyświetlacza w telefonie,najlepiej centrum?

Komentarz

• Może nie Centrum, ale polecam Carrefour Bemowo, na dole za kasami jest punkt. Robią dobrze, szybko i nie biorą mega dużej kasy. W zaleznosci jaki telefon. Jak sa pytania zapraszam na priv
            Zamieszczone przez W. Zobacz posta
            Panowie i Panie kto poleci jakiś sprawdzony punkt do naprawy wyświetlacza w telefonie,najlepiej centrum?

Komentarz

• Siemano! Poszukuje zdjęć naszych grajków z autografami, wszystkich razem ze sztabem szkoleniowym.Gdyby ktos miał cos takiego na sprzedaż prosze o info. Dzieki

Komentarz

• Żona sobie zamarzyła toaletkę. Jeżeli ktoś z Was słyszałby o jakieś wyprzedaży tego typu rzeczy albo może któraś z Was legionistek posiada i chce sprzedać to będę wdzięczny o info
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Czy ktoś z was używał/używa koszulki od SURGE POLONIA ???? chodzi mi o zwykłe jak i termoaktywne.

Jak wyglądają jakościowo ???
                  " Ojczyzny nie zabiorą Ci nigdy jeśli nosisz ją w swoim sercu "

Komentarz

• Zamieszczone przez kowallu Zobacz posta
                    Czy ktoś z was używał/używa koszulki od SURGE POLONIA ???? chodzi mi o zwykłe jak i termoaktywne.

Jak wyglądają jakościowo ???
                    Posiadam koszulkę z Surge. Po pół roku trochę czarny stracił na kolorze, ale nie było to prane w niczym do czarnych ubrań. Jeżeli chodzi o jakość to jestem mile zaskoczony. Ostatnio nabyłem koszulki z RED IS BAD i one są, moim zdaniem, gorsze. Surge jest grubsze i nadruk lepszej jakości. Osobiście polecam.

Komentarz

• Poszukuje kantoru ktory ma dobre kursy i jest zaufany. Prosze o info bardzo mi zalezy.

Komentarz

• Nicholas Deakins / Vale / Polo LS

http://ultrastreet.pl/391,pl_nichola...e-polo-ls.html

UltraStreet Fan Page
                        www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez Ścibek Zobacz posta
                          Poszukuje kantoru ktory ma dobre kursy i jest zaufany. Prosze o info bardzo mi zalezy.
                          Polres na Grójeckiej koło placu Narutowicza. Najlepsze kursy w Warszawie i jeszcze możesz negocjować przy większych wymianach.

Komentarz

• Zamieszczone przez Zgrywus94 Zobacz posta
                            Biała wiatrówka Ofensywy na sprzedaż stan jest bardzo dobry. Używana ale chce sprzedać bo jest za duża. Propozycje cenowe na priv. rozmiar L

podbijam

Komentarz

• Poszukuję białej czapki zimowej z herbem i krzyżem celtyckim w czerwono-zielone wąskie paski. Były dostępne na ostatnim kiermaszu.
                              Ostatnio edytowany przez arni87; [ARG:4 UNDEFINED].
                              ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
                              Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Komentarz

• Poszukuję jakiegoś informatyka, który potrafił by mi zrobić grę typu ' wąż ' na telefon, tylko że za każdym razem gdy wąż zje kwadracik, wyskakuje pytanie i musisz na nie odpowiedzieć poprawnie żeby zaliczyło ten kwadracik, jeśli odpowiesz źle grasz dalej kwadracika nie zalicza, pilne projekt na studia...

Oraz jeśli ktoś ma oryginalne damskie perfumy taniej niż w sklepach to też proszę o kontakt potrzebuję takie jak:

- victor&rolf flowerbomb
                                - hypnotic poisin dior

Komentarz

Pracuję...
                                X