Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mam do sprzedania kilka używanych rzeczy, oferty na priv:
    Bluza GALANT FASON - GRZESIUK "SYN ULICY" rozmiar M - 100zł

Koszulka z ABJ 1916 rozmiar M - cena 35 zł

Koszulka z ABJ rozmiar M -cena 35zł

Bluza firmy MANTO rozmiar S (jak M'ka) cena 100zł

Komentarz

• Sprzedam kupon do wymiany na bilet .Oczywiście chodzi o dzisiejszy mecz, sektor 116 . Cena jaka mnie interesuje - 40 zł. Kupon można wymienic na bilet do godz 21:05.
      I pytał dramatycznie , ,,jak to możliwe, żeby miasto stracić równie łatwo jak odrąbaną kończynę ?,, Niemcy – pisał już w wolnej Polsce w ,,Tygodniku Powszechnym ,, podtrzymują pamięć historyczną , a u nas w pismach takich jak ,,Newsweek,, , ,,Wprost,, , ,,Polityka,, nic, głucho , jakby nam tę pamięć nagle odrąbano ,,. I dalej : ,, Boli mnie zapomnienie. Opanował mnie jakiś smętek żałoby po tym mieście , o którym mówiło się ,,Leopolis semper fidelis ,,

Komentarz

• Jeśli jest ktoś kto pracuje lub ma kogoś znajomego w Orange i jest skory do pomocy to proszę o kontakt na priv. Chodzi o przedłużenie umowy.

Komentarz

• Nieśmiertelniki dla kibiców full kolor - najwyższa jakość !

Cześć!

Jestem producentem nieśmiertelników - naszyjników z danymi, używanymi głównie na wojnie. Po czasach wojennych, nieśmiertelniki stały się popularne wśród zwykłych ludzi, nie związanych z wojskowością.

Nasza firma jest jedną z czołowych firm produkujących nieśmiertelniki w Polsce. Teraz, dzięki najnowszej technologii, wyprzedziliśmy konkurencję i jako pierwsi w Polsce, oferujemy Państwu nieśmiertelniki z dowolną grafiką, wykonaną w jakości HD, w pełnym kolorze !

Technologia dostępna do tej pory tylko w USA i zachodniej Europie, jest na wyciągnięcie ręki również w Polsce!

Twoją pasją jest piłka nożna?

Chcesz się wyróżnić na stadionie z oryginalnym gadżetem?

Masz już wszędzie dostępne koszulki i naklejki?

Postaw na oryginalność !

Totalny hit w Polsce, umieść swoją grafikę w pełnym kolorze w jakości HD na nieśmiertelniku!

Komplet za 15 zł to:
          - 2 aluminiowe blaszki z grafiką po każdej stronie ( w sumie 4 różne grafiki )
          - 2 łańcuszki kulkowe niklowane - 59 cm i 14 cm

Umieszczamy dowolny tekst, zdjęcie czy grafikę - każda może być inna - bez dodatkowych kosztów

Poniżej przedstawiam przykładowe zdjęcia:

Wysyłka:
          Zamówienia o wartości do 100 zł wysyłamy pocztą, ponieważ w przypadku zgubienia przesyłki, poczta zwraca tylko do 100 zł.
          Zamówienia o wartości powyżej 100 zł, wysyłamy kurierem DPD.

List Pocztą Polską - 7 zł - zamówienie o wartości poniżej 100 zł
          Kurier DPD - 16.50 zł - zamówienie o wartości powyżej 100 zł

Masz pytanie? Chciałbyś zamówić? Masz propozycję stałej współpracy?

Przy zamówieniu większej ilości - atrakcyjne rabaty !

Zapraszam do kontaktu:
          Piotr Włodarczyk

Tel. 512 367 240

piotr@stampgrav.com

www.stampgrav.com

Sklep na Allegro:
          http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=3904399
          Ostatnio edytowany przez Niesmiertelnik; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Dodany cennik wysyłki

Komentarz

• Jaki jest koszt dostawy, n.p. 10 kompletów?
            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamówienia o wartości do 100 zł wysyłamy pocztą, ponieważ w przypadku zgubienia przesyłki, poczta zwraca tylko do 100 zł.
              Zamówienia o wartości powyżej 100 zł, wysyłamy kurierem DPD.

List Pocztą Polską - 7 zł - zamówienie o wartości poniżej 100 zł
              Kurier DPD - 16.50 zł - zamówienie o wartości powyżej 100 zł

Przy zakupie np. 10 kompletów za przesyłkę płaci się tylko raz - 16.50 zł

Komentarz

• szukam osoby co by wymienila się na vouchery do kina. Sprawa wyglada tak ze dysponuje 6 sztukami do Cinema City a duzo wygodniej bylo by mi jak bym mial do Multikina

Moze jest ktos taki na forum plz priv

Komentarz

• Pozwolę sobie podbić i gorąco zachęcić do udziału – to już dzisiaj

Jak ktoś nie może przybyć na 16, a może np. na 19 to również zapraszam – wiele wskazuje, że to się może przeciągnąć. W końcu łikend dłuuuugi przed nami

Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                  Wszystkich przeciwnych dalszej rozbudowie kompostowni i wysypiska śmieci na Radiowe (mieszkańcy Bielan, Bemowa, Żoliborza, Babic i Łomianek wiedzą czym to śmierdzi -€a z przetargów przeprowadzonych przez MPO i zezwoleń o które wnioskują, wynika, że w przyszłym roku chcą podwoić ilość pryzm w kompostowi i zwiększyć te dotychczasowe), a także wszystkich, którzy chcą powyklinać HGW i zrobić jej trochę czarnego "pijaru"przed wyborami , gorąco zapraszam na protest pod ratusz na Pl. Bankowym, piątek 07.11.2014 r., godz. 16.00.

Worki ze śmierdzącymi śmieciami mile widziane

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                  St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez PuNoL Zobacz posta
                    Właśnie coś takiego jak H.ibic wstawił tyle że stacjonarnie, wole ominąć wysyłkę itp.
                    Dziś dwa rodzaje pojawiły się w Patoriots.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                      Pozwolę sobie podbić i gorąco zachęcić do udziału – to już dzisiaj

Jak ktoś nie może przybyć na 16, a może np. na 19 to również zapraszam – wiele wskazuje, że to się może przeciągnąć. W końcu łikend dłuuuugi przed nami
                      Niestety protest skonczyl sie po ok. 1,5 godz. , więc jak ktoś mial przybyć później, to juz nie ma po co. Jak ktoś jechał na darmo to przepraszam.
                      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Nicholas Deakins / Bescot / Polo LS

http://ultrastreet.pl/390,pl_nichola...t-polo-ls.html

UltraStreet Fan Page
                        www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Szukam kogoś pracującego w ubezpieczeniach na życie. Jakby co Prv.

Komentarz

• szukam kogoś robiącego w UPC/Vectra. Chodzi o umowę dla starego/nowego klienta.

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
                              szukam kogoś robiącego w UPC/Vectra. Chodzi o umowę dla starego/nowego klienta.
                              Dzwon do nich strasz ze odejdziesz a ugrasz cos ja za przedluzenie umowy w UPC urwałem canal+ i hbo za friko... Tyle samo place co wczesniej Oni tam maja jakis dzial utrzymania klienta czy co aaaaaaaa i jeszcze postraszylem ze z Vectry co chwile pukaja jak jechowi... A co do Vectry to sciema ze sa lepsi... Jak podliczyli mi to samo co mam aktualnie (2 dekodery, telefon neta full hd i bajery) to tyle samo co w UPC mi krzykneli...

Komentarz

• Kolejne wydanie Kalendarzy Historyczno-Patriotycznych 2015

http://allegro.pl/show_item.php?item=4781672959

https://www.facebook.com/profile.php?id=100008438264033

Polecam,

Komentarz

Pracuję...
                                X