Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Używa ktoś szaliko-kominiarek/chust buff? Sprawdzi się coś takiego na nartach?

Komentarz

• Zamieszczone przez BAU Zobacz posta
      Mógłby mi ktoś powiedzieć jak w praktyce prezentują się jakościowo ciuchy Red is Bad? Słyszałem różne i skrajne opinie. Przede wszystkim mam na myśli teraz bluzy i longsleeve. Cenowo są to ciuchy jedne z droższych jeżeli chodzi o klimat patriotyczny - czy jakość jest adekwantna do ceny? Czy umie ktoś porównać jakość tych ubrań z np. extremeadrenaline lub ultrapatriot? Z góry dziękuję. Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu, bo wzory mają całkiem fajne, ale wydać 150 zł na longsleeve, który za 3 miesiące będzie do wyrzucenia też mi się nie widzi..

Bluzy są zajebiste, tylko trzeba uważać z rozmiarami. Wszystkie bluzy jakie mam to L, ale z RB zawsze biorę XL. Stosunek jakości do ceny jak dla mnie adekwatny, nadruki się nie spierają (niestety o koszulkach, przynajmniej tych pierwszych np z płk. Pileckim nie mogę tego powiedzieć), bluzy się nie kurczą, materiał jest wysokiej jakości.

Nie wiem jak z longsleevem, ale mój kolega dostaję sporo rzeczy z RB i je rozprowadza, więc go zapytam i dam znać

Komentarz

• Zamieszczone przez MacioⓁ Zobacz posta
        Bluzy są zajebiste, tylko trzeba uważać z rozmiarami. Wszystkie bluzy jakie mam to L, ale z RB zawsze biorę XL. Stosunek jakości do ceny jak dla mnie adekwatny, nadruki się nie spierają (niestety o koszulkach, przynajmniej tych pierwszych np z płk. Pileckim nie mogę tego powiedzieć), bluzy się nie kurczą, materiał jest wysokiej jakości.

Nie wiem jak z longsleevem, ale mój kolega dostaję sporo rzeczy z RB i je rozprowadza, więc go zapytam i dam znać
        Dzięki wielkie Jakbyś miał info jak ztymi longami to też byłbym bardzo wdzięczny za info Pzdr

Komentarz

• Niech się przypomni ten kto jest z T-mobile, albo jak ktoś kojarzy kto był. Dam szansę naszym zamiast zgnieść tych z BOKu ;P
          Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Komentarz

• Zamieszczone przez MKSPOGOŃ Zobacz posta
            Podbijam
            Podbij... do użytkownika głos z trybun.
            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Kilka koszul używanych Reserved, Big Star, Diverse, Christian Berg, Henderson sprzedam: http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=3175201
              Może komuś wpadnie któraś w oko.

Komentarz

• Zamieszczone przez kubrick Zobacz posta
                Zastanawiam się nad kupnem kamery do auta. Macie jakieś doświadczenia? Czego unikać, na co zwrócić uwagę? Każda sugestia mile widziana (również na priv). Pozdrawiam
                Ja używam Prestigio Roadrunner 500, a ostatnio szwagrowi kupiłem wersję 550 i spokojnie mogę polecić. Na Youtubie masz mnóstwo porównań poszczególnych modelów.
                Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• 1) Dzisiaj podczas jazdy samochodem dostrzegłem auto, które na blachach rejestracyjnych zamiast gwiazdek miało naklejone godło narodowe. Według rozporządzenia nie ma mowy o innym symbolu niż ten używany obecnie. Jak wygląda egzekwowanie tego przepisu w praktyce? Czy niebiescy i inne służby czepiają się jak ktoś ma naklejone godło? Ma ktoś jakiś pomysł i wie gdzie można dostać takie naklejki? Wygląda to na prawdę kozacko o wiele lepiej niż z gwiazdkami eurokołchozu.

2) Dostanę gdzieś jeszcze szaliki "Wilno Lwów"?

Komentarz

• To nie jest przypadkiem tak, że na początku kiedy wprowadzono białe tablice miały flagę, a potem zmieniono są na gwiazdki? Pewnie samochód był rejestrowany jeszcze w tamtych dobrych czasach i nie miał zmienianych tablic.
                    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Wiem o tym, że wcześniej była flaga zamiast gwiazdek i dalej sporo jest takich "blach". Jednak na tych tablicach na pewno było godło, stąd moje pytanie.

Komentarz

• Siemanko Panowie i Panowie. Ma ktos z Was moze na sprzedanie czapke zimowa (L) ? Bo to co jest obecnie na aleegro, OLX mi sie zwyczajnie nie podoba a chetnie przytule cos na banie na zime Pozdrowki.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ogór1916 Zobacz posta
                          Wiem o tym, że wcześniej była flaga zamiast gwiazdek i dalej sporo jest takich "blach". Jednak na tych tablicach na pewno było godło, stąd moje pytanie.
                          A to fakt, jakos mi w Twojej wypowiedzi umknęło to godło. W takim razie w przypadku kontroli kierowca naraża się na mandat.
                          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• chętnie kupię pakiet startowy na nadchodzący XXVI Bieg Niepodległości
                            Jakby ktoś coś słyszał proszę o priv
                            always look on the bright side of life

Komentarz

• Zamieszczone przez Saska(L)Kępa Zobacz posta
                              Sprzedam:

-bluza czarna model "Na ulicach" Ofensywa, rozmiar XXL, szer. 65cm, dł. 74

-spodnie ciemnoszare Ofensywa, posiadają ściągacze w pasie i u dołu nogawki, rozmiar XXL, szer. w pasie 38-55cm, dł. 114cm

Wszystko w stanie co najmniej dobrym, rzeczy posiadają jedynie ślady użytkowania, propozycje cenowe na priv.
                              Podbijam !
                              www.facebook.com/Saska.L.Kepa

Komentarz

• Sprzedam rękawice do grapplingu. Nadają się do MMA, tajskiego boksu, BJJ itd. Stan bardzo dobry. Rozmiar L/XL - na mnie niestety okazały się być za duże. Cena 50 zł NIE ŚMIERDZĄ!

Komentarz

Pracuję...
                                X