Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Planuję kupić sobie dobrą, ciepłą kurtkę na zimę. Z jednej strony fajna jakaś elegancka (ale wtedy rzadko kaptur jest), a z drugiej sportowe z kapturem. Dobrą mierzyłem dziś w Zarze, ale bez wspomnianego kaptura, druga w 4F ale nie puchowa, a narciarska z membraną 3000 i boję się, że nie będzie wystarczająca na mroźne dni. Szukam czegoś do 300zł. Jakieś porady? Gdzie warto się wybrać?
    "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

• Zamieszczone przez startowiec55 Zobacz posta
      Planuję kupić sobie dobrą, ciepłą kurtkę na zimę. Z jednej strony fajna jakaś elegancka (ale wtedy rzadko kaptur jest), a z drugiej sportowe z kapturem. Dobrą mierzyłem dziś w Zarze, ale bez wspomnianego kaptura, druga w 4F ale nie puchowa, a narciarska z membraną 3000 i boję się, że nie będzie wystarczająca na mroźne dni. Szukam czegoś do 300zł. Jakieś porady? Gdzie warto się wybrać?
      Ostatnio coraz więcej kurtek z "puszkiem" dookoła kaptura się pojawia. Ja sobie taką kupiłem i nie mogę narzekać, parka, grube futro. Kurtka na zimę bez kaptura to ryzykowny wybór

Komentarz

• Dlatego raczej skłaniam się w stronę kurtki z kapturem. W takim razie gdzie się wybierać? Wszystkie Bershki, Zary itp. obleciane i govno tam jest.
        "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

• Ja kupiłem sobie w H&M tą parkę. Niby zwykła sieciówka, ale kurtka ciepła , za dupę i w miarę prosta, bez udziwnień.

http://www.hm.com/pl/product/29488?a...rticle=29488-B

Komentarz

• Czy z Alei Armii Krajowej zjadę na Wisłostradę w stronę Gdańska?? Jeżeli tak to czy po godzinie 17 ta trasa jaki i E-7 jest jeszcze bardzo zakorkowana?
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Byku Zobacz posta
              Gainer to raczej nie to bo jest zamiast posiłku, raczej jakieś witaminy żeby szybciej się zregenerować. W necie może poszukaj.

Ale to, że oni to piją, nie znaczy, że to jest cud świata
              cud czy nie cud chcialem wiedziec co to za "czary" tyle

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                Czy z Alei Armii Krajowej zjadę na Wisłostradę w stronę Gdańska?? Jeżeli tak to czy po godzinie 17 ta trasa jaki i E-7 jest jeszcze bardzo zakorkowana?
                Już zjedziesz, natomiast korek jest do zjazdu, później do mostu północnego jakoś przelecisz i w Łomiankach troche postoisz, ale przy poniedziałku raczej powinno być w miarę (w sensie będziesz sie toczył a nie stał).
                „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Komentarz

• Zamieszczone przez Mieczysław Zobacz posta
                  Już zjedziesz, natomiast korek jest do zjazdu, później do mostu północnego jakoś przelecisz i w Łomiankach troche postoisz, ale przy poniedziałku raczej powinno być w miarę (w sensie będziesz sie toczył a nie stał).
                  To może lepiej pojechać przez WAT?
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                    To może lepiej pojechać przez WAT?
                    Zdecydowanie bardziej opłaca się przez WAT i dalej przez Radiowo do Łomianek.
                    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
                      Zdecydowanie bardziej opłaca się przez WAT i dalej przez Radiowo do Łomianek.
                      ok, dzieki
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

Komentarz

• Grafik PILNIE POSZUKIWANY - chodzi o współpracę z agencją reklamową.

Zainteresowanych zapraszam na priv.

Komentarz

• znowu zwracam się z prośbą o polecenie dobrej knajpy na spotkanie. Kameralna z fajnym wystrojem i co najważniejsze z dobrym jedzeniem Banjaluka odpada za głośno z racji zespołów grających z góry dzięki

Komentarz

• Zamieszczone przez Piotrase Zobacz posta
                            znowu zwracam się z prośbą o polecenie dobrej knajpy na spotkanie. Kameralna z fajnym wystrojem i co najważniejsze z dobrym jedzeniem Banjaluka odpada za głośno z racji zespołów grających z góry dzięki
                            Nie napisałeś gdzie, ale domyślam się że chodzi o centrum http://www.trattoriadaantonio.pl/ włoskie jedzenie polecam
                            "Jesteśmy z tamtej strony Wisły, z naprzeciwka. Mamy swój fason i swój własny szyk..."

Komentarz

• http://www.amodomio.pl/poznaj-nas/ - na Ochocie

Komentarz

• Nie wiem jakie to spotkanie ma być, czy z dziewczyną, czy ze znajomymi, ale np. żeby dobrze zjeść i napić się wódeczki polecam Kamandę Lwowską. Mają kilka mniejszych sal, więc spokojnie można pogadać i klimacik też fajny, taki przedwojenny.
                                "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

Pracuję...
                                X