Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Moze ktos bedzie chcial zrobic dziewczynie/zonie prezent na swieta. Torba MK. Kupilem dziewczynie to zamiast sie ucieszyc to sie wkurwila ze tyle dalem za nia i powiedziala zebym sprzedal wiec niech jej bedzie. 100% Oryginalna. http://olx.pl/oferta/michael-kors-se...7-ID7s8Rz.html

Komentarz

• Komentarz

• Skarb, nie mężczyzna.
        Skarb, nie kobieta.

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• 1000 ZA SAMARĘ , TO CHYBA Z LUDZKIEJ SKÓRY ????

...ale Ty musisz Ją chłopie kochać
          ..."Ale wiedz o tym, że z naszej mogiły
          Nowa się Polska - zwycięska - narodzi
          I po tej ziemi ty nie będziesz chodzić,
          Czerwony władco rozbestwionej siły."

"Czerwona zaraza" - Józef Szczepański "Ziutek"

Komentarz

• Musi.

Spróbowałby nie...

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Zamieszczone przez Ścibek Zobacz posta
              Moze ktos bedzie chcial zrobic dziewczynie/zonie prezent na swieta. Torba MK. Kupilem dziewczynie to zamiast sie ucieszyc to sie wkurwila ze tyle dalem za nia i powiedziala zebym sprzedal wiec niech jej bedzie. 100% Oryginalna. http://olx.pl/oferta/michael-kors-se...7-ID7s8Rz.html
              to się ucieszyła z prezentu nie jedna by się posikała ze szczęścia za MK

Komentarz

• Czyli jednak istnieją jeszcze normalne kobiety którym nie tylko drogie gadzety w głowie

Komentarz

• Nie "istnieją", tylko "istnieje".
                  I z postu Ścibka wynika, że jest już zajęta.

Komentarz

• Potrafisz człowieka sprowadzić na ziemie

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                      Nie "istnieją", tylko "istnieje".
                      I z postu Ścibka wynika, że jest już zajęta.
                      od razu zajęta chwilowo niedostępna po prostu

Komentarz

• Sprzedam bluzę, rozm. XL " Ryzyko zabawa Legia Warszawa", produkt od WFS, mało używana max. 5-6 razy. Cena 100zł

Komentarz

Moze ktos bedzie chcial zrobic dziewczynie/zonie prezent na swieta. Torba MK. Kupilem dziewczynie to zamiast sie ucieszyc to sie wkurwila ze tyle dalem za nia i powiedziala zebym sprzedal wiec niech jej bedzie. 100% Oryginalna. http://olx.pl/oferta/michael-kors-se...7-ID7s8Rz.html
                          Co ja czytam

Komentarz

• Juz 3 lata sie mecze chcesz dogodzic, fajnego cos kupic to nie no przynajmniej nie leci na kase, ktorej nie mam dzieki za dobre slowo haha Jak cos to jest zajeta, a ja nie wagon wiec odczepic sie nie da )) Gdyby ktos chcial zrobic taki eksperyment i zobaczyć reakcje dziewczyny to MK lezy i czeka na nabywce
                            Ostatnio edytowany przez Ścibek; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Gdyby ktos chcial zrobic taki eksperyment i zobaczyć reakcje dziewczyny to MK lezy i czeka na nabywce
                              Dobry kłik marketingowy

... ale chwilowo nie mam wolnego tysiaka

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                                Dobry kłik marketingowy

... ale chwilowo nie mam wolnego tysiaka
                                Czy ja wiem czy kłik marketingowy ona nie chce w niej chodzic bo zniszczy i cena spadnie. A tak to na półce leży i tyle. Na świętą jak znalazł

Komentarz

Pracuję...
                                X