Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Poszukuje dokładnej godziny rozpoczęcia meczu z ŁKS-em Łódź we wrześniu 1994 roku. Pomoże ktoś?
    ...Nie dbamy o spokój, nie dbamy o ciszę,
    A do snu nas głuchy szum jodeł kołysze,
    Pod głową w chlebaku żelazo granatów,
    A uśmiech na twarzy spokojny...

Komentarz

• Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
      Szukam sprawdzonego kantoru. Ursynów lub Służewiec. Ktoś coś?
      Tesco przy KEN, Ursynów, przy większych kwotach, udawało się wytargowac niezły grosz.
      „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Komentarz

• Poleci ktoś dobry telewizor za 800-1k zł z myślą o graniu na Playstation 4?
        Ostatnio edytowany przez ZdziCHu; [ARG:4 UNDEFINED].
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

Komentarz

• Zamieszczone przez KamilJelonki Zobacz posta
          @hummel
          Grosik
          polecam
          Sprawdz PW.

Komentarz

• Sprzedam tanio 1 bilet na wschodnią na jutrzejszy mecz.
            "Jesteśmy z tamtej strony Wisły, z naprzeciwka. Mamy swój fason i swój własny szyk..."

Komentarz

• Jakby była jakaś osoba chętna do gry rekreacyjnej w tenisa, zapraszam na priv

Komentarz

• Potrzebuję wymienić telefon. Interesuje mnie coś w stylu Galaxy s4 i abonament z darmowymi smsami, rozmowami i jakimś 2 GB internetu. Może ktoś doradzi jaką sieć wybrać najlepiej żeby to wyszło jakoś w miarę cenowo i jakościowo. Czy lepiej brać abonament + telefon czy jednak telefon kupić nowy na własną rekę i dobrać abonament do tego.

Komentarz

• Zamieszczone przez Francais Zobacz posta
                  Chwyt marketingowy-Na maturze nie było o tym?
                  Moja matura nie ma nic do tego, że zrobiłeś błąd typu "wziełem".
                  Takich dwóch jak nas trzech to nie ma ani jednego!

Komentarz

• Zamieszczone przez FranRico Zobacz posta
                    Potrzebuję wymienić telefon. Interesuje mnie coś w stylu Galaxy s4 i abonament z darmowymi smsami, rozmowami i jakimś 2 GB internetu. Może ktoś doradzi jaką sieć wybrać najlepiej żeby to wyszło jakoś w miarę cenowo i jakościowo. Czy lepiej brać abonament + telefon czy jednak telefon kupić nowy na własną rekę i dobrać abonament do tego.
                    Sam bede niedlugo wymienial i sie przygladam ofertom operatorow,jesli chodzi o oferte telefon + abonament z S4 to najtaniej ma w tej chwili Play,abo za 100 zeta,nielimitowane rozmowy,smsy/mmsy i 2 giga transferu a S4 za zlotowke.
                    Jesli chodzi o sam abonament to najtaniej znalazlem w Redbull Mobille abo za 38 zeta rozmowy,smsy/mmsy nielimitowane plus 2 giga transferu a sam telefon na allegro kupisz juz od 1000 zl.
                    Z ciekawych ofert to do 17 wrzesnia trwaja szalone dni Orange gdzie za 89.98 dostaniesz nielimitowane rozmowy/smsy/mmsy i 2 giga bajty transferu a do tego Sony Z1 za 99 zl.
                    Ostatnio edytowany przez (L)ukaszns; [ARG:4 UNDEFINED].
                    Dziela nas kilometry,łączy wspólna pasja...

Komentarz

• Wymienie bluze Warsaw XL na XXL. Jeśli ktoś zainteresowany to priv.

Komentarz

• Sprzedam(dedykowane dla kolekcjonerów):
                        - bilety z meczów Legii z sezonu 2014/2015
                        - bilety z meczów Znicza Pruszków - sezon 2014/2015, 2013/14, 2009/2010

Komentarz

• Zamieszczone przez FranRico Zobacz posta
                          Potrzebuję wymienić telefon. Interesuje mnie coś w stylu Galaxy s4 i abonament z darmowymi smsami, rozmowami i jakimś 2 GB internetu. Może ktoś doradzi jaką sieć wybrać najlepiej żeby to wyszło jakoś w miarę cenowo i jakościowo. Czy lepiej brać abonament + telefon czy jednak telefon kupić nowy na własną rekę i dobrać abonament do tego.
                          Odezwij sie do Joker1916 na 100% ci ogarnie w play dobra oferte z s4 . ja u niego teraz biore i mam lepsze warunki niz 100zl na miesiac. i s4 za 1zl .siemanko

Legijne Bródno

Komentarz

• Fred Perry / Kaszkiet

http://ultrastreet.pl/369,pl_fred-perry-kaszkiet.html

UltraStreet Fan Page
                            www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Szukam jakiegoś kolekcjonera koszulek, oczywiście chodzi o zdobycze złapane na meczach.
                              Zapraszam prv.
                              Turystyka! Rekreacja!

Komentarz

• nie widziałem gdzie dokładnie umieścić ten post... także z góry sorry za spam ale czy ktoś moze mi powiedzieć/pomóc/rozjaśnić czy istnieje jakieś "życie" na Ursynowie gdzie na przyklad ludzie sie zbieraja i razem ruszaja na stadion... Ogólnie chciał bym jakos bardziej uczestniczyć w życiu Legii ale za bardzo nie wiem gdzie pukać Tak obserwuje inne dzielnice i niektóre potrafią ładnie się zmobilizować jakoś angażować w życie dzielnicy etc. a ja nie wiem nie potrafię się zbytnio odnaleźć
                                za wszelaką pomoc dziękuje

Komentarz

Pracuję...
                                X