Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez MałaMi Zobacz posta
    wiaze, praktyka L4 na te dwa tygodnie
    Pracodawczyni nie zwykła przyjmować żadnych zwolnień lekarskich (z wyjątkiem jednej swojej ulubienicy). A walczyć sądownie nie ma sensu ani szans, bo jak ktoś kiwa państwa na grubą kasę w sprawach księgowych i nie daje klientom paragonów za przedmioty warte ponad 10 tysięcy zł, to i szarego człowieka wykiwa i zniszczy.

Komentarz

• Jak nie zwykła przyjmować, to dobrze
      Idziesz na L4; ona tego nie uznaje i wywala Cię dyscyplinarnie bez wypowiedzenia za nieuzasadnione niestawiennictwo. Wtedy problem natychmiastowego rozwiązania stosunku pracy masz z głowy, a uzanjąc wywalenie cię za niezasadne sądowo dochodzisz nie przywrócenia do pracy tylko odszkodowania (i to nie tylko za okres wypowiedzenia, ale za czas na jaki praca miała trwać, ale nie dłużej niż 3 m-ce).
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• No coż, zobaczymy. Jutro sporo się wyjaśni. Wielkie dzięki dla Was za ważne porady!

Komentarz

• Poszukuję szala "GROCHÓW FANATYCZNY"
          http://scr.hu/0zlx/s464j
          Jeśli ktoś posiada to chętnie odkupię ,proszę napisać priv.

Komentarz

• A jeszcze jedno pytanie. Czy jeśli złożę wypowiedzenie jutro, to 2 tygodnie miną dokładnie 19 września, czy trzeba liczyć od nowego tygodnia, od poniedziałku do soboty 27 września?

Komentarz

• Sprzedam ostre koło/szose, więcej info i zdjęcia na priv

Komentarz

• Zamieszczone przez Buzz Zobacz posta
                A jeszcze jedno pytanie. Czy jeśli złożę wypowiedzenie jutro, to 2 tygodnie miną dokładnie 19 września, czy trzeba liczyć od nowego tygodnia, od poniedziałku do soboty 27 września?
                Ani tak, ani tak

Art. 30 par. 2(1) Kp
                Okres wypowiedzenia umowy o pracę obejmujący tydzień lub miesiąc albo ich wielokrotność kończy się odpowiednio w sobotę lub w ostatnim dniu miesiąca.
                Czyli jak złożysz 05.09., to 2-tygodniowy okres wypowiedzenia skończy się w sobotę 20.09.
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Jeżeli jest na forum jakiś pracownik Play, który może zaproponiwać ofertę na przedłużenie umowy lepszą aniżeli jest na stronce to niech pisze na priv
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Jest, odezwij się na priv...
                    Ścibek odezwij się również bo mam nową opcje dla Ciebie.
                    Sent from my Lumia 625

Komentarz

• Zamawiał ktoś na ultrasshop ciuchy? Jak jest tam z rozmiarówką, mierzył może ktoś do ubrań legijnych?

Komentarz

• Sprzedam Spodenki Manto Rozmiar XL dałem 169 sprzedam za 100.

Sprzedam koszulkę "Jedno miasto, jeden klub" XL produkcji Warszawskich Fanatyków.

PRV
                        Ostatnio edytowany przez Andd; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Mam do sprzedania:
                          ROZMIAR "L" kolor biały

https://sklep.legia.com/Wyprzedaz/Li...oft-shell.html

była kupiona na prezent dlatego jest bez metek, nie noszona nigdy tylko tyle co założona raz przed lustrem jako że jest w promocji na stronie więc chcę za nią 175zł. Jeśli ktoś się zdecyduje to odpowiadam na maile od niedzieli wieczorem bo wtedy wracam
                          Ostatnio edytowany przez sargonnas; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Sprzedam nóweczki, raz przymierzone w domu Nike Lunarglide 5+. Wrzucam fotkę z sieci, ale jak coś to na priv podeślę. Z ceną się dogadamy. Rozmiar 37,5. priv.
                            "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

• Stone Island / Sweter / Military Green

http://ultrastreet.pl/366,pl_stone-i...ary-green.html

UltraStreet Fan Page
                              www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez Warszafiak Zobacz posta
                                Na sprzedaż kupon wymienny na bilet na mecz ze Śląskiem , sektor 116 . Cena do negocjacji

e: z Open finanse ten kupon
                                Podbijam , mam 2 kupony ,zainteresowanych na priv zapraszam
                                "You'll never walk alone "

Komentarz

Pracuję...
                                X