Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• https://www.facebook.com/media/set/?...6845731&type=3

Drukujesz, wycinasz w kliszy do rentgena i działasz.
    A jak nie potrafisz, to możesz odezwać się do WFS, może mają jeszcze jakieś szablony do sprzedania.

Komentarz

• no i jaki jest problem,

1) Drukujesz to co wkleiłeś na (profilu wfs'ów na fejsbuniu masz jeszcze inne)
      2) Bierzesz starą klisze RTG
      i teraz masz 2 opcje

3) wycinasz nożykiem do tapet (lub skalpelem - ja wole to 2 rozwiązanie) wzór na kartce przykładasz na klisze RTG przyklejasz psikasz farbą i pozniej wycinasz już na RTG. lub 3') przyklejasz pod klisze i tniesz od razu klisze i papier (przejdzie jeśli klisza jest dosc przezroczysta)

Koniec, masz gotowy szablon.

Komentarz

• dzięki!

Komentarz

• szukam koszulek WFS "ryzyko zabawa biala XL" i " Legia/Zagłębie - po kres zycia sztama też XL"

Podklepuje do góry

Komentarz

• mam takie pytanie: jest gdzieś w regulaminie/przepisach, że w seniorach nie może grać zawodnik, który nie ukończył 16 lat? i czy jeśli wystąpi, to jedyną przewidzianą karą jest walkower?

Komentarz

• Ma ktoś jakieś doświadczenia z 1but.pl?
              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• tak, śmiało możesz zamawiać.

Komentarz

• Stone Island / Polo / Green V0053

http://ultrastreet.pl/364,pl_stone-i...een-v0053.html

UltraStreet Fan Page
                  www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez rudy Zobacz posta
                    https://www.facebook.com/media/set/?...6845731&type=3

Drukujesz, wycinasz w kliszy do rentgena i działasz.
                    A jak nie potrafisz, to możesz odezwać się do WFS, może mają jeszcze jakieś szablony do sprzedania.
                    Oczywiście mamy szablony. Wszystkie dostepne w sklepie Bulldog.
                    Warsaw FanaticS

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                      mam takie pytanie: jest gdzieś w regulaminie/przepisach, że w seniorach nie może grać zawodnik, który nie ukończył 16 lat? i czy jeśli wystąpi, to jedyną przewidzianą karą jest walkower?
                      Z tego co się orientuje, jest przepis, że w rozgrywkach seniorskich mogą grać tylko zawodnicy powyżej 16 roku życia.Aczkolwiek nie wiem czy nie jest też tak, że przy wyrażonej zgodzie rodziców zawodnik poniżej 16 roku życia może występować w seniorach.Nie dam sobie jednak głowy uciąć, a o karach Ci nie powiem, bo nie wiem, a dwa, że nawet u mnie w A-klasie nie biorą młodszych niż 16-latków.
                      PS.Aha i ustalmy z góry- chodzi o rozgrywki w piłkę kopaną?

Komentarz

• Zawodnik by mógł zagrać musi mieć skończone 16 lat. Nie ważne który to poziom rozgrywek, czy to b klasa, czy to okręgówka.

Komentarz

• No, ale nie jest tak, że jak ma zgodę rodzica to może grać?

Komentarz

• Nie, nie jest.

Komentarz

• Nie jest. I karą za wystawienie własnie takiego zawodnika jest właśnie chyba walkower.

Komentarz

• W takim razie mój błąd.
                                Nie mam pojęcia czemu coś takiego światło mi w głowie.

Komentarz

Pracuję...
                                X