Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• tarcza może spróbuj z tym:
    https://www.youtube.com/watch?v=FS0_2WPZCDg

Komentarz

• Zamieszczone przez rubel Zobacz posta
      tarcza może spróbuj z tym:
      https://www.youtube.com/watch?v=FS0_2WPZCDg
      Mówiąc szczerze trochę z tego ja się nauczyłem i z wcześniejszych jego filmików
      "Bo dla Nas to jest coś więcej niż tylko MECZ.."

Komentarz

• No kurczę chłopaki - nauczycielka potrzebna

Komentarz

• Pisałem, żeby się nie śmiać
          Alkohol to nie jest najlepsza opcja, tym bardziej, że nie piję.
          Prośba nadal aktualna. Szukam instruktorki tańca, nie musi to być osoba po 100 latach pracy w tej branży.
          Chciałbym, aby umiała tańczyć, umiała mnie nauczyć, w miarę tanio i najlepiej w centrum

Komentarz

• Sprzedam bon wakacyjny do wykorzystania na portalu wakacje.pl.
            Bon można wykorzystać do 20.08.2015 r.
            Wartość 2500 PLN

Kontakt PRV.

Komentarz

• Pisałem, żeby się nie śmiać
              Alkohol to nie jest najlepsza opcja, tym bardziej, że nie piję.
              Prośba nadal aktualna. Szukam instruktorki tańca, nie musi to być osoba po 100 latach pracy w tej branży.
              Chciałbym, aby umiała tańczyć, umiała mnie nauczyć, w miarę tanio i najlepiej w centrum
              Ale ja się nie śmieję, bo Cię rozumiem. 5+ za chęci samej nauki, ja tańczyć umiem, ale do nauki kogoś się nie nadaję

Komentarz

• Zamieszczone przez C_FCBW Zobacz posta
                Mam koszulkę z Surge, na treningach sprawuje się świetnie, dobrze znosi częste pranie, to fakt one nie przylegają one aż tak bardzo, z tego co wiem to przylegające to te rashguardy one są typowe do sportów walki, jeden model rashguardów jest w red is bad.
                Dzięki.
                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Na sprzedaż kupon wymienny na bilet na mecz ze Śląskiem , sektor 116 . Cena do negocjacji

e: z Open finanse ten kupon
                  "You'll never walk alone "

Komentarz

• dwa dni do końca aukcji

http://allegro.pl/kurtka-lonsdale-lo...553853246.html

Komentarz

• Szarą bluzę WARSAW rozm XL kupie/odkupie.
                      Na wieki wieków
                      LEGIA!

Komentarz

• Poleci ktoś jakiś tani nocleg w Amsterdamie? jakieś znajomości, mieszkanie, pokoje?

Komentarz

• Zamieszczone przez capital Zobacz posta
                          Szarą bluzę WARSAW rozm XL kupie/odkupie.
                          Capital priv
                          "Life is like a box of chocolates - you never know, what you're gonna get" F. Gump

Komentarz

• Szukam pomocy w sprawie zwrotu podatku za pracę w Wielkiej Brytanii.
                            Pracowałem na przełomie 2012-2013 około dwa miesiące, posiadam dwa payslipy z tamtego okresu. Czy mi się należy, jak to sprawdzić, w jaki sposób mogę starać się o zwrot ?
                            Jeżeli jest ktoś na forumce biegły w tych sprawach i skory do pomocy to proszę o kontakt.
                            Legia Legia Warszawa

Komentarz

• Zamieszczone przez Naguto Zobacz posta
                              Szukam pomocy w sprawie zwrotu podatku za pracę w Wielkiej Brytanii.
                              Pracowałem na przełomie 2012-2013 około dwa miesiące, posiadam dwa payslipy z tamtego okresu. Czy mi się należy, jak to sprawdzić, w jaki sposób mogę starać się o zwrot ?
                              Jeżeli jest ktoś na forumce biegły w tych sprawach i skory do pomocy to proszę o kontakt.
                              Rozliczasz to w picie ale dopiero w przyszłym roju, z doświadczenia wiem, ze jest z tym trochę roboty i czasu zajmuje

Komentarz

• szukam koszulek WFS "ryzyko zabawa biala XL" i " Legia/Zagłębie - po kres zycia sztama też XL"

Komentarz

Pracuję...
                                X