Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Czy ktoś zna i może polecić w okolicach centrum Warszawy ciekawe miejsce gdzie podają dobrą kawę? Nie interesują mnie sieciówki typu coffee heaven ani starbucks...

Komentarz

• Zamieszczone przez futboholiczka Zobacz posta
      Poszukuje jakiegos dobrego sklepu internetowego, aby wykonac nadruk na koszulce. Pilne
      http://kreatorkoszulek.pl/
      http://www.orfi.pl/koszulki.htm

Zamieszczone przez Olszi Zobacz posta
      Ma ktoś ogarnąć po taniości komplety piłkarskie Nike/Adidas lub jakiejś innej firmy, byle by jakość była porządna? Lub wie gdzie można na prawdę tanio kupić? Nike/Adidas do 50zł, inne do 30zł
      Tradycyjnie zobacz Factory Ursus i Annopol. Teraz w obu są te same sklepy sportowe Nike, Adidas, Umbro plus na Annopolu Martes Hi-Tec. W Decathlonie może też coś wyprzedają bo ostatnio było mnóstwo butów do piłki po taniości.
      Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Komentarz

• Zamieszczone przez cherry Zobacz posta
        Czy ktoś zna i może polecić w okolicach centrum Warszawy ciekawe miejsce gdzie podają dobrą kawę? Nie interesują mnie sieciówki typu coffee heaven ani starbucks...
        Same Fusy - Nowomiejska 10 lub Kita Koguta - Krucza 6/14

Komentarz

• poszukuje ładowarki sieciowej na micro usb lub na micro usb 3.0 z kablem dłuższym jak 4 m ktoś coś ma ?

Bo człowiek z kobitą powinien się widzieć raz w tygodniu, ruchnąć ją porządnie tak żeby wiedziała, że spotkania to naprawdę cos wyjątkowego.

Komentarz

• Dostanę gdzieś jeszcze opaski Boże Chroń Fanatyków?

Komentarz

• Sprawdź w Patoriots.

Komentarz

• Tylko się nie śmiać
                Poszukuję w miarę taniego i dobrego instruktora, a najlepiej instruktorki tańca, albo jakiejś szkoły tańca, najlepiej centrum. Potrzebuję na cito nauczyć się tańca, tak zwanego dyskotekowego, a w tej materii jestem totalne drewno

Komentarz

• Tu masz od 1:15 mały instruktarz https://www.youtube.com/watch?v=hksRnR4oIfg
                  albo zapytaj tutaj: http://www.akademiatanca.pl/index.php?p=kontakt
                  "..Gdy tak siedzimy nad bimbrem
                  Ojczyzna nam umiera
                  Gniją w celach koledzy..."

Leszek Szaruga

Komentarz

• Zamieszczone przez operion Zobacz posta
                    Może źle się wyraziłem. Nie chodziło mi o taniec klubowy przy techno, tylko raczej przy disco polo: studniówki, wesela, ect
                    Akademia trochę za droga, ale nie ukrywam, że instruktorka byłby lepsza, tym bardziej, że chciałbym się nauczyć sam, tzn. z instruktorką.

Komentarz

• Myślę, że pół litra przed zabawą powinno załatwić sprawę, i oczywiście ciągłe wlewanie w siebie tego cholerstwa.

Komentarz

• Zamieszczone przez tarcza Zobacz posta
                        Tylko się nie śmiać
                        Poszukuję w miarę taniego i dobrego instruktora, a najlepiej instruktorki tańca, albo jakiejś szkoły tańca, najlepiej centrum. Potrzebuję na cito nauczyć się tańca, tak zwanego dyskotekowego, a w tej materii jestem totalne drewno

Zamieszczone przez Byku Zobacz posta
                        Myślę, że pół litra przed zabawą powinno załatwić sprawę, i oczywiście ciągłe wlewanie w siebie tego cholerstwa.
                        Też tak myślałem Od czasów podstawówki postanowiłem, że nigdy więcej nie będę tańczyć i się kompromitować. Jakiś czas temu znajomi wyciągnęli mnie do klubu, które powinienem omijać szerokim łukiem, gdyby nie %% pewnie bym odmówił, ale uratował mnie wielki ścisk w sali, dzięki czemu jedyne ruchy jakie mogłem wykonywać to pół kroku w przód i pół kroku w tył, a raczej mini-step

Komentarz

• kto nie tańczy tylko tupie tego panny mają w dupie

Komentarz

• Kupował ktoś może koszulkę termoaktywną z surge polonia lub red is bad? Jak one sie prezentują jakościowo. One z tego co zauważyłem chyba nie są tymi typowo przylegającymi do ciała?
                            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Mam koszulkę z Surge, na treningach sprawuje się świetnie, dobrze znosi częste pranie, to fakt one nie przylegają one aż tak bardzo, z tego co wiem to przylegające to te rashguardy one są typowe do sportów walki, jeden model rashguardów jest w red is bad.

Komentarz

• Sprzedam vlepy antyrządowe i nie tylko, zapraszam na PW to podam link do aukcji allegro
                                30szt-6zł pełna dowolność w mieszaniu wzorów, jest też opcja 50szt-10zł oraz aukcje po 25szt 1 wzór 5zł +wysyłka od 2zł

Komentarz

Pracuję...
                                X