Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dzięki. Akurat schroniska mam obcykane, szukam jedynie jakiejś alternatywy w postaci hodowli.

Komentarz

• Wiem, że na forum trochę studentów UW jest, więc proszę o pomoc. Jakby ktoś mógł polecić jakieś materiały, książki, przykładowe testy etc. do zdawania certyfikacyjnego egzaminu z angielskiego na B2, to byłbym wdzięczny.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

• Może ktoś polecić jakąś książkę dot. założenia i zasad prowadzenia działalności jednoosobowej? Jaką formę podatkową wybrać, podatki, zusy, jak wypełniać dokumenty księgowe, normy prawne itp.? Jak ktoś ma coś takiego na sprzedanie to też chętnie odkupię.
        Przywiązani do tych barw, od najmłodszych lat, kibicowski szlak - taką obraliśmy drogę !

Komentarz

• Poszukuję szala Legia-Den Haag ze starszej edycji.Jeśli ktoś były zainteresowany sprzedażą takiego proszę o priv.
          My kibice z Łazienkowskiej nie poddamy się....!!!

Komentarz

• Poszukuję osoby, która jest właścicielem, pracuje bądź zna osobę pracującą w jakiejś warszawskiej restauracji/knajpce. Planuję zrobić niespodziankę mojej kobiecie w rocznicę związku (piątek) i fajnie przystroić stolik. Ktoś coś? Pomocy Bracia! priv
            "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

• ach Ci forumowi romantycy

Komentarz

• Czasami trzeba
                "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

• Galant Fason / T-shirt / BBW / Beżowy

http://ultrastreet.pl/361,pl_galant-...bw-bezowy.html

UltraStreet Fan Page
                  www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Sprzedam:
                    - 2 x Samsung Galaxy Grand Neo czarny
                    - Sony Xperia M2 czarny

Wszystko nówki, ani razu nie odpalane. Dwa mają jeszcze zaplombowane pudełka, przy jednym ciekawość wygrała, ale poza otwarciem pudełka nic nie było z nim robione.
                    Telefony wzięte z Orange, więc podobno mają simlocki.
                    HASTA LA VISTA ANTIFA$CI$TA

Komentarz

• witam
                      ma może ktoś namiar na osobę która która zajmuje się korektą prac dyplomowych( chodzi mi o korektę użytej juz pracy )
                      będę bardzo wdzięczny za pomoc

Komentarz

• Taka bluze mam na sprzedaz, nowka w folii, niestety za duza na mnie, rozmiar XL:
                        http://www.jdsports.co.uk/product/ad...-hoody/131936/

Komentarz

• Mam do wynajęcia pokój na Żoliborzu. Wyposażony w duże łóżko, komodę i stolik, do tego do wykorzystania szafa w przedpokoju. Pokój zamknięty, cena 800 zł ze wszystkimi mediami. Chwila od Placu Wilsona, wszędzie blisko. Mieszkanie trzypokojowe, obecnie mieszkają dwie osoby razem ze mną, wolne od 10 września, po więcej info zapraszam na prv, z góry dziękuję za rozpytanie po znajomych

Komentarz

• szukam osoby pracujacej w PLAY. przedluzenie umowy na lepszych umowach niz zydki proponuja.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Komentarz

• To ja podobny temat tylko że w Tmobile jakby się jakaś fachura znalazła to priv

Komentarz

• Poratuje ktoś znizką 15%-tową w Sizeerze?

Komentarz

Pracuję...
                                X