Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• witam,

kupię piłkarskie koszulki Legii (oryginalne, repliki)
    kontakt na priv lub e-mail: legia.warsaw@hotmail.com

Pozdro.

Komentarz

• Witam
      bluza PRETORIAN
      http://allegro.pl/show_item.php?item=4521331156
      bluza everlast
      http://allegro.pl/show_item.php?item=4521362975

Komentarz

• Galant Fason / T-shirt / BBW / Biały

http://ultrastreet.pl/360,pl_galant-...bbw-bialy.html

UltraStreet Fan Page
        www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Sprzedam koszulke diil gangu model "HWDP" rozmiar M. Koszulka jest obecnie unikatem. Więcej info poniżej:
          http://allegro.pl/show_item.php?item=4529850224

Komentarz

• Panie, drodzy panowie.
            Jak sytuacja wygląda ze zniżkami studenckimi w Czechach ?
            Da się z niej korzystać w komunikacji, basenach itp?
            Czy zwykła POLSKA legitymacja studencka mi wystarczy by korzystać z ulgi?
            ‎"Jeżeli piłkarscy kibice to dla Ciebie tylko ryczące stado bijące wszystkich, którzy nie mają takiego szalika jak oni - pora zrewidować krzywdzący stereotyp. Fani Legii z Ząbek jasno pokazują, że po pierwsze nie samą piłką kibic żyje, a po drugie - chce i potrafi zrobić wszystko, by pokazać, jak ważne są dla niego takie pojęcia jak szacunek, pamięć i historia."

Komentarz

• Zamieszczone przez Duchu Zobacz posta
              Panie, drodzy panowie.
              Jak sytuacja wygląda ze zniżkami studenckimi w Czechach ?
              Da się z niej korzystać w komunikacji, basenach itp?
              Czy zwykła POLSKA legitymacja studencka mi wystarczy by korzystać z ulgi?
              Na Europę musisz wyrobić ISIC albo Euro26, za moich czasów kosztowała około 60 zł z ubezpieczeniem.

Komentarz

• A warto wyrabiać na 3 dni tą kartę? Jadę do Czech na festiwal, liczyłem na tańsze przejazd pociągiem z powrotem do Polski.
                ‎"Jeżeli piłkarscy kibice to dla Ciebie tylko ryczące stado bijące wszystkich, którzy nie mają takiego szalika jak oni - pora zrewidować krzywdzący stereotyp. Fani Legii z Ząbek jasno pokazują, że po pierwsze nie samą piłką kibic żyje, a po drugie - chce i potrafi zrobić wszystko, by pokazać, jak ważne są dla niego takie pojęcia jak szacunek, pamięć i historia."

Komentarz

• Gdy wyłączę monitor i następnego dnia chce go włączyć, monitor nie reaguje za 1 razem, tylko trzeba go włączać kilka minut i dopiero "załapię", a gdy już się włącza to musi się "odburzyć"...Wie ktoś coś na ten temat ?

Joker, dzięki sprawdzę te kości RAMu, a co do czyszczenia to muszę go właśnie dawno nie był czyszczony.
                  Ostatnio edytowany przez OskarLegionista; [ARG:4 UNDEFINED].
                  "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
                  PamiętaMY !

Komentarz

• Zamieszczone przez OskarLegionista Zobacz posta
                    Gdy wyłączę monitor i następnego dnia chce go włączyć, monitor nie reaguje za 1 razem, tylko trzeba go włączać kilka minut i dopiero "załapię", a gdy już się włącza to musi się "odburzyć"...Wie ktoś coś na ten temat ?
                    Czystego masz kompa, tzn odkurzony, nie ma syfu? Miałem podobny przypadek w momencie, kiedy na karcie graficznej miałem około 0,5cm powłokę z kurzu. Wyczyściłbym też na Twoim miejscu kości RAMu. Jak to nie pomoże to zorganizuj sobie inny monitor dla sprawdzenia. Może to czas na zakup nowego...

Komentarz

• Jest może na forumce ktoś pracujący w Orange ??
                      Chodzi o przedłużenie umowy i wynegocjowanie lepszych warunków.
                      Za pomoc oczywiście się odwdzięczę

Komentarz

• Potrzebny spec od statystyki
                        Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

• Jest jakiś sklep internetowy w którym,będą dostępne takie figurki?

Komentarz

• Zamieszczone przez Duchu Zobacz posta
                            A warto wyrabiać na 3 dni tą kartę? Jadę do Czech na festiwal, liczyłem na tańsze przejazd pociągiem z powrotem do Polski.
                            Wszystko to kwestia już chyba wyliczenia Przekalkuluj z czego będziesz korzystał, jakie zniżki itd. Ogólnie polecam wyrobienie którejkolwiek z tych kart w czasie studiów. Główny powód jest taki, że mając taką kartę nie trzeba wykupywać obowiązkowego ubezpieczenia z uczelni (kosztowało chyba 35 zł, z PZU), a to ubezpieczenie nawet nie umywa się do ISIC, które wychodziło wówczas jakoś 20-30 zł drożej. Nie ma dosłownie żadnego porównania, ISIC bije na głowę. Jeszcze jedna ciekawostka. Jak wyrabiałem kartę to była ona ważna nie rok, a do końca następnego roku kalendarzowego. Czyli jakbyś wyrobił teraz to nie miałbyś jej do 20 sierpnia 2015 r. a do końca 2015 r. Dlatego zawsze najbardziej opłacało się wyrabiać w styczniu (płaciło się za rok, a tak naprawdę wychodziły dwa lata). Jak jest teraz - tego już nie wiem.

E. Jeszcze jedno pytanie. Czy ktoś może przypadkiem jedzie jutro autem z Ursusa do Centrum w godz. popołudniowych i mógłby mi na Ursusie odebrać z hurtowni paczkę do przekazania? Hurtownia spożywcza, zamówienie będzie złożone, tylko odebranie paczki i faktury i przekazanie gdzieś o umówionej godzinie w Centrum? Z góry dzięki za pomoc.
                            Ostatnio edytowany przez BAU; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Cinek Zobacz posta
                              Jest jakiś sklep internetowy w którym,będą dostępne takie figurki?

Podobna: http://www.pamiatki.pl/figurka-maly-...ski-d-100.html
                              Przywiązani do tych barw, od najmłodszych lat, kibicowski szlak - taką obraliśmy drogę !

Komentarz

• Dzięki!

Komentarz

Pracuję...
                                X