Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ktoś ma sprawdzoną parcelkę w promieniu 200-250 km od Warszawy do wynajęcia dla 8 osób? Bliskość jeziora i monopola mile widziana.
    Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
    Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
    Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
    Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Komentarz

• Cały czas szukam. Jak ktoś ma i chce sprzedać/wymienić priv. Co do ceny na pewno się dogadamy.

Komentarz

• Szukam koszulek bramkarskich Artura Boruca. Mam z Southampton. Interesują mnie z Celticu Fiorentiny i oczywiście Legii a także reprezentacji Polski ) Jeśli ktoś ma proszę o kontakt na priv. Pozdrawiam )

Komentarz

• Pilnie szukam kogoś kto ogarnia Corela i przerobi mi 3 projekty z jpg na cdr ;-)
          JEDNO MIASTO , JEDEN KLUB , LEGIA WARSZAWA AŻ PO GRÓB !

Komentarz

• Kupię bluzę ofensywy model zawsze wysoko uniesiona garda, kolor siwy. Istnieje też możliwość zamiany za inna bluzę.

Komentarz

• Chciałbym potwierdzić to co wyczytałem w necie u kogoś, kto może przerabiał to w praktyce: czy za opóźniony lot (do Turcji i z powrotem; szczegółow nie znam, bo to nie ja leciałem ) w ramach wycieczki z biura podróży można żądać odszkodowania:

- od linii lotniczych, gdy przylot opóźniony ponad 3 godziny (250-400-600 Euro) [na podstawie orzeczenia Tryb.Sprawiedliwości z 19 listopada 2009 r. w sprawach C-402/07 i C-432/07) – żądanie kierowane najpierw do linii lotniczych, a potem do Urzędu Lotnictwa Cywilnego;

- od biura podróży wg tabeli frankfurckiej – gdy odlot opóźniony ponad 4 godziny; procentowo za każdą godzine opóźnienia.

Czy obydwu żądań można dochodzić kumulatywnie?
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                Chciałbym potwierdzić to co wyczytałem w necie u kogoś, kto może przerabiał to w praktyce: czy za opóźniony lot (do Turcji i z powrotem; szczegółow nie znam, bo to nie ja leciałem ) w ramach wycieczki z biura podróży można żądać odszkodowania:

- od linii lotniczych, gdy przylot opóźniony ponad 3 godziny (250-400-600 Euro) [na podstawie orzeczenia Tryb.Sprawiedliwości z 19 listopada 2009 r. w sprawach C-402/07 i C-432/07) – żądanie kierowane najpierw do linii lotniczych, a potem do Urzędu Lotnictwa Cywilnego;

- od biura podróży wg tabeli frankfurckiej – gdy odlot opóźniony ponad 4 godziny; procentowo za każdą godzine opóźnienia.

Czy obydwu żądań można dochodzić kumulatywnie?
                Jak leciałeś w ramach wykupionej wycieczki to bardziej popularna jest opcja tabeli frankfurckiej, jeśli sam kupowałeś bilety to orzeczenie. Ogólnie lepiej i tak iść orzeczeniem, bo tabela frankfurcka niby jest brana pod uwagę przy orzeczeniach, ale wiążąca nie jest i nie każdy sąd będzie się nią posiłkował. Pierwsza opcja wygodniejsza, "mocniejsza" moim zdaniem a i egzekucja prostsza. Podbij na prv jak masz więcej pytań, coś wymyślimy.

E: Doczytałem, że w ramach wycieczki, także bardziej frankfurcka, jak coś to prv, trochę więcej szczegółów by się przydało.
                Ostatnio edytowany przez BAU; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Szukam bluzy Warsaw Warriors Attack rozmiar L. Może ktoś ma na sprzedaż. jak cos priv

Komentarz

• Zapraszamy:

Komentarz

• Szukam (chcę kupić) takie flaszki. 11l i 18,9l

Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• wymiana vlepkami chetni na wymiane pw.
                        https://www.facebook.com/PixelDraft-692950454127254/
                        https://www.facebook.com/legijne.vlepki

Komentarz

• Jest tu jakiś radca prawny? Prośba o priv
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

Komentarz

• Zdzichu opróżnij skrzynkę
                            O RETY! O RETY!

Komentarz

• komin legijny kupię; oczywiście biały; ewentualnie zielony Jihad Legia;
                              musi być nowy; potrzebuję jako legijny gift dla przyjaciela z FCDH
                              profil przyjaciół z Den Haag
                              https://www.facebook.com/pages/FCDH/1608935165914183

Komentarz

• poszukuje sprawdzonego miejsca i noclegu nad Zegrzem na weekend. Moze ktoś był i może polecic.

Komentarz

Pracuję...
                                X