Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Bardzo ważne, nie było mnie trochę w Warszawie, człowiek wraca a tu same objazdy i zmiany tras.
    Jak najlepiej teraz dojechać z Legii na Białołękę i odwrotnie, komunikacja miejską?

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Komentarz

• Zamieszczone przez RalF Zobacz posta
      Bardzo ważne, nie było mnie trochę w Warszawie, człowiek wraca a tu same objazdy i zmiany tras.
      Jak najlepiej teraz dojechać z Legii na Białołękę i odwrotnie, komunikacja miejską?

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
      jakdojade.pl

Komentarz

• Sprzedam szalik z Superpucharu Polski 2012:

Nówka. Założony raz, wiadomo kiedy.

Komentarz

• Sprawa skierowana w szczególności do chłopaków z Wołomina i Kobyłki wczoraj okolo godziny 16 w drodze ze stacji w Wolominie do kauflanda starszemu mężczyźnie 58lat jakis chlopak okolo 25lat (więcej o wyglądzie bede wiedzial wieczorem) wyrwał szary plecak w ktorym znajdował się notes i 3000zl (dodam ze byly to pieniądze przeznaczone na zapisy na wyjazd do Szkocji) jakby ktoś cos widział lub słyszał to prosze o jakieś info

Komentarz

• Nowy Samsung Galaxy S4:

http://allegro.pl/samsung-galaxy-s4-...476543862.html
            Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
            - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
            Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• mam do oddania za trzy piwa taki router, może komuś się przyda, sprawny, mam do niego kabel zasilający:
              #MuremZaBonusem

Komentarz

• Sprzedam buty Puma Powercat 1.10 SG wkręty najwyższy model profeski skóra kangurza priv nr 43

Komentarz

• Poszukuje sklepu z naszywkami patriotycznymi, poleci ktoś jakiś godny sklep ? Zależy mi na bardzo dobrej jakości tych naszywek.

Komentarz

• W sklepie w Muzeum PW masz sporo naszywek, np. wszystkich Batalionów i Zgrupowań biorących udział w Powstaniu...
                    "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Sprzedam

1. XXL, używana, stan ok - żadnych rozdarć, zabrudzeń. dla mnie jest obecnie dużo za duża, wyprana przeleżała w szafie, cena 20zł.

2. XL, używana (max 2 razy założona) - żadnych rozdarć czy innych uszkodzeń, dla mnie jest obecnie za duża, wyprana leżakuje w szafie, 20zł

jak cos to pisać, jak ktoś weźmie obie to 30zł - u mnie i tak już nie beda używane
                      " Ojczyzny nie zabiorą Ci nigdy jeśli nosisz ją w swoim sercu "

Komentarz

• Kupię powstańcze polo (1 edycja) rozmiar L lub XL. Jednocześnie XXL do sprzedania.

Komentarz

• Witam!
                          Jestem nowy na tym forum i jestem ciekawy, czy jest w ogóle możliwość - i jeśli jest, to czy wiecie gdzie można dorwać koszulkę domową lub wyjazdową Legii np. z tego sezonu (2013/2014) z DŁUGIM RĘKAWEM?
                          Pozdrawiam

Komentarz

• Wiem, że naciąg w rakiecie powinno się wymieniać, zanim pęknie, ale skoro stało się, to poleci ktoś jakieś dobre do tego miejsce w stolicy? Optymalnie centrum, bądź lokalizacja z dobrym dojazdem stamtąd. Ewentualnie, jeśli ktoś wie, że istnieje coś takiego w Mińsku Mazowieckim, to niech też się nie krępuje powiedzieć

Komentarz

• mam do sprzedania stary komputer, potrzebuje pomocy z wyceną grata żeby wrzucić na olx lub gamtri.
                              Intel Core Duo E5200 2.50 GHz
                              Gigabyte GA-EP31-DS3L
                              A-Data DDR2 2x1024MB Gaming Edition VITESTA 800MHz CL5
                              HIS Radeon HD 4670 IceQ 512MB DDR3 PCI-E
                              obudowa MEGABAJT TRO-616L AURORA
                              Zasilacz 300W
                              Karta wi-fi TP-LINK

jakieś propozycje za ile to wystawić?

Komentarz

Pracuję...
                              X