Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Witam, sprzedam kilka szalików, wlepki oraz bluzę Adidasa http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=3060132

Komentarz

• Ma ktoś sprawdzoną firmę przewozową do przeprowadzek, albo zna kogoś kto ma jakiegoś dostawczaka i ew. chciałby coś dorobić jednorazowo?
      "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
      hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Zamieszczone przez Bugi B. Zobacz posta
        Ma ktoś sprawdzoną firmę przewozową do przeprowadzek, albo zna kogoś kto ma jakiegoś dostawczaka i ew. chciałby coś dorobić jednorazowo?
        W końcu do mojej koleżanki na K. się wprowadzasz?:P
        Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
        Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
        Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• kupie samsunga galaxyy s3, htc one lub sony xperię Z. nowe z papierkami, lub używane z słowną gwarancją, że po tygodniu nie rzuciłbym nimi o ściane ze złości no i w jakichś w miare sympatycznych cenach, bo nie ma wielkiego ciśnienia

Komentarz

• witam, ma ktoś może 5 wolnych kodów z coca coli brakuje mi na piłkę dla synka a to już końcówka promocji wiec może komuś coś zostało, wdzięczny będę za pomoc.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tunczaj Zobacz posta
              kupie samsunga galaxyy s3, htc one lub sony xperię Z. nowe z papierkami, lub używane z słowną gwarancją, że po tygodniu nie rzuciłbym nimi o ściane ze złości no i w jakichś w miare sympatycznych cenach, bo nie ma wielkiego ciśnienia
              http://forum.legionisci.com/showthre...=1#post1280123

http://forum.legionisci.com/showthre...=1#post1278815

Komentarz

• Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
                W końcu do mojej koleżanki na K. się wprowadzasz?:P
                U Niej było nieaktualne, ja też znalazłem w tym czasie już - ogólnie lokalizacja nie dla mnie. Ale dopiero później rozkminiłem, że Twoja znajoma...
                "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Jest na forum jakiś konsultant Orange? Potrzebuje przedłużyć umowe na rok przed końcem umowy da rade? Jak coś to priv jak jest jakiś konsultant !

Komentarz

• Posiada ktoś koszulke Bielskie Zagłębie rozmiar XL ?
                    Pełni zdumienia przez te wszystkie lata, jak czas z obcej osoby robi brata !!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bugi B. Zobacz posta
                      U Niej było nieaktualne, ja też znalazłem w tym czasie już - ogólnie lokalizacja nie dla mnie. Ale dopiero później rozkminiłem, że Twoja znajoma...
                      Swego czasu nawet dosyć bliska znajoma
                      No szkoda, bo pytała o Ciebie i dostałeś ładną rekomendację :P

______

Jakich stronek używacie do sprawdzania pogody?
                      Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                      Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                      Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Szukam listonoszki Adidasa, Lacoste lub jakieś listonoszki/nerki patriotyczne lub kibicowskie.
                        Ktoś ma jeszcze na zbyciu szalik Republika Wolnych Trybun?
                        Orientuje się ktoś czy można w Warszawie gdzieś naprawić buty (zx380)? Rozerwane lekko przy szwach
                        Będę wdzięczny za każdy odzew
                        "Prawdziwego patriotyzmu trzeba się dopiero uczyć tam, gdzie ludzie z narażeniem bytu i nieraz życia, pracują na swoją niekorzyść materialną, a no dobro przyszłych pokoleń" Zofia Kossak-Szczucka

Komentarz

• Zamieszczone przez Tunczaj Zobacz posta
                          kupie samsunga galaxyy s3, htc one lub sony xperię Z. nowe z papierkami, lub używane z słowną gwarancją, że po tygodniu nie rzuciłbym nimi o ściane ze złości no i w jakichś w miare sympatycznych cenach, bo nie ma wielkiego ciśnienia
                          Aktualne
                          Jedno Miasto
                          I Jeden Klub
                          Legia Warszawa
                          Legia az po Grob

Komentarz

• Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
                            Jakich stronek używacie do sprawdzania pogody?
                            Stronka bardziej pod żeglarzy jednak prognoza się sprawdza http://www.windguru.cz/pl/

Komentarz

• Zamieszczone przez Fresh(L) Zobacz posta
                              Szukam listonoszki Adidasa, Lacoste lub jakieś listonoszki/nerki patriotyczne lub kibicowskie.
                              Ktoś ma jeszcze na zbyciu szalik Republika Wolnych Trybun?
                              Orientuje się ktoś czy można w Warszawie gdzieś naprawić buty (zx380)? Rozerwane lekko przy szwach
                              Będę wdzięczny za każdy odzew

Może spróbuj po prostu u szewca, ja swoje kiedyś oddałem, (co prawda inny model) 1dzień +10zł a zszył mi elegancko, że hej. Do dzisiaj w nich śmigam i jest ok.

Komentarz

Pracuję...
                              X