Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Sprzedam lub zamienię na ciuch lub coś w tym stylu .
    Bon na jutrzejszy mecz Legia-Ruch
    sektor 119 POLECAM
    Legia Warszawa nasza Duma i Sława !!!!

Komentarz

• Panowie, ogromna prośba. Syn jadać dziś na mecz linią 197, zgubił czapeczkę Legii, która miała dla niego wielka olbrzymią wartość emocjonalną. To produkt KP model sprzed kilku sezonów, podajże dwóch. Zielona, biała z przodu, biały haft Legia na zielonym daszku, z tyłu nad regulatorem biały haft Legia.com.
      Dokładnie chodzi o ten model:

Gdyby ktoś z Was, bądź Waszych znajomych miał taki model do sprzedania, wymiany, będę niezmiernie wdzięczny. Godnie zapłacę. Oferty proszę kierować na Prv.
      Ostatnio edytowany przez Jerzman; [ARG:4 UNDEFINED].
      Bóg z Nami, choj z Nimi.
      Kocham Polskę, Pierdolę 3rp.

Komentarz

• Dziewczyna zaczęła się bawić w hostowanie. Jako, że nie ma profesjonalnych fotek, które czasami są niezbędne do tej pracy, to w tym miejscu prośba ode mnie. Robi ktoś w miarę profesjonalne zdjęcia, bądź zna osoby zajmujące się tym? Chodzi o jakąś sesję, by kobiecina miała co pokazać ewentualnemu pracodawcy, jak poprosi o foty. Priv.
        "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

• Sprzedam takie coś. Dostałem i nie wiem po chvj mi to...
          Może ktoś ma z tym problemy...

http://allegro.pl/eye-bag-kompres-te...255057895.html
          q[-_-]p

Komentarz

• Gdzie mogę kupić materiał na transparent? Interesuje mnie 5-6m, a nie cała belka.

Komentarz

• zobacz sobie na allegro "materiał podszewkowy", sprzedają na metry bieżące, nie musisz brać całej belki...
              #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
                zobacz sobie na allegro "materiał podszewkowy", sprzedają na metry bieżące, nie musisz brać całej belki...
                Lub zwyczajnie udaj się do sklepu z tkaninami.
                "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
                  Lub zwyczajnie udaj się do sklepu z tkaninami.
                  Byłem w dwóch sklepach na Grochowie i ceny takie, że całą belkę można by kupić.

Komentarz

• Zamieszczone przez pzk Zobacz posta
                    Gdzie mogę kupić materiał na transparent? Interesuje mnie 5-6m, a nie cała belka.
                    W propagandowych są jakieś materiały, jeśli o to chodziło. Robią też chyba banery od razu.
                    http://www.okopowaflagi.pl/index.php...wall=&start=17
                    Mózgi są niesamowite. Gdyby tak każdy mógł mieć po jednym.

Komentarz

• Zamieszczone przez pzk Zobacz posta
                      Byłem w dwóch sklepach na Grochowie i ceny takie, że całą belkę można by kupić.
                      może chcieli Ci wcisnąć jakiś lepszej jakość, jak ja kupowałem ostatnio w normalnym, stacjonarnym sklepie z tkaninami to płaciłem 7-8zł za metr bieżący...
                      #MuremZaBonusem

Komentarz

• Poszukuje osoby która ogarnia tematy kredytów hipotecznych. Bardzo proszę o priv

Komentarz

• https://www.facebook.com/criminal13com?fref=ts
                          Ktoś z forum może ma coś wspólnego albo zna ludzi z tego Sklepu?
                          Proszę o ew PW.
                          Ultras Zagłębie&UZaLeżnieni
                          --------------------------------------------
                          http://www.wlepki.com
                          Druk wlepek, naklejek,kalendarzy itp
                          Zapraszam na PW gg:7033674

Komentarz

• Zamieszczone przez BAU Zobacz posta
                            Sprzedam polówki:

Joop, jasnoniebieska, rozm. XL, Hugo Boss, granatowa, na zapinana na zamek, XL
                            Hugo Boss, brązowa, zapinana na zamek, XL.

Wszystkie noszone tylko przeze mnie, stan Joopa oceniam na 5-, Boss na 6, właściwie jak nówki. Każda po 40 zł. Zdjęcia na życzenie

Mam jeszcze marynarkę Hugo Bossa rozm. XL, na wysoką osobę, dł. około 94cm, praktycznie nówka, 100 zł do negocjacji
                            Nadal aktualne

Komentarz

• Zamieszczone przez dzieciol1916 Zobacz posta
                              Witam, posiadam dwa plakaty z serii " Ultrawersytet Warszawski" : Boże Chroń Fanatyków oraz Witamy w piekle. Wymienię na szalik. Propozycje pw.
                              podbijam
                              to hołd dla tych co noszą blizny, dla tych co przelali krew w imię Ojczyzny !

Komentarz

• Przed ostatnim meczem widziałem na stoliku w Źródle powstańczą/patriotyczną koszulkę w sprzedaży, spieszyłem się i nie zdążyłem o nią zapytać. Ktoś wie co to za wzór (widziałem ją złożoną w folii przez ułamek sekundy)?

Komentarz

Pracuję...
                                X