Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nicholas Deakins / Cargo Szorty / Stadium / Stone

http://ultrastreet.pl/106,pl_nichola...ium-stone.html
    Ostatnio edytowany przez Siwex; [ARG:4 UNDEFINED].

UltraStreet Fan Page
    www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Da radę w Warszawie gdzieś kupić herb Legii do naszycia na koszulkę?

Komentarz

• Sprzedam bluzę Ofensywy, rozmiar z metki L (chociaż moim zdaniem trochę mniejsza).
        Założona dosłownie kilka razy. Puszczę ją za 50 zł.

http://oi57.tinypic.com/2yxm7h1.jpg

Jeśli ktoś chętny, to zapraszam na pw

Komentarz

• Sprzedam polówki:

Joop, jasnoniebieska, rozm. XL, Hugo Boss, granatowa, na zapinana na zamek, XL
          Hugo Boss, brązowa, zapinana na zamek, XL.

Wszystkie noszone tylko przeze mnie, stan Joopa oceniam na 5-, Boss na 6, właściwie jak nówki. Każda po 40 zł. Zdjęcia na życzenie

Mam jeszcze marynarkę Hugo Bossa rozm. XL, na wysoką osobę, dł. około 94cm, praktycznie nówka, 100 zł do negocjacji
          Ostatnio edytowany przez BAU; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Dalej poszukuję szala Hutnika Warszawa mogę zaoferować szale Legii, Patriotyczne czy jakieś gadzety np.
            oraz kupię szal Dolcan Ząbki.

Komentarz

• Zamieszczone przez Cinek Zobacz posta
              Dalej poszukuję szala Hutnika Warszawa mogę zaoferować szale Legii, Patriotyczne czy jakieś gadzety np.
              oraz kupię szal Dolcan Ząbki.
              Możesz kupić w LTM http://ludzietegomiasta.pl/hutnik-warszawa/
              "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Może to nie odpowiedni temat ale zapytam może jakiś wędkarz mi pomoże. otóż sprawa jest następująca, posiadam książeczkę gdzie wklejam znaczki z opłatami już od jakiś 10 lat jak nie dłużej i dopiero w tym roku powiedziano mi że ta książeczka nie jest kartą tyle lat żyłem w nieświadomości muszę do tego wyrobić kartę która jest bezpłatna tylko czy można to zrobić gdzieś przez internet lub gdzie pojechać żeby to załatwić?

Komentarz

• Zamieszczone przez a-d-a-m Zobacz posta
                  Dziękowa!

Komentarz

• Na sprzedaż dogadamy się! propozycje pw

Komentarz

• Zamieszczone przez Piotrase Zobacz posta
                      Może to nie odpowiedni temat ale zapytam może jakiś wędkarz mi pomoże. otóż sprawa jest następująca, posiadam książeczkę gdzie wklejam znaczki z opłatami już od jakiś 10 lat jak nie dłużej i dopiero w tym roku powiedziano mi że ta książeczka nie jest kartą tyle lat żyłem w nieświadomości muszę do tego wyrobić kartę która jest bezpłatna tylko czy można to zrobić gdzieś przez internet lub gdzie pojechać żeby to załatwić?
                      Kartę wędkarską wyrabiasz na pl. Starynkiewicza 7/9 w urzędzie na rogu

Komentarz

• Zamieszczone przez cycek99 Zobacz posta
                        Kartę wędkarską wyrabiasz na pl. Starynkiewicza 7/9 w urzędzie na rogu
                        nie ma możliwości załatwić tego jakoś drogą elektroniczną bo godziny pracy raczej nie pozwolą mi tego zrobić w tyg :/

Komentarz

• Wyrabiałem miesiąc temu bez problemów wózek inwalidzki sprzęt medyczny

Komentarz

• Sprzedam rolki. Męskie 44 rozmiar.
                            http://olx.pl/oferta/rolki-meskie-sp...tml#33baecd98b

Komentarz

• Ziomek kupi lub wymieni się za szalik Boras z herbem Legii. Jakby ktoś był w posiadaniu zapraszam na priv.

Komentarz

• Zamieszczone przez Piotrase Zobacz posta
                                nie ma możliwości załatwić tego jakoś drogą elektroniczną bo godziny pracy raczej nie pozwolą mi tego zrobić w tyg :/
                                Niestety, ale z tego co się orientuję to nie ma możliwości załatwienia tego przez neta... ale jak pojedziesz to wyrobienie trwa 3 minuty... aaa i nie zapomnij zabrać zdjęcia

Komentarz

Pracuję...
                                X