Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ale na pocieszenie Ci Oskar powiem, ze na najbliższym meczu będzie na Legii Bob Budowniczy!
    "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Bau, opróżnij skrzynkę.
      "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor."
      PamiętaMY !

Komentarz

• http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=4696547

wystawiłem 7 szali Legii,jeden szal narodowy,koszulkę narodową + plakaty Ultrawersytetu Warszawskiego
        "Przechodniu powiedz współbraciom,
        Że walczyliśmy mężnie i umierali bez trwogi
        Ale z troską w sercu o losy Polski,
        Losy przyszłych pokoleń – o Wasze losy"

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Artysta Zobacz posta
          jakim trzeba być mega debilem aby kupić gary z chin i jakiś z dupy toster za 5 kafli w kredycie

Kolego od tostera mam stary aku z fiata 126p opierdole ci go za 7 tysi + zapach choinka gratis

Oskar chłopie, no ja pierdole, o grubszej akcji dawno nie słyszałem

Tak po ludzku to mi Ciebie nawet szkoda, no ale kvrwa jakoś tak nie mogę przestać się śmiać
          Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
          - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
          Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Dobra,zejdźcie już z chłopaka ,każdy w życiu popełnił mniejsze(stracił na jakimś interesie 50 zł) lub większe głupstwo (ożenił się )
            Oskar na pewno jakoś sobie poradzisz,Bau Ci dobrze doradzi .
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

Komentarz

• Poza tym chłopak nie ma nawet 18 lat , więc to nie on podejmował decyzję.

Komentarz

• Zamieszczone przez OskarLegionista Zobacz posta
                Bau, opróżnij skrzynkę.
                Czysta

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Zamieszczone przez czembro1916 Zobacz posta
                  Sprzedam taką wiatrówkę za 200 zł (cena do negocjacji)

http://www.militaria.pl/umarex/wiatr..._kl_p19917.xml
                  podbijam

Komentarz

• Glorya / T-shirt / Warsaw Athletic

http://ultrastreet.pl/314,pl_glorya-...-athletic.html

UltraStreet Fan Page
                    www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez mszk
                      Chyba się kolego nie zrozumieliśmy. Pytałem o mecz, który, jak mi wiadomo jest w sobotę. Nie pytałem o Święto piłkarskie, które, jak wszyscy wiemy, trwa od godzin porannych w niedziele w Warszawie
                      A jak tak to tak W Multipubie na Bankowym często lecą mecze i dużo osób poleca też Warkę na Wilczej.

Komentarz

• Sprzedam,także vlepki Legii najchętniej całość powtórki tylko w kółkach i podłużnych Proponować ceny na pw

Komentarz

• Pilnie potrzebuje jakiegoś kontaktu do Radka Rzeźnikiewicza (redaktora/właściciela kartofliska.pl). Bardziej chodzi mi o jakąś formę kontaktu prywatnego, może ktoś zna, albo coś. Jest delikatna sprawa. Być może Radek będzie mógł mi pomóc, w toczącym się przeciwko mnie postępowaniu. Z góry dzięki!
                          podpis under construction

Komentarz

• Może na tt napisz priva https://twitter.com/kartofliska

albo fb https://www.facebook.com/rzezniki

widzę, że jedna forumowiczka ma go w znajomych
                            Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                            Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                            Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• W którymś z numerów Drogi Legionisty (jakiś rok temu) był też z nim wywiad (zakładam, że to ta sama osoba), więc może lukasz_l ma na niego jakiś namiar

E:
                              Na początku lipca 2013 ukazał się 14 numer zina „Droga Legionisty”. W nim jak zwykle wiele nowych, zróżnicowanych materiałów!
                              (...)
                              O swoich podróżach meczowych opowie Wam twórca strony kartofliska.pl.
                              Ostatnio edytowany przez księciuniu; [ARG:4 UNDEFINED].
                              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• na TT napisał, że jest dostepny na FB, TT i pod meilem rzezniki@doboju.pl
                                #MuremZaBonusem

Komentarz

Pracuję...
                                X