Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Seba-no jak by nie liczył ,kasa musi się zgadzać
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Ale jaki pazerny. Nie dość, że za free dostał garnki za 10 000 PLN, to jeszcze toster chce sprzedać.
      My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Zamieszczone przez OskarLegionista Zobacz posta
        Ale zestaw garnków Hausburga za 2400 K Euro dostaliśmy za darmo.
        Dawno się z rana tak nie śmiałem
        Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
        Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
        Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Zamieszczone przez NOWY(L) Zobacz posta
          Seba-no jak by nie liczył ,kasa musi się zgadzać
          Liczby nie kłamiO
          Jedno Miasto
          I Jeden Klub
          Legia Warszawa
          Legia az po Grob

Komentarz

• 3 razy odświeżałem stronę bo nie wierzyłem w to co czytam

Oskar kawał idealnie pasujący do Ciebie i szacownej małżonki

Mąż zabrał żonę na pierwszą w jej życiu partię golfa. Pierwsze uderzenie
            żony i piłka rozbija okno domku stojącego obok pola. Mąż trochę się
            zdenerwował:
            - Mówiłem, żebyś uważała, a teraz trzeba będzie tam iść, przepraszać i może nawet zapłacić.
            Idą do domku i pukają do drzwi. Miły głos mężczyzny zaprasza do środka.
            Wchodzą. Rozbite szkło, zniszczona stara waza i siedzący na kanapie facet.
            - Czy to wy zbiliście szybę?
            - Przepraszamy bardzo.
            - Właściwie to nie ma za co. Jestem dżinem, który był uwięziony w tej wazie kilkaset lat. Teraz powinienem spełnić trzy życzenia. Nie obrazicie się, jak spełnię wam po jednym, sam zostawiając sobie jedno na koniec?
            - Nie, tak jest świetnie - mówi mąż. - Chciałbym dostawać milion dolarów co roku.
            - Nie ma problemu. Do tego gwarantuję, że będziesz bardzo długo żył. A ty, młoda kobieto?
            - Chciałabym mieć ogromny dom w każdym państwie. Z najlepszą służbą na świecie.
            - Mówisz, masz - odpowiada dżin - Do tego obiecuję ci, że do żadnego z nich nikt się nigdy nie włamie.
            - A jakie jest twoje życzenie, dżinie? - pyta małżeństwo.
            - Ponieważ tak długo byłem uwięziony, nie marzę o niczym innym, jak o seksie z tobą - zwraca się do kobiety.
            - I co ty na to, kochanie? - pyta mąż.
            - Mamy tyle kasy i domy... Ja się zgadzam.
            Żona kolesia idzie z dżinem na pięterko... Całe popołudnie kochają się. Dżin jest wręcz nienasycony. Po czterech godzinach nieustannego seksu dżin złazi z kobiety, patrzy jej prosto w oczy i pyta:
            - W jakim wieku jesteście?
            - Oboje mamy po 35 lat.
            - Pieprzysz... 35 lat i wierzycie w dżina?!

Komentarz

Ale zestaw garnków Hausburga za 2400 K Euro dostaliśmy za darmo.
              Siedzi baca na przyzbie, a obok bawi się malutki owczarek podhalański.
              - Baco, sprzedacie mi tego pieska? - pyta przechodzący obok turysta.
              - Czemu nii...
              - Ile za niego chcecie?
              - Sto tysięcy złotych.
              - Cooo? Chyba kpicie!
              Po kilku godzinach turysta znów przechodzi obok chałupy bacy i widząc, że nie ma psa, pyta:
              - I co, baco? Sprzedaliście go za sto tysięcy złotych?
              - Sprzedać, nie sprzedałem. Ale wymieniłem na dwa koty po pięćdziesiąt tysięcy!

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• A z innej beczki, to dzięki wszystkim za pomysły wakacyjne - w temacie i na priv.
                Jak tylko będę miał chwilę, to się wszystkiemu dokładniej przyjrzę i będę dopytywał poszczególnych polecających.
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Sprzedam taką wiatrówkę za 200 zł

http://www.militaria.pl/umarex/wiatr..._kl_p19917.xml

Komentarz

Witam, mam takie pytanie odnośnie urządzenia o nazwie: "ThermoCooker". Był u mnie facet na prezentacji i prezentował to urządzenie i garnki..nagadał się, testowaliśmy urządzenie(jedzenie wychodzi z tego naprawdę dobre)..No i zdecydowaliśmy się na zakup Thermo Cookera za 4,5 tysiąca, a garnki dostaliśmy w prezencie...ta firma swoją siedzibę ma w Sosnowcu, firma "Lemur"
                    I czytałem na forach, że niektórzy nie są zadowoleni z tej firmy i ogólnie z urządzenia, POSIADA KTOŚ Z WAS takie owo urządzenie?? I mógłby podzielić się opinią

http://allegro.pl/opiekacz-gofry-gri...210364447.html

z tego też jedzenie wychodzi na prawdę dobre. A jakie gofry. Tylko, że garnków za 10k nie dają w prezencie

Komentarz

• Oskar ile ty masz lat?

chciałbym widzieć miny tych domokrążców po tym jak cię w chvj załadowali melanż pewnie do teraz ciągną kręcąc bekę z ciebie po tym jak ci te gówno ożenili

nie ma co się dziwić staruszkom, że dają się ***** na wnuczka...
                      Ostatnio edytowany przez b.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• nie ma co się dziwić staruszkom, że dają się ***** na wnuczka...
                        Dokładnie.Nie te lata,nie ta ostrość umysłu.
                        Ale żeby młody chłop był taki naiwny,to od rana nie mogę się nadziwić.

Komentarz

• Dobra, zejdzcie juz z niego.
                          Chociaz jakas firma ma roboty kuchenne za ok 5k i ponoc to tez taki rewelacyjny sprzet ale to mozna kupic w sklepie.

http://forum.gazeta.pl/forum/w,124,1...stroznie_.html

Ostatnio edytowany przez bkt; [ARG:4 UNDEFINED].

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Przeciez to nie on i tak kupowal. Nieletnim sprzętu za kilka klockow na raty nie dają. Nie wiem po co ten jego post w tym temacie.

No chyba, ze chcial sie pochwalic tym, ze mama czy tata ponad 5 tysiecy na garnkach zarobili

Komentarz

• Dlatego zapytałem ile ma lat ,bo generalnie sytuacja nietypowa .

Bkt spoko.
                              Przy okazji nie zapominaj ,że scierwa nie linkujemy

Komentarz

• Patologg / T-shirt / Moczy Morda

http://ultrastreet.pl/113,pl_patolog...czy-morda.html

UltraStreet Fan Page
                                www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

Pracuję...
                                X