Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Poszukiwana jakaś wakacyjna, sprawdzona miejscówka dla rodziny z małymi dziećmi (agroturystyka w porządnym standardzie, domki, apartamenty w przystępnej cenie).
    Najchętniej polskie morze (ale te rejony bliżej Warszawy), ale niekoniecznie (inne opcje też raczej niedalekie); ważne żeby było coś dla dzieci (plaża, basen, plac zabaw etc.).

Dyskoteki niekonieczne
    co prawda nie domek i nie tanio (jak dla mnie 200pln/dobe / 2 osoby to jest drogo i to ze 2 lata temu) ale dla dzieci fajne miejsce, duzo rozrywek, my tam bylismy jak jeszcze nie bylo basenu w srodku. Ale Hotelik przyjemny, tyle ze w nie duzo wiekszej cenie mozesz znalesc caly domek ;]

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

Poszukiwana jakaś wakacyjna, sprawdzona miejscówka dla rodziny z małymi dziećmi (agroturystyka w porządnym standardzie, domki, apartamenty w przystępnej cenie).
      Najchętniej polskie morze (ale te rejony bliżej Warszawy), ale niekoniecznie (inne opcje też raczej niedalekie); ważne żeby było coś dla dzieci (plaża, basen, plac zabaw etc.).

Dyskoteki niekonieczne
      Polecam Sielpię (woj. świętokrzyskie). Od stolicy to jakieś 150km. Nowy ośrodek z fajnie wyposażonymi domkami o wysokim standardzie. Na dole salon i aneks kuchenny, na górze sypialnie. Cena domku od 220 do 250zł dla 4 osób (można negocjować cenę, dostawę łóżek itp). W ośrodku basen, plac zabaw, możliwość jazdy konnej. Cały kompleks w sosnowym lesie i około 300m od jeziora. Położony z dala od zgiełku i deptaka, na który zawsze można podejść. Na nim już różne imprezownie itp. Każdy znajdzie coś dla siebie

http://www.atmosfera-sielpia.pl/

Komentarz

• Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zamieszczone przez FCB Zobacz posta
        Polecam Sielpię (woj. świętokrzyskie). Od stolicy to jakieś 150km. Nowy ośrodek z fajnie wyposażonymi domkami o wysokim standardzie. Na dole salon i aneks kuchenny, na górze sypialnie. Cena domku od 220 do 250zł dla 4 osób (można negocjować cenę, dostawę łóżek itp). W ośrodku basen, plac zabaw, możliwość jazdy konnej. Cały kompleks w sosnowym lesie i około 300m od jeziora. Położony z dala od zgiełku i deptaka, na który zawsze można podejść. Na nim już różne imprezownie itp. Każdy znajdzie coś dla siebie

http://www.atmosfera-sielpia.pl/
        Jestem z tamtych okolic i kilkukrotnie bylem w Sielpi, jezeli chcesz jechac z rodzina to raczej odradzam, typowe miasteczko dla studentow ktorzy chca sie nawalic :P ale moze sie cos zmienilo od ostaniego razu jak bylem

duzo Widzewa i Korony sie tam kreci :P

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Komentarz

• http://polskiefanatyczki.pl/produkt/...atyczki-chusta

Mam taką koszulkę, nowa, nie zakładałam jej ani razu. Dostałam ją i okazało się, że jest na mnie za duża.

Rozmiar: M

Pod linkiem jest też tabela rozmiarów. Kosztowała (z wysyłką) 61 zł, jednak sprzedam za tyle, ile kosztuje bez przesyłki.
          https://www.facebook.com/AngelaDesign

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
            Poelci ktoś najlepszy internetowy kantor?
            Ja korzystam z https://www.dobrykantor.pl/. Póki co beż żadnych problemów.

Komentarz

Dyskoteki niekonieczne
              Krynica Morska - miasteczko blisko Warszawy (jak na odległość do morza rzecz jasna), spokój i cisza, bez patologii, w sam raz na wypad z dzieciakami... Polecam ośrodek położony w lesie blisko morza, moglibyście sobie zarezerwować domek... http://www.fundacja.mierzeja.pl/
              "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Zamieszczone przez BAU Zobacz posta
                Przepraszam zielski, moja wina Do końca tygodnia wyślę Tobie obiecane info
                Są jeszcze- pytałem się i sam się zastanawiam nad kupnem

Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

Dyskoteki niekonieczne
                polecam SIELSKIE KLIMATY KARWIK - około 200km tuż za Piszem , wszystko czego potrzebuje rodzina , agroturystka + możliwość jazdy konno , okolice ciche spokojne ,blisko do jeziora
                Ostatnio edytowany przez Rawo; [ARG:4 UNDEFINED].
                "Jesteśmy z tamtej strony Wisły, z naprzeciwka. Mamy swój fason i swój własny szyk..."

Komentarz

• A Orientujecie bądź jesteście w stanie polecić jakieś noclegi w Sopocie ?

Komentarz

• Sprzedam:
                    Farba olejna na płótnie. Wymiary 60cm x 80cm
                    Cena 200zl.

Komentarz

• Zamieszczone przez Byku Zobacz posta
                      Szukam osoby dysponującej czasem, najlepiej z Mokotów/Ursynów lub okolic w sprawię obejrzenia pokoju w którym ewentualnie zamieszkam jak będzie wszystko ok. Wiem, że prośba dosyć dziwna ale sam nie mogę bo za daleko mieszkam. Pytałem paru znajomych ale akurat nikt nie ma czasu, a zależy mi na czasie bo fajne i tanie lokum. Na pewno się odwdzięczę, jeśli ktoś ma ochotę i czas zapraszam na priv.
                      Podbijam bo sprawa jest dla mnie bardzo ważna, a taniej ciężko będzie mi znaleść.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ścibek Zobacz posta
                        Jestem z tamtych okolic i kilkukrotnie bylem w Sielpi, jezeli chcesz jechac z rodzina to raczej odradzam, typowe miasteczko dla studentow ktorzy chca sie nawalic :P ale moze sie cos zmienilo od ostaniego razu jak bylem

duzo Widzewa i Korony sie tam kreci :P

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
                        nawalone małolaty kręcą się w okolicy deptaka oraz tamtejszych dyskotek i to tylko w weekendy. Ośrodek, który zaproponowałem znajduje się w znacznej odległości od ww miejsca. Gdy zaś najdzie ochota na pląsy i tany to wtedy można sobie podejść do "centrum"

Komentarz

• Bardzo PILNIE szukam kogoś kto pracuje w obsłudze klienta LINK 4

Komentarz

• Ma ktoś legalne źródło skąd mogę ogarnąć Iphone 4S w dobrej cenie?
                            Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
                            Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
                            Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
                            Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Komentarz

• Czy jest na forumce ktoś kto pracuje w Biedronce ??

Komentarz

• Szukam miejsca gdzie w Warszawie robią przeglądy samochodom po przejściach. Priv.
                                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                                -------------
                                Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

Pracuję...
                                X