Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Witam mam do sprzedania 120 sztuk wyłączników nadprądowych. Opis jaki posiadają - S191 B10 Nitować na 4 nity regulacja "1,5 obrotu" oznaczenie na wyłącznikach : B - 10 A
    Transport, przeprowadzka, wywozy, utylizacja mebli, agd, rtv. Zapraszam na priv

Komentarz

• ksiazka: Legia w europejskich pucharach
      Najnizsza cena

http://allegro.pl/show_item.php?item=4054561084

Komentarz

• witam, mam do sprzedania 2 pary nowych dwukołowych rolek Landroller Terra 9 w wersji damskiej rozmiar 40 i męskiej rozmiar 44

http://tablica.pl/oferta/rolki-nowej...7-ID5gMKX.html
        http://tablica.pl/oferta/rolki-nowej...7-ID5gMD3.html
        Trzeba to przeżyć żeby to zrozumieć żeby w to uwierzyć...!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Parys Zobacz posta
          Jesteś pewny ze PZU, a nie ZUS? Każdy po rozpoczęciu odprowadzania składek otrzymuje pismo, że może wybrać sobie OFE. W ZUS jesteś, czy tego chcesz czy nie. Co do OFE to zostałeś wylosowany do któregoś, wiec musisz papiery rejestracyjne wysłać, aczkolwiek nie wiem czy są obowiązkowe.
          Teraz się trochę zmieni, bo będziesz miał wybór miedzy zusem, a zusem i OFE - gdzie wolisz, by Twoje składki były odprowadzane.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
          Masz rację, mój błąd.

Zamieszczone przez beka Zobacz posta
          OFE można zmienić raz na kwartał/pół roku, nie pamiętam dokładnie
          Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
          Chyba raz na 3 lata.
          Zamieszczone przez BAU Zobacz posta
          Nie wiem w jakim jesteś wieku, ale jeśli przedział 20-30 lat to i tak jeden ch**, musimy się wszyscy raczej pogodzić z tym, że emerytur to i na papierze mieć nie będziemy.. Taki offtop.
          W przedziale się mieszczę i dopiero, że tak napiszę poznaję biurokrację RP.

Gdzieś słyszałem, że wybór będzie można jeszcze zmienić w kwietniu, nie wiem czy każdy będzie mógł zmienić, czy tylko Ci co zaczynają odprowadzać składki, czyli ja.
          To prawda?

Komentarz

• Sprzedam Hitmana.Absolutne rozgrzeszenie na PS3 za 50 zł.
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Pierwsza sprawa. Potrzebuję 20 rac morskich. Ma ktoś może po lepszej cenie?

Druga. Wybiera się ktoś w przyszłym tygodniu na UW na konferencję o prawie sportowym? „WSPÓŁCZESNE WYZWANIA PRAWA SPORTOWEGO - POMIĘDZY KULTURĄ, BIZNESEM A POTRZEBĄ BEZPIECZEŃSTWA”?

Komentarz

• Kilka aukcji http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=8786518
                Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Pilnie poszukuję kogoś kto zajmuje się naprawą telefonów/pracuje w dobrym serwisie. W moim przypadku chodzi o Alcatel one touch, który padł ofiarą cudownego dziecka, a ceny jakie oferuje operator po prostu zbijają z nóg...
                  "Odważny , to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach."

Komentarz

• Potrzebuję kogoś kto ogarnia strony www.
                    Mam małą sprawę dotyczącą wrzucania zdjęć na www.
                    q[-_-]p

Komentarz

• Poszukuje bluzy Legii Warszawy lub z motywem kibicowskim (białej najlepiej) w bdb stanie rozm M,L zapraszam na priv to pilne!

Komentarz

• Zna ktos jakies stronki gdzie za darmo mozna sciagnac torenty ?
                        Strony typu piratebay.org, isohunt juz znam szukam czegos innego

Komentarz

• Zamieszczone przez BAU Zobacz posta
                          Pierwsza sprawa. Potrzebuję 20 rac morskich. Ma ktoś może po lepszej cenie?

Druga. Wybiera się ktoś w przyszłym tygodniu na UW na konferencję o prawie sportowym? „WSPÓŁCZESNE WYZWANIA PRAWA SPORTOWEGO - POMIĘDZY KULTURĄ, BIZNESEM A POTRZEBĄ BEZPIECZEŃSTWA”?
                          Pisz na priv w sprawie rac na pewno się dogadamy

Komentarz

• Zamieszczone przez panlukasz1916 Zobacz posta
                            Zna ktos jakies stronki gdzie za darmo mozna sciagnac torenty ?
                            Strony typu piratebay.org, isohunt juz znam szukam czegos innego

http://kickass.to/

Komentarz

• Teraz można bezpośrednio z youtuba pobierać filmiki.
                              Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
                              spędzić go lub wykorzystać.
                              James Arthur Ray

Komentarz

• Strony niestety żadnej podać Ci nie mogę, bo ze względu na sposób ich działania (a właściwie nie działania) przerzuciłem się na program aTube Catcher. Nie miałem z nim żadnych problemów, a wybór formatów wyjściowych jest obszerny. Polecam, nie waży jakoś dużo i prosty w obsłudze.

Komentarz

Pracuję...
                                X