Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Poszukuję tych vlepek :
    http://pl.tinypic.com/view.php?pic=x...8#.Uw47Dvl5Muc

Jeżeli posiadasz choć jedną, napisz. Na pewno się dogadamy!

Komentarz

• Zamieszczone przez Błoto Zobacz posta
      Potrzebny bilet dobowy z dzisiaj skasowany przed godz 15. Moga tez być trzy dniowy i tygodniowy priv
      Kanary chyba nie uznają biletów okresowych na okaziciela przy płaceniu mandatu, jeśli po to go szukasz. )

Komentarz

• problem z allegro. sprzedalem z konta ziomka pewna rzecz, kupujacy zrobil mi ten przelew PAYU przez allegro... teraz mi pokazuje tak :

do wypłaty masz
        54,20 zł

Czekamy na Twój przelew (1,01 zł). Jeśli jesteś właścicielem poniższego rachunku, a nie zrobiłeś przelewu, zrób go teraz.
        Jeśli ten rachunek nie jest Twój, zmień go i zrób nowy przelew.

nizej juz tylko dane koleszki.
        oczywiscie zrobilem juz ten przelew 1,01 i to ze 3 razy ale mija 2gi dzien i dalej nie moga wyplacac...

ktos cos? nie ogarniam tego

Komentarz

• Zamieszczone przez modzi Zobacz posta
          problem z allegro. sprzedalem z konta ziomka pewna rzecz, kupujacy zrobil mi ten przelew PAYU przez allegro... teraz mi pokazuje tak :

do wypłaty masz
          54,20 zł

Czekamy na Twój przelew (1,01 zł). Jeśli jesteś właścicielem poniższego rachunku, a nie zrobiłeś przelewu, zrób go teraz.
          Jeśli ten rachunek nie jest Twój, zmień go i zrób nowy przelew.

nizej juz tylko dane koleszki.
          oczywiscie zrobilem juz ten przelew 1,01 i to ze 3 razy ale mija 2gi dzien i dalej nie moga wyplacac...

ktos cos? nie ogarniam tego

Miałam to samo, przelew musi byc wysłany z takimi samymi danymi jak dane właściciela konta allegro, czyli jak piszesz to konto kolegi to musisz wpłacić zł z jego rachunku bankowego inaczej nici z tego, wtedy wypłacasz kwotę zapłaty za aukcje na konto kumpla. Druga możliwość to anulowanie tej płatności w zakładce i poproszenie kupującego o podesłanie pieniędzy na zwykłym przelewem na twoje konto

Komentarz

• Zamieszczone przez MałaMi Zobacz posta
            Miałam to samo, przelew musi byc wysłany z takimi samymi danymi jak dane właściciela konta allegro, czyli jak piszesz to konto kolegi to musisz wpłacić zł z jego rachunku bankowego inaczej nici z tego, wtedy wypłacasz kwotę zapłaty za aukcje na konto kumpla. Druga możliwość to anulowanie tej płatności w zakładce i poproszenie kupującego o podesłanie pieniędzy na zwykłym przelewem na twoje konto
            wiem, ze te same dane i tak robie. Wysylam te drobniaki z jego konta, nie ze swojego :S dajcie spokoj, o 50 zl tyle problemow. JAK ZYC?

Komentarz

• Zamieszczone przez Aureliusz Zobacz posta
              Czy orientuje się ktoś, dlaczego w Ząbkach wzdłuż Żołnierskiej następuje wycinka lasu? Czy ma to może związek z jakimś poszerzeniem drogi?
              Tak, droga będzie miała w przyszłości status dwujezdniowej, a to są pierwsze prace.

http://robertperkowski.pl/?co=show&nom=1661

http://www.skyscrapercity.com/showth...567698&page=75
              ZL'11

Komentarz

• Zamieszczone przez Błoto Zobacz posta
                Potrzebny bilet dobowy z dzisiaj skasowany przed godz 15. Moga tez być trzy dniowy i tygodniowy priv
                ja mam od wczoraj od 13..do dziś ważny
                "Jesteśmy z tamtej strony Wisły, z naprzeciwka. Mamy swój fason i swój własny szyk..."

Komentarz

• Zamieszczone przez PozdroMama Zobacz posta
                  Kupię koszulkę z herbem oraz napisem "jest tylko jeden..." z wyjazdu do Wrocławia (sezon 08/09), legijną czapkę świętego Mikołaja, szal Legii reprezentacyjny oraz łączone szale Legii z Pogonią i Juventusem Turyn (nie interesują mnie pasiaki). Proszę o oferty na priv.
                  Podbijam.

Komentarz

• Sprzedam 2 czapki:

Nieużywaną koszulkę Fanatycy z Ludowego Rozmiar XL

Nieużywaną koszulkę Mistrz Polski 2013 Rozmiar L

Oraz bluzę białą 1916 z ABJ Rozmiar L (używana)

Komentarz

• Kupie szale Legii i zgód , jakby ktoś coś ? to zapraszam na priv ))

Komentarz

• Kupię vlepki wszystkich klubów najlepiej octagony i podłużne

Komentarz

• Potrzebuje ogarnać zwolnienie lekarskie na uczelnie. Ktoś coś?

Komentarz

• Podrzuci ktoś dobrego torrenta Sons of Anarchy sezon 4 i dalej.
                            Na torrenty.org nie znalazłem nic godnego uwagi
                            "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Cztery szale odemnie na sprzedaż :

http://img.webme.com/pic/g/gajulegia/sdc10941.jpg - Mój ma białe frendzle. Cena do dogadania.

Pasiak z finału Pucharu Polski w Bydgoszczy - Używany , cena do dogadania.

Pasiak z superpucharu na narodowym z Wisła - cena do dogadania.

Szal Kaziu Deyna - http://img17.allegroimg.pl/photos/40.../72/3961107200 cena do dogadania.

Bluza Biała rozmiar M używana , stan bdb ale ma 4 kropki czerwone nie widoczne. - Z przodu napis Warszawa z tyłu 1916 w barwach. Cena 50zł

Komentarz

Pracuję...
                              X