Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• podrzuci ktoś linka do dobrego licznika prędkości neta? Pełno tego w sieci ale chciałbym coś dobrego bo poleci pismo do admina o zwiększenie prędkości

Komentarz

• Szukam skutecznego sposobu na ostateczne rozwiązanie kwestii kreta na moim podwórku. Nie wiem czy skurczybyk się mści, za ostatnią wygraną naszych z Górnikiem, czy co, ale niedługo mój trawnik zniknie i pokryje go przeklęta gleba. Niestety nie mam czasu siedzieć i obserwować ruchów gruntu i zadźgać go widłami więc może ktoś zna jakiś sprawdzony sposób, coby zwyczajnie sobie poszedł w pizdu, aczkolwiek, ku protestom greenpeac'u, na eksterminację owego osobnika też jestem gotów więc podsyłać każde przydatne rozwiązanie. Z góry dzięki!
      podpis under construction

Komentarz

• Zamieszczone przez Mat Zobacz posta
        Szukam skutecznego sposobu na ostateczne rozwiązanie kwestii kreta na moim podwórku. Nie wiem czy skurczybyk się mści, za ostatnią wygraną naszych z Górnikiem, czy co, ale niedługo mój trawnik zniknie i pokryje go przeklęta gleba. Niestety nie mam czasu siedzieć i obserwować ruchów gruntu i zadźgać go widłami więc może ktoś zna jakiś sprawdzony sposób, coby zwyczajnie sobie poszedł w pizdu, aczkolwiek, ku protestom greenpeac'u, na eksterminację owego osobnika też jestem gotów więc podsyłać każde przydatne rozwiązanie. Z góry dzięki!
        polecam taką pułapkę. Kawałek plastikowej rurki PCV z obustronnymi klapkami otwierającymi się tylko do środka. Przed lub za kretowiskiem kopiesz delikatnie dziurkę i umieszczasz tę maszynerię na trasie wędrówek kreta ( a zapewniam, że chodzi wszystkimi tunelami często) w taki sposób aby ta rurka stanowiła tak jakby część tego tunelu. Do kilku dni kret się złapie, nawet nie jeden (wchodząc do rurki już nie wyjdzie bo klapki otwierają się tylko do środka). Ustrojstwo testowane przez ojca na działce. Łapał na to całe stada. Maszyna do kupienia w każdym lepszym sklepie ogrodniczym

tu foto: http://genfoto.org/images/bsns/wthpo...lapkakrety.jpg

Zamieszczone przez mszk
        Wystarczy speedtest.net Oczywiście otwarty tylko speedtest, aby wynik był miarodajny.
        podziękował

Komentarz

• Zamieszczone przez mszk
          Wystarczy speedtest.net Oczywiście otwarty tylko speedtest, aby wynik był miarodajny.
          4

Jak ktos sie na tym zna niech oceni
          Jedno Miasto
          I Jeden Klub
          Legia Warszawa
          Legia az po Grob

Komentarz

• Zamieszczone przez mk(L)tw Zobacz posta
            Tak w ogóle robił ktoś prawko z groupona? A jeśli tak to jakie ma wrażenia?
            Półtora roku temu o tym myślałem, ale poczytałem wiele negatywnych opinii.
            Dużo ludzi kupowało oferty, a następnie długo oczekiwali na naukę.
            Z tego co pamiętam mieli nawet problemy, żeby się w ogóle z nimi skontaktować.

http://lmgtfy.com/?q=prawo+jazdy+z+groupona
            Większość z wyszukiwań to negatywne komentarze.

Komentarz

• Kupię iphona 4s, albo 5 w dobrej cenie, priv

Komentarz

• Potrzebuje pożyczyć materac może być dmuchany, może być normalny żeby pomieścił dwie osoby, na ten zbliżający się weekend, przyjeżdża brat z kolegą na Jagę i trzeba ich przekimać, a że mieszkam w kawalerce to słabo z wolnym miejscem. Gdyby ktoś posiadał takie cudo, proszę prv. Odwdzięczę się należycie.
                Zegary odmierzają chwile już zużyte
                Od razu stare, choć dopiero przeżyte
                Teraz niepotrzebne, właśnie przetrawione
                Na śmietnik historii zostają wywalone

Komentarz

• Zamieszczone przez frugo Zobacz posta
                  podrzuci ktoś linka do dobrego licznika prędkości neta? Pełno tego w sieci ale chciałbym coś dobrego bo poleci pismo do admina o zwiększenie prędkości
                  numion.com -> najlepszy jaki znam

Komentarz

• Mam do sprzedania bony do bukmachera bet-at-home.

http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=3525407

Komentarz

• Poszukuję kogoś biegłego w prawie podatkowy/nieruchomości w celu uzyskania dosyć prostej opinii. Priv

Komentarz

• Jeśli ktoś zastanawiał się (lub jeszcze nie) na co przeznaczyć 1% podatku, to zachęcam do przekazania go Koronie Warszawa. Klub w przeszłości związany z Legią, reaktywowany od 2011. Oprócz seniorów działa również Akademia, która organizuje wiele turniejów pt. Korona Cup. O sponsora jest cholernie ciężko, dlatego ten 1% może nam pomóc. Kasa nie idzie dla Prezesa, seniorów czy nie wiadomo gdzie, tylko musimy się rozliczyć z fundacją Młodzi-Młodym, że to poszło na dzieci-> nowe stroje, nowy sprzęt, piłki itp.

http://www.koronawarszawa.pl/images/wizytowka.pdf
                        Liberta per gli Ultras!

Komentarz

• Nicholas Deakins / Kurtka / Kangchen / Przecena

http://ultrastreet.pl/10,pl_nicholas...-kangchen.html

UltraStreet Fan Page
                          www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Smyczka podszywana ! szerokość 25mm
                            info: PRIV
                            gg 45281312
                            e-mail: patriota@onet.com.pl
                            Ostatnio edytowany przez majsterut; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Kupię koszulkę meczową (taką z nazwiskiem piłkarza np z ekstraklasy czy PP)

Komentarz

• Potrzebny bilet dobowy z dzisiaj skasowany przed godz 15. Moga tez być trzy dniowy i tygodniowy priv

Komentarz

Pracuję...
                                X