Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Żoliborek
    Zamieszczone przez Zajacc
    POMOCY!!!

mam windows XP, wszedlem na swojego uzytkownika i nagle pusto wszystko zniknelo... z innymi uzytkownikami jest wszystko w porzadku, resetowalem i nic... dalej pusto... jest szansa ze to odzyskam? :/ jak tak to w jaki sposob?

:fu:
    Spróbuj tak. Wciśnij ctrl+alt+delete wejdx w zakładkę aplikacje klknij nowe zadanie i wpisz explorer.exe. Może pomoże
    po wcisnieciu ctrl, alt, delete pojawia mi sie okienko ale na okolo 1 sekunde po cym znika i nie moge nic tam wpisac :/

Komentarz

• Zamieszczone przez Zajacc
      Zamieszczone przez Żoliborek
      Zamieszczone przez Zajacc
      POMOCY!!!

mam windows XP, wszedlem na swojego uzytkownika i nagle pusto wszystko zniknelo... z innymi uzytkownikami jest wszystko w porzadku, resetowalem i nic... dalej pusto... jest szansa ze to odzyskam? :/ jak tak to w jaki sposob?

:fu:
      Spróbuj tak. Wciśnij ctrl+alt+delete wejdx w zakładkę aplikacje klknij nowe zadanie i wpisz explorer.exe. Może pomoże
      po wcisnieciu ctrl, alt, delete pojawia mi sie okienko ale na okolo 1 sekunde po cym znika i nie moge nic tam wpisac :/
      Aha no to lipa :/ Tym razem niestety Ci nie pomogę. Znaczy chyba ze dla Ciebie pomocą jest reinstalka systemu
      "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
      żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
      w środek meczu, nasze twarze mokną,
      nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

• dobra, tera ja mam problem, musze potrenowac z ASP wiec chcialem sobie w domciu na XPeku zrobic sobie wirtualny serwer ASP i dupa
        wszsutko robie jak trzeba, mam zainstalowane IIS i w Narzedziach Systemowych wiem ze powinno mi sie pojawic Personal Web Manager czy cus takiego, ale nic nie ma ?

kto mi pomoze?

Komentarz

• Byłby ktos chętny na simensa s55 z aparatem, kablem do kompa i płytka z programami za ok 700 zeta?
          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Nie mogę otworzyć słoika z ogórkami własnej roboty.
            Warszawa Forum http://www.method.letawi.pl/moje/avatarki/mm.gif

Komentarz

• Zamieszczone przez MaxyM
              Nie mogę otworzyć słoika z ogórkami własnej roboty.
              postukaj trochę wieczkiem (kantem) o blat stołu (ale nie zamocno) 8- :buhaha:

i póżniej spróbuj odkręcić

Komentarz

8- Nigdy zes sie nie chwalil, ze samemu kisisz
                ...

Komentarz

ale ze nie wolno klejem sklejac nakretki i sloika pamietales?
                  NIEDZIELNE DZIECKO

Komentarz

• Wie ktoś gdzie w W-wie naprawiają adaptery albo gdzie można kupić igłę???
                    HILFE! Mam 5 nowych płyt i nie mogę odsłuchać
                    podpis cyfrowy <--------
                    ================
                    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi
                      Wie ktoś gdzie w W-wie naprawiają adaptery albo gdzie można kupić igłę???
                      HILFE! Mam 5 nowych płyt i nie mogę odsłuchać
                      poszukaj na http://groups.google.pl/groups?hl=pl...p=pl.rec.audio
                      jak nie znajdziesz to zapytaj to zapalency, moze Ci jeszce nazwiska najlepszych fachowcow podadza
                      NIEDZIELNE DZIECKO

Komentarz

• Do sprzedania SonyEricsson t300 z aparatem cyfrowym mca20. Telefon sprawny w 100%, aparat był wogóle nieużywany. Posiada gwarancje do maja 2004. Cena wywoławcz to 350 zł, możliwość zejscia w dół, ale bez przesady '8 . Ma simlocka, działa w sieci Idea.

Kolejny telefon - Motorola timeport 250 za 100 zł. Telefon sprawny, bateria trzyma 2-3 dni, zajebisty niebieski wyświetlacz :> . No ale ten jest na Ere :fu: .

Oba telefony posiadają ładowarki.
                        Boże spraw aby mi się tak chciało, jak mi się nie chce!

Komentarz

• No i qurwa wygrałem konkurs! To co sie pytałem ze dwie strony temu o skokach to było pytanie z konkursu na skocznia.pl i oczywiście wygrałem gre którą kupiłem sobie dwa tygodnie wcześniej :fu: :fu:
                          Ktoś chciąłby odkupic skoki narciarskie 2004 za 10 zł? W kiosku już ich nie ma a były po 20 :>
                          Pzdr Brevery
                          "Stoje z nim oko w oko
                          I lache na niego kłade
                          Bo on dobrze wie
                          Co znaczy nasze CHWDP..."

Komentarz

• Sprzedam szal Borussi Dortmund. Okazjonalny - ze zwyciestwa ligi mistrzow w 1997...

Komentarz

• Zamieszczone przez wojtencjo
                              mam prosbę, niech ktoś mi napisze i pomoże. Mam cyfrę i chciałbym sobie ją rozprowadzić do innego pokoju, jak mam to zrobić. Co muszę kupić?
                              Dzięki
                              Zamieszczone przez HOOLSHWDP
                              Ja bym poszukał na allegro, tam znajdziesz wszystko co bedzie potrzebne do przeprowadzenia kabli.
                              "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

• Zamieszczone przez brevery
                                No i qurwa wygrałem konkurs! To co sie pytałem ze dwie strony temu o skokach to było pytanie z konkursu na skocznia.pl i oczywiście wygrałem gre którą kupiłem sobie dwa tygodnie wcześniej :fu: :fu:
                                Ktoś chciąłby odkupic skoki narciarskie 2004 za 10 zł? W kiosku już ich nie ma a były po 20 :>
                                Pzdr Brevery
                                Ja
                                Only You

Komentarz

Pracuję...
                                X