Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez h_L Zobacz posta
    Szukam szczytnej inicjatywy na którą mogę przeznaczyć 1%.
    http://www.fundacja-ast.pl/pl/jak-mozna-pomagac/1 robią kawał dobrej roboty.

Komentarz

• W najbliższej przyszłości planuję wystartować z własną działalnością, jeżeli jest na forum ktoś ogarniający temat dotacji to zapraszam na PRIV, mam kilka pytań. Na pewno się jakoś dogadamy
      "Alejami wycackany szedł se jakiś gość,
      Facjata niby owszem, może być.
      I nagle potknął się o kamień rycząc "Och, psiakość!
      Jak oni mogą w tej Warszawie żyć!...""

Komentarz

• Zamieszczone przez h_L Zobacz posta
        Szukam szczytnej inicjatywy na którą mogę przeznaczyć 1%.
        A tutaj jest temat zbiorczy: http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=12501

Komentarz

• Bracia, ma ktoś jakąś wiedzę na temat papierosów magnat i innych Marlboro z Ukrainy? Może być info na priv.

Komentarz

• Zamieszczone przez teofil92 Zobacz posta
            Bracia, ma ktoś jakąś wiedzę na temat papierosów magnat i innych Marlboro z Ukrainy? Może być info na priv.
            Sprawdź priva...

Komentarz

• Zamieszczone przez Tysh Zobacz posta
              Pytanie kto zapłaci za przewalutowanie, domyślnie płaci odbiorca czyli to on dostaje mniej pieniędzy. Musisz ew. wszystkie opłaty wziąć na siebie, ale z reguły ciężko precyzyjnie obliczyć ile Cię naliczą. Chyba, że dowiesz się chwilę wcześniej, wg jakiego kursu jadą.
              Dlatego najlepiej założyć sobie konto walutowe, otwarcie takiego konta przeważnie jest zadarmo bez większych obowiązków, dostajesz tylko nowy numer rachunku a przewalutowanie jest znacznie korzystniejsze niż standardowe
              Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

• Wiele razy było wałkowane, ale już nie będę przeglądał tych stron. Szybka i konkretna odpowiedź: kiedy mogę się spodziewać zwrotu podatku?
                "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

• Zamieszczone przez BartunPL Zobacz posta
                  Mam pytanie, potrzebuje wysłać około 500PLN - 100GBP do banku UK. Mam konto w Mbanku. Z tego co znalazlem w necie to mbank sciagnie ze mnie 0,25 % wartości przelewu + 5zł oplat telejakiśtam... A ile mogą ściągnąć banki zagranicze (pośredniczące w tym przelewie) ? Macie jakieś własne przykłady ile z Was ściągneli?
                  Z góry dzięki za info !
                  Nie wiem co dokładnie chcesz zrobić, jeżeli tylko komuś przekazać hajs. To nie lepiej powiązać swoje konto z paypal - przelać tam normalnie kasę(zwykły przelew krajowy) i tam ją komuś przekazać w funtach? Stracisz tylko bardzo małą kwotę za minimalnie gorszy kurs niż NBP. Oczywiście ta druga osoba musi mieć paypal, co raczej nie jest problemem, bo tak jak już wspominałem tylko się go zakłada i przywiązuje się do niego swoje konto.

Komentarz

• sprzedam koszulkę Jarzębowskiego białą z przodu Królewskie i (L). Nr na koszulce 6 rozmiar XL stan bdb oraz szal NTNZ oraz Pasiak z PP w Bydgoszczy.
                    Pierwszy szal,Pierwszy wyjazd,Pierwszy wpierdol,Pierwsza Przyjazń...;](M) Radzymin100%Legia

Komentarz

• Jeżeli jest ktoś zainteresowany treningami boksu w centrum W-wy to zapraszam na priv

Komentarz

• Szukam pomocy w sprawie odzyskania kasy z allegro. Zapłaciłem za buty i przyszły zupełnie inne i do tego podróby. Miał ktoś taką sytuacje? Jak najszybciej to załatwić? // Oczywiście brak kontaktu ze sprzedającym.

Komentarz

• Mam na sprzedaż rower Kross Hexagon v2. Praktycznie nieużywany, ale co się z tym wiąże - przestał 2 lata w piwnicy, więc wymaga ogarnięcia go. Dlatego też w stanie w takim jakim jest mogę sprzedać nawet za 200zł.

Komentarz

• Zamieszczone przez Andd GCW Zobacz posta
                            Szukam pomocy w sprawie odzyskania kasy z allegro. Zapłaciłem za buty i przyszły zupełnie inne i do tego podróby. Miał ktoś taką sytuacje? Jak najszybciej to załatwić? // Oczywiście brak kontaktu ze sprzedającym.
                            Jak podróbka i inny model to nie będzie problemu. Zgłoś to na allegro w centrum sporów.
                            "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Zamieszczone przez a-d-a-m Zobacz posta
                              Jak podróbka i inny model to nie będzie problemu. Zgłoś to na allegro w centrum sporów.
                              Najwcześniej 30 dni od zakończenia aukcji. No trudno trzeba bedzie poczekać. A jest sens to na psy zgłaszać? [niechętnie odwiedzam komisariaty ;]

Komentarz

Pracuję...
                              X