Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja robię wykończenia i zależy czy kładziona normalnie czy karo . Ja liczę od 40zł w górę. Zależy jaki metraż etc.

Komentarz

• Up
      Zamieszczone przez ElitaUlicy Zobacz posta
      Aukcja szalika BDTR
      allegro.pl/show_item.php?item=3071704624
      Szal nr 2
      allegro.pl/show_item.php?item=3071721780
      Legia Warszawa- Celtic
      allegro.pl/show_item.php?item=3071749927
      zysk zostanie przekazany na 1916 Uśmiechów

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ipton Zobacz posta
        Szukam tacki, na której będę mógł podać śniadanie do łóżka. Wiecie może czy w ikei czy jakimś innym tego typu sklepie to dostanę? Patrzyłem na stronie ikei ale tam są takie bez nóżek.
        http://allegro.pl/stolik-sniadaniowy...062672944.html

Komentarz

• Dzięki za link, ale mnie chodziło raczej o sklepy stacjonarne w Warszawie. Ciekawe ile bym na taką tackę czekał, jak 1 dzień to chyba jednak zamówię

...To miasto ma bogatą kulturę i historię
          Ja chcę tylko tutaj żyć spokojnie...

Komentarz

• http://allegro.pl/taca-stolik-sniada...067128215.html - odbiór osobisty w Warszawie
            Wydaje mi się że, kupisz coś takiego w Ikea sklep na Targówku. Zadzwoń do nich i spytaj dla pewności

Komentarz

• Zamieszczone przez tomtom Zobacz posta
              http://allegro.pl/taca-stolik-sniada...067128215.html - odbiór osobisty w Warszawie
              Wydaje mi się że, kupisz coś takiego w Ikea sklep na Targówku. Zadzwoń do nich i spytaj dla pewności
              Jest w Jysk za chyba 99 PLN a w Ikei na bank są od 79 PLN, ale wyglądają raczej na stoliki pod laptopy do pracy "poza biurkiem"
              ...:: Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś ::...

Komentarz

• szukam kogoś z kontem na chomiku co mógłby mi ściągnąc plik 5 mb sprawa dość pilna z góry dzięki

Komentarz

• podbij na priv z linkiem i mailem
                  Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                  -------------
                  Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Ktoś w tym roku ogłaszał się z pomocą przy zakładaniu sklepu int, pozycjonowania etc etc.
                    Przejrzałem z 40 stron w tył i nie mogę znaleźć tego/tych ogłoszeń.
                    Jakby ktoś się tym zajmował lub wiedział o takich osobach to proszę o kontakt na priv

pozdr
                    " Ojczyzny nie zabiorą Ci nigdy jeśli nosisz ją w swoim sercu "

Komentarz

• Zamieszczone przez kowallu Zobacz posta
                      Ktoś w tym roku ogłaszał się z pomocą przy zakładaniu sklepu int, pozycjonowania etc etc.
                      Przejrzałem z 40 stron w tył i nie mogę znaleźć tego/tych ogłoszeń.
                      Jakby ktoś się tym zajmował lub wiedział o takich osobach to proszę o kontakt na priv

pozdr
                      Jeśli mnie pamięć nie myli użytkownik: Michu reklamował się w tych zagadnieniach.

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                        podbij na priv z linkiem i mailem
                        dzięki za propozycję ale dzięki uprzejmośći amandy już sobie poradziłem

Komentarz

• Zamieszczone przez pepe_jest_ok Zobacz posta
                          Jeśli mnie pamięć nie myli użytkownik: Michu reklamował się w tych zagadnieniach.
                          BINGO!

Bozia Ci w dzieciach wynagrodzi hehehe albo browarek jak wolisz
                          " Ojczyzny nie zabiorą Ci nigdy jeśli nosisz ją w swoim sercu "

Komentarz

• Wie ktoś czym najlepiej zakleić odbiornik podczerwieni w monitorze by nie reagował na pilota?

Komentarz

• wg mnie czymś co nie przepuszcza światła.

Komentarz

• Zamieszczone przez rudy Zobacz posta
                                Wie ktoś czym najlepiej zakleić odbiornik podczerwieni w monitorze by nie reagował na pilota?
                                Spróbuj czarną izolacją

Komentarz

Pracuję...
                                X