Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Chłopaki od nas jeżdzą kilka razy w roku do Ublika podobno fajna miejscówka
    Pierwszy szal,Pierwszy wyjazd,Pierwszy wpierdol,Pierwsza Przyjazń...;](M) Radzymin100%Legia

Komentarz

• Witam
      sprzedam orginalna koszulke z logo n oraz szalik czarny Warszawiacy
      Tanio i Pilnie 784-005-132
      Pozdro

Komentarz

• co sadzicie o Harlem shake na Ł3?

Komentarz

• Zamieszczone przez f.r.o.n.t Zobacz posta
          co sadzicie o Harlem shake na Ł3?
          Sądze, że kogoś pojebało.

Komentarz

• Szukam jakieś fajnej miejscówki na mazurach. Domek 4-6 osobowy lub pokoje, cena 30-35 zł. Jak ktoś ma to proszę na privie o kontakt

Komentarz

• Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
              Pany, dzieki za linki i namiary, podrkeślę jednak że chodzi głównie o psa;> znalazłem kilka fajnych miejsc ale nigdzie nie przyjmują z psami ;/

OK dodaje jeszcze jeden wymog ( w wiekszosci linkow jest to spelnione, ale te miejsca nie sa raczej puste - nad beldanami dokladnie w tym miejscu bylem kiedys i jest tam multum luda) - bezposrednio nad wodą i mozliwosc lowienia ryb.

Hehh to miejsce spełnia twoje wymagania po całości:

http://www.podsosnamibiwak.republika.pl/

Nad jeziorem Szleąg Wielki k. Ostródy.
              Możesz jechać z psem , kotem , teściową, kochanką i kogo tam sobie jeszcze wymyślisz. Są przyczepy jak i możliwość namiotu.
              Generalnie ciche miejsce (nooo oprocz kliku naszych grilli gdzie co najwyżej głośno o Legii szły pieśni ), molo + podstawowy sprzet plywajacy (nigdy nie placilismy za niego).
              Ryby: gruntowanie to aż Ci się znudzi (masa białorybu ale drobnego) chociaż łowienie fedderem NA KOSZYK Z OPADU bezcennym doświadczeniem.
              Jak coś wal na priv
              " Ojczyzny nie zabiorą Ci nigdy jeśli nosisz ją w swoim sercu "

Komentarz

• Zamieszczone przez kowallu Zobacz posta
                Hehh to miejsce spełnia twoje wymagania po całości:

http://www.podsosnamibiwak.republika.pl/

Nad jeziorem Szleąg Wielki k. Ostródy.
                Możesz jechać z psem , kotem , teściową, kochanką i kogo tam sobie jeszcze wymyślisz. Są przyczepy jak i możliwość namiotu.
                Generalnie ciche miejsce (nooo oprocz kliku naszych grilli gdzie co najwyżej głośno o Legii szły pieśni ), molo + podstawowy sprzet plywajacy (nigdy nie placilismy za niego).
                Ryby: gruntowanie to aż Ci się znudzi (masa białorybu ale drobnego) chociaż łowienie fedderem NA KOSZYK Z OPADU bezcennym doświadczeniem.
                Jak coś wal na priv
                Fuck stare jablonki, tam sa fajne osrodki:> ale zapomnialem o jednej, istotnej rzeczy Kolega ma małą córeczke ( z rok) i pod namiot nie da rady hehe Sory ale o tym nie pomyslalem nawet;>

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
                  Fuck stare jablonki, tam sa fajne osrodki:> ale zapomnialem o jednej, istotnej rzeczy Kolega ma małą córeczke ( z rok) i pod namiot nie da rady hehe Sory ale o tym nie pomyslalem nawet;>
                  Ale do przyczepy spokojnie da radę !! Jacek spoko gościu więc coś dobrego zaklepie. Zresztą byli jacyś ludzie z przyszłym legijnym narybkiem i dawali radę
                  w sierpniu pewnie znowu tam "na ryby" pojedziemy na kilka dni
                  " Ojczyzny nie zabiorą Ci nigdy jeśli nosisz ją w swoim sercu "

Komentarz

• Szukam kogoś kto by zrobił mi grafike na vlepki.
                    Jak ktoś może pomóc to proszę o info na priv. Oczywiście nie za darmo

Komentarz

• Szukam tacki, na której będę mógł podać śniadanie do łóżka. Wiecie może czy w ikei czy jakimś innym tego typu sklepie to dostanę? Patrzyłem na stronie ikei ale tam są takie bez nóżek.

...To miasto ma bogatą kulturę i historię
                      Ja chcę tylko tutaj żyć spokojnie...

Komentarz

• Zapytam i tutaj: orientuje się ktoś jaki jest "średniowarszawski" koszt położenia metra kwadratowego glazury/terakoty? Nie chodzi mi o to za ile się da okazyjnie położyć tylko jaka jest średnia rynkowa (na potrzeby kalkulacji)
                        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• jest może opcja na zakup tego ręcznika?

Komentarz

• http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=22635967

Komentarz

• Zamieszczone przez FCB Zobacz posta
                              jest może opcja na zakup tego ręcznika?
                              będzie do zdobycia na aukcji charytatywnej, ale kiedy dokładnie to nie wiem, obserwuj wątki
                              #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ipton Zobacz posta
                                Szukam tacki, na której będę mógł podać śniadanie do łóżka. Wiecie może czy w ikei czy jakimś innym tego typu sklepie to dostanę? Patrzyłem na stronie ikei ale tam są takie bez nóżek.
                                Kup podstawkę do laptopa taką z nóżkami. Sprawdzone
                                q[-_-]p

Komentarz

Pracuję...
                                X