Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Poszukuję jak najbardziej aktualnej książki traktującej o konflikcie w byłej Jugosławii. Od "Kosowego Pola", do czasów współczesnych, ze szczególnym akcentem na pierwszą połowę lat 90-tych XX wieku.

Do tej pory nie spotkałem się z taką pozycją ani w księgarniach, ani w bibliotekach. Ale może za mało się starałem.

Komentarz

• mam nowy adres malek_legionista@gazeta.pl czemu nie moge zmienic go w profilu?
      Legia gol ale ale Legia gol ale ale.....

Komentarz

• Zamieszczone przez ma(L)ek
        mam nowy adres malek_legionista@gazeta.pl czemu nie moge zmienic go w profilu?
        Już masz zmieniony.
        Warszawa Forum http://www.method.letawi.pl/moje/avatarki/mm.gif

Komentarz

• Zamieszczone przez MaxyM
          Zamieszczone przez ma(L)ek
          Już masz zmieniony.

a ja wchodze na to forum już jakis czas i nie moge znaleśc nowych wyborów dupeczek '8
          Zamieszczone przez Jaco
          Bas – zajebisty koleś. Bardzo go lubię i szanuję

RAAK

Komentarz

• Zamieszczone przez MaxyM
            Zamieszczone przez ma(L)ek
            Już masz zmieniony.
            :+:
            Legia gol ale ale Legia gol ale ale.....

Komentarz

• POMOCY!

Sciagnalem se klip: http://rhino75.free.fr/wwo_soundkail_live.avi - zreszta podbno bardzo fajny. Podobno, bo slysze tylko dzwiek, a obraz jest zatrzymany na pierwszej klatce.
              Jakie tu ***** kodeki sa potrzebne? Bo nasciagalem sie tego gowna, wszelkich divxow, xvidow i innych i nic - caly czas to samo.

Moze ktos zna jakis uniwersalny kodek, albo po prostu wie jaki jest potrzebny do odtworzenia tego pliku.
              format: avi, jest dzwiek, obraz caly czas na pierwszej klatce. - to tak w skrocie.

Za jakies linki, namairy albo podeslanie kodeka bede bardzo, bardzo wdzieczny.
              Dziekowa!

Komentarz

• http://twojepc.pl/news_wiecej.php?id=6138

moze sie uda, pozdro

Komentarz

• Zamieszczone przez Szuwar
                  POMOCY!

Sciagnalem se klip: http://rhino75.free.fr/wwo_soundkail_live.avi - zreszta podbno bardzo fajny. Podobno, bo slysze tylko dzwiek, a obraz jest zatrzymany na pierwszej klatce.
                  Jakie tu *cenzura* kodeki sa potrzebne? Bo nasciagalem sie tego gowna, wszelkich divxow, xvidow i innych i nic - caly czas to samo.

Moze ktos zna jakis uniwersalny kodek, albo po prostu wie jaki jest potrzebny do odtworzenia tego pliku.
                  format: avi, jest dzwiek, obraz caly czas na pierwszej klatce. - to tak w skrocie.

Za jakies linki, namairy albo podeslanie kodeka bede bardzo, bardzo wdzieczny.
                  Dziekowa!
                  www.allplayer.prv.pl Z tego co widzę po rozszerzeniu pliczku powinien odpalić to własnie ten programik A klip zajebisty. Leci jeszcze na MTV w "Yo! lista"[/url]
                  "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
                  żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
                  w środek meczu, nasze twarze mokną,
                  nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

• Dzieki panowie - wlasnie kombinuje - poki co nic hehehe

Zamieszczone przez Żoliborek
                    A klip zajebisty. Leci jeszcze na MTV w "Yo! lista"
                    Watpie Zoliborek czy leci/lecialo na MTV, bo to co sciagnalem to wersja koncertowa z Vivy . Bo "normalny" klip widzialem - rzeczywiscie zajebioza.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szuwar
                      Dzieki panowie - wlasnie kombinuje - poki co nic hehehe

Zamieszczone przez Żoliborek
                      A klip zajebisty. Leci jeszcze na MTV w "Yo! lista"
                      Watpie Zoliborek czy leci/lecialo na MTV, bo to co sciagnalem to wersja koncertowa z Vivy . Bo "normalny" klip widzialem - rzeczywiscie zajebioza.
                      No to powiem Ci że ten live jest jeszcze lepszy A teraz powodzenia. I dzięki ze ten link w poscie umiesciłeś bo jest przekozak !!

Komentarz

• klip jest z kodekiem DIVX, wiec jedynie co Ci potrzeba to kodek DiVX 5.1
                        www.divx.com/divx sciagnij najprostrza wersje.

Pozdro

PS: Klip fajowy!

Komentarz

• Dziala, dziala

Klip fajowy, ale w Stodole w czerwcu '03 jakos lepiej bylo hehe.

Pozdrowki!

Komentarz

• Kurcze juz troche jestem na forum, a jakos nie moglem znalezc tego
                            watku

Ludzie! Od dawna szukam nagrania VHS meczu Legia - Panathinaikos (2:0) z pUEFA. Moze ktos moze mi pozyczyc do przegrania. Odwdziecze sie. Pozdrawiam.

Komentarz

• POMOCY!!!

mam windows XP, wszedlem na swojego uzytkownika i nagle pusto wszystko zniknelo... z innymi uzytkownikami jest wszystko w porzadku, resetowalem i nic... dalej pusto... jest szansa ze to odzyskam? :/ jak tak to w jaki sposob?

:fu:

Komentarz

• Zamieszczone przez Zajacc
                                POMOCY!!!

mam windows XP, wszedlem na swojego uzytkownika i nagle pusto wszystko zniknelo... z innymi uzytkownikami jest wszystko w porzadku, resetowalem i nic... dalej pusto... jest szansa ze to odzyskam? :/ jak tak to w jaki sposob?

:fu:
                                Spróbuj tak. Wciśnij ctrl+alt+delete wejdx w zakładkę aplikacje klknij nowe zadanie i wpisz explorer.exe. Może pomoże

Komentarz

Pracuję...
                                X