Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• ma ktoś coś takiego na sprzedaż/wypożyczenie?
    http://allegro.pl/adapter-przejsciow...990052893.html
    zalezy mi na czasie

Komentarz

• @Shady
      Gdzieś mam, ale mimo że kupiłem 2 sztuki to nie umiem tego obsłużyć - mi nie hulało. Jedną mogę odstąpić za browar w Kielcach.
      Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
      -------------
      Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
        @Shady
        Gdzieś mam, ale mimo że kupiłem 2 sztuki to nie umiem tego obsłużyć - mi nie hulało. Jedną mogę odstąpić za browar w Kielcach.
        deal

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)uksus Zobacz posta
          Brałem w Euro Rtv Agd i nie naliczyli nic dodatkowo, ale trzeba się upomnieć że nie chcesz ubezpieczenia
          Żona brała tam niedawno.Nie wiem na jakiejs zasadzie oni tam przydzielają bank,który kredytuje sprzęt.Mają trzy czy cztery różne.Kobita wzięła w Sigma i oczywiście się okazało, że z kartą kredytową i ubezpieceniem.Bez nie chcieli dać.Piszemy pismo, żeby nie przysyłali karty(masz 60 dni i tak na zrezygnowanie jak przyślą) i żeby nie było ubezpieczenia.

Komentarz

• Mam do sprzedania płytę Onara - Dorosłem do Rapu, kupiona niedawno, wszelkie informacje na priv

Komentarz

• Potrzebuję szablon spodni dresowych poratuje ktoś ?
              Turystyka! Rekreacja!

Komentarz

• Poszukuję osoby, która pomogła by mi w prezentacji maturalnej. Szczegóły na priv.
                Bez nas nie ma widowiska. Bez nas nie ma piłki !

Komentarz

• Szukam szala Woli.
                  PRIV
                  Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
                  spędzić go lub wykorzystać.
                  James Arthur Ray

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                    Żona brała tam niedawno.Nie wiem na jakiejs zasadzie oni tam przydzielają bank,który kredytuje sprzęt.Mają trzy czy cztery różne.Kobita wzięła w Sigma i oczywiście się okazało, że z kartą kredytową i ubezpieceniem.Bez nie chcieli dać.Piszemy pismo, żeby nie przysyłali karty(masz 60 dni i tak na zrezygnowanie jak przyślą) i żeby nie było ubezpieczenia.
                    W EURO jest też jeszcze opcja wzięcia sprzętu na góra 6 rat. Wtedy nie ma dodatkowych płatnych opcji i kart. Ale trzeba o to prosić bo nie są chętni by to dawać - nie mają nic z tego.
                    Walczyć, trenować!

Komentarz

• Potrzebuję pomocy z zakresu prawa pracy, kodeks pracy itp. Widzę że wypowiedzenie się szykuję a i wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że pracodawca ma ochotę wyrvchać mnie bez mydła.
                      Priv.

Komentarz

• Zamieszczone przez koolherc Zobacz posta
                        Potrzebuję pomocy z zakresu prawa pracy, kodeks pracy itp. Widzę że wypowiedzenie się szykuję a i wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że pracodawca ma ochotę wyrvchać mnie bez mydła.
                        Priv.

uderz na priv

Komentarz

• Takie pytanko- skad taka roznica w cenie? W sklepie klubowym t abluza kosztuje 249zł na allegro 84zł(link nizej). To jakas podrobka? Wydaje sie byc wszystko ok, sprzedawca tez sprawdzony. WTF?

http://allegro.pl/bluza-adidas-legia...001574075.html

Komentarz

• Zamieszczone przez lukakowal Zobacz posta
                            Takie pytanko- skad taka roznica w cenie? W sklepie klubowym t abluza kosztuje 249zł na allegro 84zł(link nizej). To jakas podrobka? Wydaje sie byc wszystko ok, sprzedawca tez sprawdzony. WTF?

http://allegro.pl/bluza-adidas-legia...001574075.html
                            Pewnie kupiona w tym zagranicznym sklepie, takie ceny plus minus tam były.

Komentarz

• Kupię hantle i drążek rozporowy. Ktoś coś ma na sprzedaż? Ewentualnie jakieś polecenia, gdzie najtaniej kupię takie frykasy w Warszawie ? Decathlon, Go Sport?
                              "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

• Allegro. W Go Sport za drogo, nie wiem jak w Decathlonie.

Komentarz

Pracuję...
                                X