Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Potrzebuję vlep Legijnych i Patriotycznych,dosłownie po 1 sztuce od wzoru.W nagrodę postawię piwo
    "Życiowe bitwy nie zawsze wygrywają silni i szybsi, lecz prędzej czy później TYM, który wygrywa, jest TEN, który nieustannie myśli, że może wygrać"

Komentarz

• Mamy na forum jakiegoś kozaka w temacie praw autorskich, patentowych i własności intelektualnej? Prosiłbym o kontakt na priv.
      jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Sprzedaje z bólem, jednak na szybko potrzebna kasa :/ http://allegro.pl/show_item.php?item=3044273479
        "My wierzymy tylko w CWKS !"

Komentarz

• Sprzedam czapkę DIILGANG!!!

http://allegro.pl/show_item.php?item=3044474655

Komentarz

• Jak ktoś chętny to mam na sprzedaż szary sweter Tommyego (bez serka), roz. L, oryginalny 100%. Dostałem jako prezent ale niestety nie mój rozmiar. Niedrogo

Komentarz

• mam - mam nadzieję - mały problem:
              zakupiłem na ebay'u buty i teraz utknęły na izbie celnej czy jakoś tak, przysłali mi pismo, że mam zadeklarować wartość towaru (chodzi o cło ???), wraz z nią xero listu przewozowego (z wartością zaniżoną i dopiskiem GIFT) - i nie wiem teraz co mam im odpisać tak by było wszystko ok - gdyby ktoś mógł poratować info - bardzo proszę bo nigdy nie miałem takiej sytuacji, mimo ściągania ze Stanów już kilkunastu rzeczy...

by nie zaśmiecać - priv

Komentarz

• Czy ktoś miał przyjemność oglądania meczu na onecie płacąc za transmisję 5 zeta? Jak to wygląda?

E: Dzięki Pajak
                Ostatnio edytowany przez Grzybek94; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Grzybek94 Zobacz posta
                  Czy ktoś miał przyjemność oglądania meczu na onecie płacąc za transmisję 5 zeta? Jak to wygląda?
                  nie oglądałem na onecie ale polecam weeb.tv na 24 h chyba 3 zł, transmisja w dobrej jakości, nic się nie tnie

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6364700 polecam
                  "...no i główna zasada
                  nikt nas nigdzie nie lubi to zła sława Warszawa
                  ja nie mówię szeptem gdy mówię skąd jestem"

Komentarz

• Ktoś mi coś poradzi na wybitego palucha u ręki?;/ Nie wygląda to tak bardzo źle a nie chce się iść do lekarza... lekka opuchlizna i za bardzo zginać nie mogę;/

Komentarz

• Zamieszczone przez Ćwirek Zobacz posta
                      mam - mam nadzieję - mały problem:
                      zakupiłem na ebay'u buty i teraz utknęły na izbie celnej czy jakoś tak, przysłali mi pismo, że mam zadeklarować wartość towaru (chodzi o cło ???), wraz z nią xero listu przewozowego (z wartością zaniżoną i dopiskiem GIFT) - i nie wiem teraz co mam im odpisać tak by było wszystko ok - gdyby ktoś mógł poratować info - bardzo proszę bo nigdy nie miałem takiej sytuacji, mimo ściągania ze Stanów już kilkunastu rzeczy...

by nie zaśmiecać - priv
                      Potrzebujesz od osoby, która Ci wysłała towar informacje, ze zamawiany towar nie ma zadnej wartosci handlowej i traktowany jest jako podarunek. Lub ewentualnie wystawioną proforma fakture na np 2 dolary. Takie info uzyskałem od znajomego celnika.
                      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                        Potrzebujesz od osoby, która Ci wysłała towar informacje, ze zamawiany towar nie ma zadnej wartosci handlowej i traktowany jest jako podarunek. Lub ewentualnie wystawioną proforma fakture na np 2 dolary. Takie info uzyskałem od znajomego celnika.
                        dzięki wielkie!
                        wiem chociaż jak pociągnąć bajerę telefoniczną z tymi urzędasami..
                        oby się udało
                        thnx!!

Komentarz

• Zamieszczone przez ProjectX Zobacz posta
                          Ktoś mi coś poradzi na wybitego palucha u ręki?;/ Nie wygląda to tak bardzo źle a nie chce się iść do lekarza... lekka opuchlizna i za bardzo zginać nie mogę;/
                          przystaw dwa ołówki po kazdej stronie i owiń bandazem, jak bedzie boleć jeszcze przez 24h to do lekarza
                          Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                          Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                          Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• ewentualnie usztywnić linijka pod palec i owinąć bandażem. do tego jeszcze polecam altacetem smarować (jest w żelu)
                            "Jestem skazany na ten klub jak skazani na shawshank,
                            skazany na żyletę, tylko tam czuję emocje"

Komentarz

• Slipmaty bez lipy

http://allegro.pl/soulmats-slipmata-...html?source=oo
                              jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Dzięki wielkie, altacet już w użyciu a usztywnianie to słyszałem, że to nie najlepszy pomysł

Komentarz

Pracuję...
                                X