Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez symbicort Zobacz posta
    Na Żołnierskiej możesz trafić na korek, ale jako że dziś mamy poniedziałek to ludzie masowo nie ruszają poza granice Warszawy, więc Żołnierska w tych godzinach powinna być całkiem dobrze przejezdna. Śmiało możesz próbować przebijać się przez tą część miasta.
    Musiałem wyjść przed ostatnimi postami w tej kwestii i jednak pojechałem opłotkami przez Ochotę, do trasy AK, Toruńska, Radzymińska... - i nie żałuję; dotarłem w niecałą godzinę.
    Dzięki wszystkim za pomoc

Jutro rano w drugą stronę też chyba pozostanę przy tej opcji.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Mam na pozbyciu kilkanaście pudełek pasty do mycia rąk firmy Merida (0,5kg- jedna sztuka-5zl lub jakas inna fantowa zapłata ,jak był by jakiś chętny priv

Komentarz

• Ktoś kiedyś pisał o książeczce sanepid, żeby łatwiej ją wyrobić - w razie co proszę o PW
        Jakim cudem może być wszystko na swoim miejscu, skoro oni mają gdzieś to, co my mamy w sercu?

Komentarz

• Zamieszczone przez deszcz Zobacz posta
          Już 2 dzień z rzędu mam problem z serwerem DNS, pokazuje się następujący komunikat.

Skonfiguruj go ponownie.

Komentarz

• Szukam barw ze swojego podpisu, oferty na priv. Pozdrawiam.
            "(...) dzień spędzają głównie na wypoczywaniu w kryjówce, a polują przede wszystkim w nocy (...)"

Komentarz

• Zamieszczone przez jajcarz Zobacz posta
              Podbijam, bo nagle każdemu się plany zmieniają, albo zadania za trudne

Podeslij na prv wiecej info, jesli tylko chwile bed emial to napewno pomoge bo cada znam na wylot

Komentarz

• Potrzebny hydraulik!

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
                  W Arkadii było 150 euro za m2. miesięcznie.
                  To chyba pozamiatane...

@jajcarz

Jakby co to i ja mogę zobaczyć
                  Jakim cudem może być wszystko na swoim miejscu, skoro oni mają gdzieś to, co my mamy w sercu?

Komentarz

• Mam do sprzedania dwa filmy "Star Wars". Epizod IV i V. Filmy kupione w empiku, są nowe, w folii, więc świetnie nadają się na prezent. Nigdy nie byłem fanem "Gwiezdnych Wojen", dlatego chętnie się ich pozbędę. Cena za oba filmy: 50zł do negocjacji. Rozpatrzę również oferty niefinansowe

Komentarz

• napisz od razu, że chcesz litra
                      podpis under construction

Komentarz

• Mam problem z językiem klawiatury na komputerze. Mianowicie mam standardowy problem ''z'' zamiast ''y'' oraz brak polskich znaków, a w zamian pojawiają się jakieś dziwne znaczki. Ale to nie jest to w stylu - ctrl+shift i załatwione. To wygląda tak jakbym miał to ustawione systemowo bo dosłownie w każdej sferze gdzie cokolwiek można napisać - wyszukiwarka w necie, nazwa folderu, nazwa pliku na pulpicie itp - wszędzie jest ten problem, a wciśnięcie ctrl+shift rozwiązuje kwestie tylko dla danego folderu i w danym momencie.

Przy ponownym otwarciu danego folderu np za godzine problem sie ponawia. Nie mówiąc już o ponownym włączeniu komputera... Co ciekawe w panelu sterowania sprawdziłem że mam ustawiony język polski w klawiaturze

help..
                        Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kempes Zobacz posta
                          Mam problem z językiem klawiatury na komputerze. Mianowicie mam standardowy problem ''z'' zamiast ''y'' oraz brak polskich znaków, a w zamian pojawiają się jakieś dziwne znaczki. Ale to nie jest to w stylu - ctrl+shift i załatwione. To wygląda tak jakbym miał to ustawione systemowo bo dosłownie w każdej sferze gdzie cokolwiek można napisać - wyszukiwarka w necie, nazwa folderu, nazwa pliku na pulpicie itp - wszędzie jest ten problem, a wciśnięcie ctrl+shift rozwiązuje kwestie tylko dla danego folderu i w danym momencie.

Przy ponownym otwarciu danego folderu np za godzine problem sie ponawia. Nie mówiąc już o ponownym włączeniu komputera... Co ciekawe w panelu sterowania sprawdziłem że mam ustawiony język polski w klawiaturze

help..
                          Miałem podobnie jak zainstalowałem Windowsa 7. Spróbuj ustawić "Język Polski - Programisty". Mi ten zabieg pomógł.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kempes Zobacz posta
                            Mam problem z językiem klawiatury na komputerze. Mianowicie mam standardowy problem ''z'' zamiast ''y'' oraz brak polskich znaków, a w zamian pojawiają się jakieś dziwne znaczki. Ale to nie jest to w stylu - ctrl+shift i załatwione. To wygląda tak jakbym miał to ustawione systemowo bo dosłownie w każdej sferze gdzie cokolwiek można napisać - wyszukiwarka w necie, nazwa folderu, nazwa pliku na pulpicie itp - wszędzie jest ten problem, a wciśnięcie ctrl+shift rozwiązuje kwestie tylko dla danego folderu i w danym momencie.

help..
                            po prostu język się przełączył na Polski (214) i dlatego masz takie dziwne rzeczy przełącz go na Polski Programisty i będzie ok

Komentarz

• http://www.1916.com.pl/208,bluza-war...owosc-!!!.html

Sprzedam taką bluze rozmiar M nowa nie używana. Cena 120zł. Możliwy odbiór osobisty we wtorek 26.02 w Warszawie bądz wysyłkowo. Priv.

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...87831473_n.jpg

I taki dresy Everlast cena 50zł długość 100cm. Również nówki.
                              Ostatnio edytowany przez hummel; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Fester Zobacz posta
                                Potrzebny hydraulik!
                                Aktualne ?
                                Jak by coś to na priv, dam namiary na dobrego solidnego gościa, który poprawiał hydraulike po specach, którzy remontowali mi mieszkanie.
                                04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

Pracuję...
                                X