Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Wie ktoś jak wygląda sytuacją z tą Żołnierską, bo zaraz muszę ruszać?!
    W tygodniu może być ciężko przejechać.

Komentarz

• Na Żołnierskiej możesz trafić na korek, ale jako że dziś mamy poniedziałek to ludzie masowo nie ruszają poza granice Warszawy, więc Żołnierska w tych godzinach powinna być całkiem dobrze przejezdna. Śmiało możesz próbować przebijać się przez tą część miasta.
      Bez nas nie ma widowiska. Bez nas nie ma piłki !

Komentarz

• Zamieszczone przez jajcarz Zobacz posta
        Potrzebuję pomocy

Potrzebuję kogoś kto by zrobił mi 2 proste zadania w Autocadzie.
        Dla kogoś kto w tym siedzi to podstawa. Ja nigdy nie miałem do czynienia z cadem, a potrzebuję do środy to mieć.

Za pomoc przeleje 5 dyszek na jakąś 0.7

Jak coś zapraszam na PW
        Podbijam, bo nagle każdemu się plany zmieniają, albo zadania za trudne
        Ostatnio edytowany przez jajcarz; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Sprzedam Sony Ericsson Xperia X10 mini pro http://allegro.pl/sony-ericsson-xper...041586524.html, więcej info priv, dogadamy się

Komentarz

• szukam serwisu TV (philips 32') . jakiś dobry a najlepiej tani. ktoś może coś polecić ?
            "Jesteśmy z tamtej strony Wisły, z naprzeciwka. Mamy swój fason i swój własny szyk..."

Komentarz

• Zamieszczone przez milton Zobacz posta
              Koleżanka potrzebuje ekspresowo kupić kubek ManU w Warszawie w sklepie stacjonarnym. Ma ktoś pojęcie, czy to możliwe?
              Stacjonarnego sklepu nie kumam w Warszawie, ale jeżeli zamówi w 4fanatic i poprosi o szybką wysyłkę to powinna miec następnego dnia .
              http://www.4fanatic.com/product-pol-...-Birthday.html
              "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Panie i Panowie

Może ktoś z Was ogarnąć "książeczke Sanepidowską"?
                always look on the bright side of life

Komentarz

• Zamieszczone przez jajcarz Zobacz posta
                  Podbijam, bo nagle każdemu się plany zmieniają, albo zadania za trudne
                  Kossak nie jestem ale może pomogę

priv

Komentarz

• Ofensywa / Czapka / Logo / Stalowa

http://ultrastreet.pl/274,pl_ofensyw...o-stalowa.html

UltraStreet Fan Page
                    www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Już 2 dzień z rzędu mam problem z serwerem DNS, pokazuje się następujący komunikat.

Nie można znaleźć serwera wp.pl, ponieważ nie powiodło się wyszukiwanie DNS. DNS to usługa sieciowa służąca do translacji nazw witryn na adresy internetowe. Ten błąd jest najczęściej powodowany przez brak połączenia internetowego lub niepoprawną konfigurację sieci. Może być również spowodowany brakiem odpowiedzi serwera DNS lub działaniem zapory sieciowej, która uniemożliwia aplikacji Google Chrome dostęp do sieci.
                      Na innych przeglądarkach też występuje ten problem, co ciekawe dzieje się tak głównie wieczorem. Po resecie routera problem znika, ale tylko na kilka minut.
                      Co ciekawe stroną, która najdłużej się opiera jest forumka

Jakaś rada?
                      Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
                      Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
                      Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
                      Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Komentarz

• Szalik - Mazowsze Grójec

http://allegro.pl/show_item.php?item=3042333752
                        Pozdrawiam MeLa
                        Coś z szafy Dziadka …http://republika.pl/mela/

Komentarz

• Czy ktoś ma pojęcie o tym ile może kosztować wynajem małych powierzchni w centrach handlowych (Złote Tarasy, Galeria Mokotów, Arkadia). Interesują mnie stoiska pod usługi gastronomiczne, tzn. z dostępem do prądu i wody
                          Jakim cudem może być wszystko na swoim miejscu, skoro oni mają gdzieś to, co my mamy w sercu?

Komentarz

• Zamieszczone przez adrianek Zobacz posta
                            Czy ktoś ma pojęcie o tym ile może kosztować wynajem małych powierzchni w centrach handlowych (Złote Tarasy, Galeria Mokotów, Arkadia). Interesują mnie stoiska pod usługi gastronomiczne, tzn. z dostępem do prądu i wody
                            każde centrum handlowe ma w kontakcie podane dane z kim trzeba się skontaktować w celu uzyskania informacji o wynajmie i z nimi najlepiej się kontaktować. Ale spodziewam się ładnej sumki za takie miejsce. Jak się dowiesz to daj znać bo jestem sam ciekaw ile kosztuje m2.

Komentarz

• Zamieszczone przez adrianek Zobacz posta
                              Czy ktoś ma pojęcie o tym ile może kosztować wynajem małych powierzchni w centrach handlowych (Złote Tarasy, Galeria Mokotów, Arkadia). Interesują mnie stoiska pod usługi gastronomiczne, tzn. z dostępem do prądu i wody
                              W Arkadii było 150 euro za m2. miesięcznie.

Komentarz

• jest jakiś sposób żeby taką farbę: http://www.koloreo.pl/farby-do-scian...l_103_219.html

jakoś zmyć z bluzy? zależy mi na tym, choć już w sumie się pogodziłem ze stratą... bluza niestety granatowa

Komentarz

Pracuję...
                                X