Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez pzk Zobacz posta
    Książeczka sanepidu potrzebna. Ktoś, coś?
    Jakby co, to podbijam
    Jakim cudem może być wszystko na swoim miejscu, skoro oni mają gdzieś to, co my mamy w sercu?

Komentarz

• Podbijam ostatnie dwie sztuki.

Komentarz

• vlepki

Kupie vlepki Legii

Komentarz

• Zamieszczone przez LegiaWS Zobacz posta
          Kupie vlepki Legii
          Tu powinni coś mieć

Łazienkowskiej 6a, w hali Torwaru II.
          GODZINY OTWARCIA:
          - poniedziałek-piątek: 10-18
          - sobota: 10-15
          - tel. 022 621 78 55
          - honorujemy karty płatnicze VISA, MASTERCARD, DINNERS CLUB, JCB, AMERICAN EXPRESS, POLCARD, BIS

http://www.1916.com.pl/
          "You'll never walk alone "

Komentarz

• tylko ze mieszkam 300 km od Warszawy

Komentarz

• polecam ten temat, bywają też wlepki

http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=13791
              "Jestem skazany na ten klub jak skazani na shawshank,
              skazany na żyletę, tylko tam czuję emocje"

Komentarz

• Wydaje mi się że tamat był poruszany ale,
                Kumpel dostał mandat z ztm we wrześniu, dzisiaj przyszło wezwanie do zapłaty. I teraz pytanie jak sobie załatwi jakiś bilet kartonikowy z tamtego okresu (dzień,godzina odpowiada) to da się coś tym robić ?

/// dzięki za odpowiedź
                Ostatnio edytowany przez djlullegionista; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Małymi krokami zbliżam się do terminu ustalania ślubu więc zaczynam rozglądać się za fotografem i jakims fajnym miejsce w Warszawie na obiad dla max 50 osób. Możecie coś i kogoś polecić. MOżecie pisać na priv.
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez djlullegionista Zobacz posta
                    Wydaje mi się że tamat był poruszany ale,
                    Kumpel dostał mandat z ztm we wrześniu, dzisiaj przyszło wezwanie do zapłaty. I teraz pytanie jak sobie załatwi jakiś bilet kartonikowy z tamtego okresu (dzień,godzina odpowiada) to da się coś tym robić ?
                    z tego co się orientuję ma na to chyba 3 dni od momentu wystawienia mandatu .. zatem jest już za późno na takie numery
                    "Jesteśmy z tamtej strony Wisły, z naprzeciwka. Mamy swój fason i swój własny szyk..."

Komentarz

• sprzedam telefon sony xperia X8, z ładowarka i sluchawkami, cena do uzgodnienia

Komentarz

• Zamieszczone przez djlullegionista Zobacz posta
                        Wydaje mi się że tamat był poruszany ale,
                        7 dni jest na odwołanie się do kary ale raczej oni nie dają się już walić na numery z biletem kartonowym

Komentarz

• http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=5235347
                          Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                          - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                          Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Gdzie zrobię przezroczyste vlepki? W sensie takie na znicze, jak na PW rozdawało OFMC.
                            "Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy; od Bramy Powroźniczej. Szedł pieszo, a objuczonego konia prowadził za uzdę. Było późne popołudnie i kramy powroźników i rymarzy były już zamknięte, a uliczka pusta"

Komentarz

• Jak korzystniej wymienić walutę? Przed wyjazdem do Pragi w Polsce(ew. jaki kantor w W-wie polecicie?), czy w samej Pradze na miejscu znaleźć jakiś kantor?
                              Ostatnio edytowany przez Bugi B.; [ARG:4 UNDEFINED].
                              "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                              hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Potrzebuje opini nt pralek. Wiem że kiedyś tu było to poruszane ale nie chce mi się przekopywać tematu.
                                Potrzebuje coś w miare taniego ale zarazem żeby pare lat to pochodziło. Nie mam zamiaru wydawać na pralke wiecej niż 1100zł. Co polecicie z tych tanszych firm ? Generalnie mieszkam sam więc dużego wsadu mieć nie musi. I ewentualnie jakiego typu sklepy w tej dziedzinie maja najlepsze oferty ? Saturn , Aga itd ?

Komentarz

Pracuję...
                                X