Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• dalej szukam jakiegoś inżyniera lub mgr inż co ma pojęcie o kanalizacji ;P bo ludzie u mnie na studiach to istne kurvy

Komentarz

• Napisz mi na priva dokładniej o co kaman, postaram się pomóc.
      ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Zamieszczone przez napinacz Zobacz posta
        Jeśli ktoś pracuje w Orange to proszę o priv, ważna sprawa.
        podbijam!
        ''Tylko martwe ryby płyną z prądem"

Komentarz

• podbij do Szawara

Komentarz

• Sprzedam spodnie dżinsy oryginalne Levis 505 straight fit niebieskie, rozmiar 38/32, nowe

Komentarz

• Takie pytanko, jakim programem scalić napisy z filmem w formacie mp4, żeby działało na takim przenośnym odtwarzaczu dvd?
              Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
              Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
              Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• polecam format factory do tych napisów jakiś czas temu używałem i było ok

Komentarz

• Zamieszczone przez Piotrase Zobacz posta
                  polecam format factory do tych napisów jakiś czas temu używałem i było ok
                  Nie widzę tam nigdzie takiej opcji ;/
                  Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                  Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                  Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
                    Nie widzę tam nigdzie takiej opcji ;/
                    obadaj pm to powinno pomóc jeżeli nie to dobierzemy jakiś inny program

Komentarz

• Czy jeżeli mam rozprawę sadową 200 km od Warszawy i występuję w charakterze obwinionego to Sąd zwróci mi koszty podróży ? Chodzi o koszty podróży PKP 1 klasą a następnie za przejazd taxi dworzec - sąd.

Komentarz

• Zamieszczone przez Net Zobacz posta
                        Czy jeżeli mam rozprawę sadową 200 km od Warszawy i występuję w charakterze obwinionego to Sąd zwróci mi koszty podróży ? Chodzi o koszty podróży PKP 1 klasą a następnie za przejazd taxi dworzec - sąd.
                        Wątpliwe. Nie jesteś posłem ani senatorem.

Poszukiwany solidny ślusarz. Najchętniej z Mokotowa.
                        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Kolega poszukuje osoby potrafiącej napisać 4 interpelacje poselskie .

Oczywiście nie za darmo. Szczegóły na pw.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                            Kolega poszukuje osoby potrafiącej napisać 4 interpelacje poselskie .

Oczywiście nie za darmo. Szczegóły na pw.
                            Zgłaszam kandydaturę Pana Artysty.
                            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                            "
                            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• 2 x t-shirt

Witam

Na sprzedaż 2 koszulki (z PW i ŻW),nieużywane, odnalezione po przeprowadzce:

1. http://allegro.pl/powstanie-warszaws...966152139.html
                              2. http://allegro.pl/zolnierze-wykleci-...966166137.html
                              " Ojczyzny nie zabiorą Ci nigdy jeśli nosisz ją w swoim sercu "

Komentarz

• Wystawiłem jeszcze raz
                                Bluza MORO http://allegro.pl/szara-bluza-z-kapt...971408594.html
                                i sprzedam Bluzę Biała Legia rozmiar XL, lekko poplamiona na rękawie farbą.

Komentarz

Pracuję...
                                X