Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Michu Zobacz posta
    jak komuś się nie chce z CB śmigać to wystarczy odpalić w telefonie program Yanosik. Darmowy, b. dobrze się sprawdza.
    Mam pytanie, bo zassałam Yanosika po rekomendacji koleżanki. Tam jest opcja rejestracji, daje ona coś więcej czy nic?
    ...:: Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś ::...

Komentarz

• Umbro / Rękawiczki / Nowe / Ultras

http://allegro.pl/umbro-rekawiczki-n...965334382.html

UltraStreet Fan Page
      www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez Michu Zobacz posta
        jak komuś się nie chce z CB śmigać to wystarczy odpalić w telefonie program Yanosik. Darmowy, b. dobrze się sprawdza.
        dobry jakościowo zestaw cb* + podstawowa znajomość użytkowania + zachowanie odpowiedniego poziomu etykiety = fruuuuuuuuuwamy

* - żadne gówna marketowe + chińskie wynalazki etc
        " Ojczyzny nie zabiorą Ci nigdy jeśli nosisz ją w swoim sercu "

Komentarz

• Zamieszczone przez kowallu Zobacz posta
          dobry jakościowo zestaw cb* + podstawowa znajomość użytkowania + zachowanie odpowiedniego poziomu etykiety = fruuuuuuuuuwamy

kurde, mnie to Tata w czasach dawnych na CB wychował, nie było netu, nie było niczego to były "czaty na CB", ale na 28

Komentarz

• Zamieszczone przez Tysh Zobacz posta
            kurde, mnie to Tata w czasach dawnych na CB wychował, nie było netu, nie było niczego to były "czaty na CB", ale na 28
            wiem wiem o czym mówisz... moi dobrzy znajomi poznali się na takim "czacie" , później impreza cb no a teraz są kilka dobrych już lat po ślubie!

dużo lepsze czasy były: radyjka tylko za stosownym pozwoleniem i zgłoszeniem do Ministerstwa Łączności ( czy jakoś tak), w małych mobilach bardzo rzadkie (jadąc np 7ką od Radomia do Gdańska na palcach jednej ręki się liczyłem osobówki z cb), OLBRZYMIA KULTURA WŚRÓD KIEROWCÓW i zawsze się dowiedziałeś lub uzyskałeś pomoc...

Komentarz

• Mam problem z Firefoxem. Mianowicie od pewnego czasu, gdy chce włączyć nową kartę, nie włącza się google jak jakiś czas temu, tylko jakiś MyStart by coś tam. Rozumiem, że musiałem zainstalować jakiś dodatek przez przypadek, ale przeszukałem włączone wtyczki i nic nie nazywa się podobnie jak rzeczone ustrojstwo...poradzi ktoś coś?
              podpis under construction

Komentarz

• Zamieszczone przez kowallu Zobacz posta
                wiem wiem o czym mówisz... moi dobrzy znajomi poznali się na takim "czacie" , później impreza cb no a teraz są kilka dobrych już lat po ślubie!

dużo lepsze czasy były: radyjka tylko za stosownym pozwoleniem i zgłoszeniem do Ministerstwa Łączności ( czy jakoś tak), w małych mobilach bardzo rzadkie (jadąc np 7ką od Radomia do Gdańska na palcach jednej ręki się liczyłem osobówki z cb), OLBRZYMIA KULTURA WŚRÓD KIEROWCÓW i zawsze się dowiedziałeś lub uzyskałeś pomoc...
                Pamiętam też jak radio w domu włączone było i zbierało wszystkich kierowców na CB w promieniu kilkuset metrów ;D

Kultura na CB to, niestety, ale była :/

Komentarz

• Szukam przytulnego hostelu/hotelu w Łodzi na jeden dzień(2 os.), nie musi być najtańszy, ważne żeby był porządny - macie coś ciekawego?

Komentarz

• No właśnie kiedyś przy wolniejszych środkach złożę w domu taką do pomocy stacyjkę bazową a może kaefke hmmmm sie zobaczy

Komentarz

• Zamieszczone przez Mat Zobacz posta
                      Mam problem z Firefoxem. Mianowicie od pewnego czasu, gdy chce włączyć nową kartę, nie włącza się google jak jakiś czas temu, tylko jakiś MyStart by coś tam. Rozumiem, że musiałem zainstalować jakiś dodatek przez przypadek, ale przeszukałem włączone wtyczki i nic nie nazywa się podobnie jak rzeczone ustrojstwo...poradzi ktoś coś?
                      Prawdopodobnie zlapales jakiegos wirusa, ktory automatycznie otwiera Ci jakies gowno przy starcie przegladarki.

Polecam http://www.forumpc.pl -temat bezpieczeństwo.

Załóż watek opisz problem a chlopaki Ci napewno doradza. Bedziesz musial zrobic LOGi systemu po przez program OTL i wrzucic na forum-wtedy znajda rozwiazanie Troche roboty ale bedziesz mial pewność, że wszystko bedzie w porzadku

Swoja droga ja zlewalem takie problemy przez jakis czas az wkoncu windows przestal sie wlaczac

Od tamtej pory na Windowsie mam Nortona(120zl za licencje na rok na 3 kompy to zadne pieniadze-bierzesz dwoch kumpli i 40zl za rok spokoju placisz)

Komentarz

• Zamieszczone przez lukakowal Zobacz posta
                        Prawdopodobnie zlapales jakiegos wirusa, ktory automatycznie otwiera Ci jakies gowno przy starcie przegladarki.

Polecam http://www.forumpc.pl -temat bezpieczeństwo.

Załóż watek opisz problem a chlopaki Ci napewno doradza. Bedziesz musial zrobic LOGi systemu po przez program OTL i wrzucic na forum-wtedy znajda rozwiazanie Troche roboty ale bedziesz mial pewność, że wszystko bedzie w porzadku

Swoja droga ja zlewalem takie problemy przez jakis czas az wkoncu windows przestal sie wlaczac

Od tamtej pory na Windowsie mam Nortona(120zl za licencje na rok na 3 kompy to zadne pieniadze-bierzesz dwoch kumpli i 40zl za rok spokoju placisz)
                        Jednak znam prostszy sposób...wbijam z pytaniem na forum.legionisci.com do tematu komputerowego i znajduję odpowiednią, co najważniejsze, skuteczną pomoc w przeciągu kilku chwil

dziena i pozdro Luke
                        podpis under construction

Komentarz

• Zamieszczone przez Tysh Zobacz posta
                          Mam pytanie, bo zassałam Yanosika po rekomendacji koleżanki. Tam jest opcja rejestracji, daje ona coś więcej czy nic?
                          prawdę mówiąc nie wiem i nie mogę doszukać się informacji na stronie.

Zamieszczone przez kowallu Zobacz posta

to fakt, o ile w mieście można sobie odpuścić radio, o tyle w trasę bez lepiej się nie ruszać z drugiej strony zawsze zastanawiało mnie, jakim sposobem ludzie tak dobrze rozkminiają kilometr na którym suszą. O ile przy wolnej jeździe można spojrzeć na słupek o tyle przy 120km/h i ciemnicy za szybami nic nie widać...

Komentarz

• Jeśli często korzystasz z dróg to tylko słysząc km od razu kojarzysz miejsce gdzie suszą...

Komentarz

• Pytanie do ludzi z Ząbek. Czy żeby dojechać do Ząbek z Wileniaka potrzeba dodatkowego biletu czy karta miejska starczy?

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁukaszD Zobacz posta
                                Pytanie do ludzi z Ząbek. Czy żeby dojechać do Ząbek z Wileniaka potrzeba dodatkowego biletu czy karta miejska starczy?
                                Nie jestem z Ząbek, ale te Ząbki leżą w strefie 2, tak więc jak masz kartę miejską na 2 strefy - dojedziesz, jak nie, to musisz kupić bilet albo na skmkę albo na pociąg.

http://www.ztm.waw.pl/pokazmapy.php?i=10&l=1
                                "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                                hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

Pracuję...
                                X