Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• ELISOFT Faktury 2013 8.1.9.0

Komentarz

• Zamieszczone przez Robson1916 Zobacz posta
      Sprzedam Xboxa360, zapraszam do licytacji, a o więcej pytań na priv.
      Do końca aukcji pozostał jeden dzień

http://allegro.pl/xbox-360-60gb-stan...940169923.html

Podbijam po raz ostatni!
      Ostatnie godziny licytacji, zapraszam!
      "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć"

Komentarz

• Zamieszczone przez RalF Zobacz posta
        Na Bemowie - Legia BOKS, jest nowa sekcja kick-boxingu. Treningi póki co we wtorki i czwartki 17:30-19:00.
        Pierwsze zajęcia za darmo.
        A jak sytuacja wyglada z osobami poczatkujacymi? Jest jakas grupa? Nie chce przeszkadzac komus w treningu

Komentarz

• Zamieszczone przez startowiec55 Zobacz posta
          Niee, raczej coś zwykłego. Zwykła, mała empetrójka, po okazyjnej cenie o nienagannej jakości.
          http://images.apple.com/euro/ipod-sh...ages/hero1.jpg

nic zwyklejszego nie znajdziesz sam posiadam i jestem zadowolony, uzywam na codzien oraz podczas treningow na silowni.

Komentarz

• Panowie, jak to jest z mandatami od strazy miejskiej, "punkty policja moze mi przyznac albo nie" to jak to kierwa jest, ze w tym samym miejscu za to samo jeden moze ich nie dostac a drugi moze dostac? Czy to jest normalne?
            Druga kwestia - czy ktos z Was probowal nie placic? Podobno za kilka m-cy dostane pisemko z ponagleniem z Urzedu Skarbowego? A jak dalej nie zaplace, to przyjdzie jakis mietek z w/w instytucji i zarzada zaplaty z doplata manipulacyjna czy czyms takim (15zl?) ale puntków psy juz nie zapisza? Mam obecnie 5, wczoraj dostalem 5 i troche szkoda zwiekszac liczbe posiadanych punktów. W ogole to wkurwiaja mnie znaki w niektorych miejscach, sa tak bezsensownie ustawione, ze wlasciwie to chyba tylko tam stoja zeby doic obywateli.

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sosen Zobacz posta
              Ludziska.

Poleci ktoś jakiś dobry, darmowy program do wypisywania faktur dla płatnika vat-u ?
              online http://www.efaktury.org/

btk zdecyduj się o co pytasz, bo raz walisz policją, a raz SM.
              "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                AdrianW
                A ja mam pytanie z innej beczki :

Fotoradar na Wisłostradzie zrobił mi focie.

Tam wg znaków "klasycznych" jest 50km/h.Dopiero za fotoradarem jest znak 30km/h.Wcześniej jest tylko tablica świetlna z oznaczeniem 30km/h.Pomijak fakt ,że między tablicą, a fotoradarem jest kilkadziesiąt metrów odległości.

Inna sprawa, że skoro to SM to zapewne dostane 3 opcje.Trzecia to 500zł bez punktów i niewskazanie sprawcy.
                O to oznakowanie już była awantura i z tego co wiem to MY kierowcy wygraliśmy tzn. przy fotoradarze jest ograniczenie do 50 km/h czyli masz przekroczenie o 20+. Po za tym na tej tablicy teraz jest ograniczenie 50 (jestem prawie pewien a jechałem tamtędy ok 1h temu).

Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
                Panowie, jak to jest z mandatami od strazy miejskiej, "punkty policja moze mi przyznac albo nie" to jak to kierwa jest, ze w tym samym miejscu za to samo jeden moze ich nie dostac a drugi moze dostac? Czy to jest normalne?
                W mojej ocenie to straszna patologia, mająca na celu umożliwienie ludziom bogatym/bogatszym zachowanie własnego prawa jazdy bo dla niego jest różnica mieć 10 pkt. karnych albo nie a nie ma różnicy przy płaceniu 400 i pkt. ze wskazaniem czy 500 bez pkt. i bez wskazania kierującego pojazdem w danej chwili.

co do sformułowania "punkty policja moze mi przyznac albo nie" to nie ma takiej możliwości jeśli popełniłeś wykroczenie drogowe i jesteś ukarany mandatem karnym to za wykroczenie kara jest podwójna: finansowa + pkt. karne. Nie może nie być pkt. jeśli jesteś karany w momencie popełnienia wykroczenia, jesteś tak jak by złapany na gorącym uczynku i nie ma żadnych wątpliwości kto popełnił wykroczenie. Policjant może odstąpić od nakładania mandatu karnego i pouczyć ale z uwagi na to co jest tajemnicą poliszynela czyli mają do wyrobienia normy mandatowe to raczej nie odstępują od karania.

Komentarz

• Dzięki, sprawdzę obie propozycje.

Komentarz

• Sprzedam Tanio!!!

bluza H&M
                    http://allegro.pl/bluza-hm-nie-diil-...965556593.html

koszulka Pogoń Szczecin

http://allegro.pl/koszulka-pogon-szc...965557157.html

Komentarz

• Z tego, co widzę, to kolega nieźle zarabia na tych gadżetach. To może nadszedł czas, byś coś kupił wreszcie ?:

http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=13791
                      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                      "
                      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• A za co niby psy mogą wypisać mandat w takiej sytuacji?
                        Za nieuzasadniony przyjazd załogi, z tego co kojarzę mandat 300 pln .zadnego mandatu nie moga Ci wlepic kanar nie jest uprawniony do legitymowania to twoja wylacznie dobra wola pozatym jesli niemasz przy sobie dowodu to na jakiej podstawie kanar moze wystawic Ci mandat? wtedy wzywa psy zeby oni ustalili twoje dane i wszycho gorzej jezeli upierasz sie ze niemasz dowodu a psy znajda u Ciebie to jest 500zl za wprowadzenie w blad policjanta
                        ''W oczach społeczeństwa za dużo we mnie szaleństwa bo nie mam tolerancji do pedalstwa i kurestwa''

Komentarz

• Opony Firestone 175/65 R14 82T (Letnie) 6 - 7mm

http://allegro.pl/opony-firestone-17...949519875.html
                          Liberta Per Gli Ultras

Komentarz

• Zamieszczone przez pepe_jest_ok Zobacz posta
                            O to oznakowanie już była awantura i z tego co wiem to MY kierowcy wygraliśmy tzn. przy fotoradarze jest ograniczenie do 50 km/h czyli masz przekroczenie o 20+. Po za tym na tej tablicy teraz jest ograniczenie 50 (jestem prawie pewien a jechałem tamtędy ok 1h temu).
                            Ja sprawdzałem wczoraj i wyświetlało się 30km/h. Zresztą czytałem jakiś artykuł o tym fotoradarze i wg SM tam jest dopuszczalne 30km/h.
                            Narazie czekam na jakiś kwit.Potem będe kombinował.

Ostatnio mam jakąś foto serie

W Wigilię jak do teściów jechałem - foto.
                            05.01 Wisłostrada - foto
                            2 dni temu Sobieskiego - foto

Wszystko należy do SM.Wy krytykujecie ten wałek SM i SG, że +100 i bez punktów.Dla mnie to zbawienie.100zł się odrobi, a jak prawko zabiorą to mogiła.

Sobieskiego i Sikorskiego już mi 3 raz zrobiło.Pierwsza dwa nie przyszły.
                            Tym razem liczę, że też nie. Żółte się zapaliło jak miałem z 5 metrów do linii.Nic nie mogłem zrobić.Podobno takie dyskusyjne olewają.

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta

W Wigilię jak do teściów jechałem - foto.
                              05.01 Wisłostrada - foto
                              2 dni temu Sobieskiego - foto
                              Płacąc 3x100 za nie wskazanie kierującego jesteś bak paliwa w plecy w ciągu miesiąca albo jakiś cienki zestaw CB .

No cóż noga z gazu.

Swoją drogą to przecież te fotopstryki są w miarę dobrze pooznaczane, zawsze zdążysz przyhamować zresztą kręcisz się po mieście to wiesz gdzie robią zdjęcia. Co innego w trasie, tam niestety można się zamotać, najczęstszy problem to ten, że jak widzisz znak uwaga fotoradar to zamiast hamować to się rozglądasz gdzie jest i czasem za późno się go dostrzega.

....SM i SG... - chyba miało być ITD? Straż Graniczna puki co jeszcze nic nie ma do fotopstryów.

Komentarz

• jak komuś się nie chce z CB śmigać to wystarczy odpalić w telefonie program Yanosik. Darmowy, b. dobrze się sprawdza.

Komentarz

Pracuję...
                                X