Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• AdrianW : Minus pińcet w lidze hools

Stone Island

http://www.stoneisland.com/

A ja mam pytanie z innej beczki :

Fotoradar na Wisłostradzie zrobił mi focie.

Tam wg znaków "klasycznych" jest 50km/h.Dopiero za fotoradarem jest znak 30km/h.Wcześniej jest tylko tablica świetlna z oznaczeniem 30km/h.Pomijak fakt ,że między tablicą, a fotoradarem jest kilkadziesiąt metrów odległości.

Czy tablica to znak?A jak powiem że wtedy nie działała?

Jechałem wtedy ok 70 km/h, więc jest różnica czy jechałem więcej o 20km/h czy 40km/h.

Inna sprawa, że skoro to SM to zapewne dostane 3 opcje.Trzecia to 500zł bez punktów i niewskazanie sprawcy.

Komentarz

• z tego co wiem to znak musi być stały (na słupku ) i jego się trzymać ograniczenia a świetlny może jedynie informować o zatorach i innych duperelach

Bo człowiek z kobitą powinien się widzieć raz w tygodniu, ruchnąć ją porządnie tak żeby wiedziała, że spotkania to naprawdę cos wyjątkowego.

Komentarz

• Zestaw słuchawkowy bluetooth

Witam.

Sprzedam zestaw słuchawkowy bluetooth WEP-250 Samsunga (słuchawka + ładowarka).
        Nigdy nie używany, leżał cały czas w pudełku po Omni.
        Cena dla forumowiczów mocno okazyjna.
        Info na priv.
        " Ojczyzny nie zabiorą Ci nigdy jeśli nosisz ją w swoim sercu "

Komentarz

• Sprzedam książki "Stadiony w ogniu" + "Krew na stadionach" M.Buczaka . (delikatnie używane p.s jakieś wymiany wchodzą w gre.

Komentarz

• Zamieszczone przez startowiec55 Zobacz posta
            Ktoś może polecić jakieś fajne mp3 do biegania?
            Może coś do paska? Sansa Clip?
            Jakim cudem może być wszystko na swoim miejscu, skoro oni mają gdzieś to, co my mamy w sercu?

Komentarz

• Zamieszczone przez lukakowal Zobacz posta
              W ciągu dwóch miesiecy chciałbym rozpocząć treningi sztuk walki-muay thai,box. Może ktoś polecić dobra szkołe sztuk walki z grupą dla początkujących-mam za sobą jedynie 4 miesiace muay thai ze 3 lata temu.

Sam zastanawiam sie nad http://www.copacabana.pl ze względu na bliska lokalizacje-Mokotów oraz Benefit.
              Na Bemowie - Legia BOKS, jest nowa sekcja kick-boxingu. Treningi póki co we wtorki i czwartki 17:30-19:00.
              Pierwsze zajęcia za darmo.

Komentarz

• [QUOTE=karakan;1119834]AdrianW : Minus pińcet w lidze hools

Stone Island

http://www.stoneisland.com/

PińcetStoDziwincet od razu ,wielkie dzięki za info.

Komentarz

• Zamieszczone przez adrianek Zobacz posta
                  Może coś do paska? Sansa Clip?
                  Niee, raczej coś zwykłego. Zwykła, mała empetrójka, po okazyjnej cenie o nienagannej jakości.
                  "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

• Zamieszczone przez Makoo Zobacz posta
                    Orientuje się ktoś gdzie dziś znajdę czynny lombard?
                    Okolice Woli?
                    Nie na Woli, ale może się przyda
                    Centrum, ul. Złota 60, dziś do 18:00.

http://www.lombardnazlotej.pl/
                    ''Tylko martwe ryby płyną z prądem"

Komentarz

• ma ktoś doświadczenia z niezapłaconym mandatem z policji za predkość? Jak to wygląda przyjdzie jakieś wezwanie do zapłaty,bo od wakacji nie zapłaciłem?

Komentarz

• Pozwolę sobie zacytować

Zamieszczone przez deszcz Zobacz posta
                        Póki nie przyjdzie wezwanie do zapłaty możesz ***** spokojnie, odsetki są śmiesznie małe. Gorzej, jak trafi sprawa do komornika, ale szybko to się nie dzieje.

PS. Mi ostatnio ściągnęli z podatku mandat od niebieskich więc chyba takiego burdelu to nie ma.

Komentarz

• A mi coś około równo roku po mandacie (grudzień 2010) przyszedł komornik. Miałem zwrot podatku - nie ściągnęli. Żadnych wezwań do zapłaty nie wysyłali. Przyszedł komornik, zapłaciłem przelewem. Ze 100 urosło wraz z opłatami 125 zł.

Komentarz

• Są jakieś problemy typu KRD ?

Komentarz

• Zamieszczone przez startowiec55 Zobacz posta
                              Niee, raczej coś zwykłego. Zwykła, mała empetrójka, po okazyjnej cenie o nienagannej jakości.

http://allegro.pl/sandisk-sansa-clip...943485150.html

A w czym ona jest niezwykła?

Osobiście polecam. Tyle, że lepsze słuchawki trzeba dokupić.

Komentarz

• Ludziska.

Poleci ktoś jakiś dobry, darmowy program do wypisywania faktur dla płatnika vat-u ?

Komentarz

Pracuję...
                                X