Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Angela Zobacz posta
    Pora poszukać prezentu komunijnego Poszukuję laptopa do 2 tysięcy z hakiem. Mile widziane tanie. Tylko chodzi mi o coś dobrego, nie jakiś mega hiper bo to dla dzieciaka, ale taki żeby jednak wszystkie bajeranckie gierki chodziły i chłopakowi służył.
    myślę że do 2 tysięcy to kompa do gier dla dzieciaka nie znajdziesz bo teraz te nowe gry to wymagają sprzętu dość mocnego graficznie i procesorowo....sam szukałem ostatnio lapka sobie żeby od czasu do czasu pyknąć w jakąś giere a tu dupa zostałem przy swoim z FM11 :P i postanowiłem kupić konsole ale do 2 tys kupisz bardzo dobry laptop do pracy i do uzytku codziennego. a co do gier to zalezy w co bedzie grał

Komentarz

• Jakieś 3 lata temu kilka osób z forum kupowało ode mnie spodnie Henri Lloyda i myślę, że mogą polecić.
      Obecnie mam do sprzedania jeszcze jedną parę, rozm 36x32
      Cena 220 zł, kontakt priv.

Dla mnie luty,dla Ciebie maj...

Komentarz

• Zamieszczone przez chrzanek23 Zobacz posta
        Na jakim telefonie była wcześniej i czy ona była dodana do jakiegoś telefonu?
        Pospieszyłem się z moim pytaniem. Karta nagle przestała działać. Ani telefon, ani komputer jej nie czyta. Mam w **** ważne rzeczy na niej. Czytałem dużo o przywróceniu danych, ale żaden mi nie pyka. ech. chyba czas się pogodzić z utratą.
        "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

• Zamieszczone przez Angela Zobacz posta
          Pora poszukać prezentu komunijnego Poszukuję laptopa do 2 tysięcy z hakiem. Mile widziane tanie. Tylko chodzi mi o coś dobrego, nie jakiś mega hiper bo to dla dzieciaka, ale taki żeby jednak wszystkie bajeranckie gierki chodziły i chłopakowi służył.
          Zamieszczone przez Piotrase Zobacz posta
          myślę że do 2 tysięcy to kompa do gier dla dzieciaka nie znajdziesz bo teraz te nowe gry to wymagają sprzętu dość mocnego graficznie i procesorowo....sam szukałem ostatnio lapka sobie żeby od czasu do czasu pyknąć w jakąś giere a tu dupa zostałem przy swoim z FM11 :P i postanowiłem kupić konsole ale do 2 tys kupisz bardzo dobry laptop do pracy i do uzytku codziennego. a co do gier to zalezy w co bedzie grał
          To fakt, do 2k to pójda mu gry typu MMORPG, CS ( i to niestety nie GO) i stare poczciwe tytuły. Bo moja siostra ma takiego lapa i gra od czasu do czasu po necie w jakieś tam badziewia + ogląda swoje anime. Nic więcej niestety nie pójdzie, bo zazwyczaj taki sprzęt ma zintegrowaną kartę graficzną bez bajerów niestety. Procek może mieć fajny, ram, dysk ale coś musi mieć zabrane a zazwyczaj jest to właśnie grafika
          Jeśli do samego grania do PS3 albo Xbox jeśli do pracy to lap - no chyba, że ma monitor jakiś i jakąś puchę to można podzespoły kupić do stacjonarki i trochę podkręcić tym samym kompa ale to też zależy jaką ma płytę główną, zasilacz etc.
          "Life is like a box of chocolates - you never know, what you're gonna get" F. Gump

Komentarz

• Zamieszczone przez PuciPuci Zobacz posta
            To fakt, do 2k to pójda mu gry typu MMORPG, CS ( i to niestety nie GO) i stare poczciwe tytuły. Bo moja siostra ma takiego lapa i gra od czasu do czasu po necie w jakieś tam badziewia + ogląda swoje anime. Nic więcej niestety nie pójdzie, bo zazwyczaj taki sprzęt ma zintegrowaną kartę graficzną bez bajerów niestety. Procek może mieć fajny, ram, dysk ale coś musi mieć zabrane a zazwyczaj jest to właśnie grafika
            Jeśli do samego grania do PS3 albo Xbox jeśli do pracy to lap - no chyba, że ma monitor jakiś i jakąś puchę to można podzespoły kupić do stacjonarki i trochę podkręcić tym samym kompa ale to też zależy jaką ma płytę główną, zasilacz etc.
            popieram w 100 procentach wiem coś bo mam sam dobrego procka ram tez ok ale karta to tragedia jest i działają stare tytuły głownie o nowych mogę zapomnieć fakt że jak ma już np pcta to można go zmodernizować tak żeby same nowe gry chodziły chyba że zbudujesz mu zestaw lapka do 1,5k i do tego xboxa za 500 zł bo po tyle są nówki na alledrogo i będzie mógł korzystać z kompa i grać

Komentarz

• Ben Lee / Bandaże / Glove Wraps

http://ultrastreet.pl/177,pl_ben-lee...ove-wraps.html

UltraStreet Fan Page
              www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• http://allegro.pl/szalik-mazowsze-gr...955732760.html
                Pozdrawiam MeLa
                Coś z szafy Dziadka …http://republika.pl/mela/

Komentarz

• http://allegro.pl/pes-2012-pro-evolu...919786426.html

ktoś wie dlaczego tak tanio, skoro na innych aukcjach ceny są od 120 do 170?
                  Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                  Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                  Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
                    http://allegro.pl/pes-2012-pro-evolu...919786426.html

ktoś wie dlaczego tak tanio, skoro na innych aukcjach ceny są od 120 do 170?
                    Może te droższe to PES 2013 a wrzuciłeś link do 2012? Jak wpisuje PES 2012 to wyskakuje mi w cenach 59-79zł

Komentarz

• No tak, mamy już 2013
                      Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                      Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                      Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• swoją drogą przerzuciłem się z fify na PES-a 2013 (co kiedyś w moim przypadku było nie do pomyślenia ) i jestem mile zaskoczony

Komentarz

• Up!
                          http://allegro.pl/show_item.php?item=2931841748
                          Bluza MORO. Ostatnie kilka godzin.

Komentarz

• Posiadam jeszcze trochę paczek petard FP3, z tej starszej, nieco mocniejszej wersji niż obecne FP3 ORIGINAL, cena za paczkę 20zł/20szt. , jak coś to priv.
                            www.facebook.com/Saska.L.Kepa

Komentarz

• Zamieszczone przez Piotrase Zobacz posta
                              popieram w 100 procentach wiem coś bo mam sam dobrego procka ram tez ok ale karta to tragedia jest i działają stare tytuły głownie o nowych mogę zapomnieć fakt że jak ma już np pcta to można go zmodernizować tak żeby same nowe gry chodziły chyba że zbudujesz mu zestaw lapka do 1,5k i do tego xboxa za 500 zł bo po tyle są nówki na alledrogo i będzie mógł korzystać z kompa i grać
                              Albo kup stacjonarke, za 1500-2k zlozysz cos, co spokojnie wszystko pociagnie Sam Ci moge sprzedac grafe za jakies 4 stowki
                              Powaga, cos nawet na i7 mozna zlozyc za 1500 pln.

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
                                Albo kup stacjonarke, za 1500-2k zlozysz cos, co spokojnie wszystko pociagnie Sam Ci moge sprzedac grafe za jakies 4 stowki
                                Powaga, cos nawet na i7 mozna zlozyc za 1500 pln.
                                myślę że taki za 2 nie pociągnie wszystkiego bo jak wszystko ma być nowe a nie używane ( w końcu to prezent) to cena będzie wyższa.

Komentarz

Pracuję...
                                X