Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Ćwirek Zobacz posta
    (tyle nauczam angola w moim LO)
    No i już wiem, do kogo się zgłoszę w przyszłym semestrze studiów, w razie kłopotów
    "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

Powodzenia w Twojej sprawie!
      Dzięki, dzisiaj już wystawiła oceny i jest ok

Komentarz

• Zamieszczone przez RalF Zobacz posta
        i teraz tez tak jest - kazda ocena ma swoja "wage", i na tej podstawie sie liczy srednia wazona.
        ale nic, wystawila 2 :P
        Nauczyciele zazwyczaj na początku roku dają uczniom swoje wymagania, może być zapis o każdej zaliczonej nieobecności itp? Możliwości maja dużo
        Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
        Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
        Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
        Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Komentarz

• Zamieszczone przez deszcz Zobacz posta
          Nauczyciele zazwyczaj na początku roku dają uczniom swoje wymagania, może być zapis o każdej zaliczonej nieobecności itp? Możliwości maja dużo
          ale to działa w dwie strony - jeśli w dzienniku nie jest udokumentowane, że przedstawia swoje wymagania - a tym bardziej jeśli naprawdę tego nie zrobiła - to jest broń obosieczna - podstawa do odwołania ucznia od każdej praktycznie oceny - a o tym rzadko kto wie

Komentarz

• Podbijam jeszcze raz.

Sprzedam Bluzę Biała Legia rozmiar XL, lekko zaplamiona na rękawie.
            i
            2 dni do końca http://allegro.pl/szara-bluza-z-kapt...931841748.html
            Bluza MORO.

Komentarz

• Jeśli ktoś pracuje w EFL (Europejski Fundusz Leasingowy) albo ma tam kogoś znajomego to prośba o kontakt na priv.
              "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Może ktoś polecić jakiś sprawdzony hostel/hotel w Warszawie? lokalizacja w sumie dowolna. ważne, żeby było czysto, zadbanie, łazienka w pokoju i w sumie tyle

oczywiście na studencką kieszeń
                UltrasiZLegii

Komentarz

• Sprzedam koszulkę Niektórzy przez nas nie mogą zasnąć roz. XL

Komentarz

• Zamieszczone przez Maros Zobacz posta
                    Może ktoś polecić jakiś sprawdzony hostel/hotel w Warszawie? lokalizacja w sumie dowolna. ważne, żeby było czysto, zadbanie, łazienka w pokoju i w sumie tyle

Oki Doki, Wilson Hostel, Hostel Służewiec to te, które znam i mają ok warunki
                    ...:: Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś ::...

Komentarz

• Zamieszczone przez hummel Zobacz posta
                      http://fotoo.pl/show.php?img=475591_abcg-007.jpg.html

Sprzedam takie dresy Everlast rozmiar XS długość 100cm , cena 50 zł zainteresowanych zapraszam na priv.
                      Podbijam.

Komentarz

• Zamieszczone przez Maros Zobacz posta
                        Może ktoś polecić jakiś sprawdzony hostel/hotel w Warszawie? lokalizacja w sumie dowolna. ważne, żeby było czysto, zadbanie, łazienka w pokoju i w sumie tyle

Moon Hostel - testowany last weekend, pełna kultura, dłużej niż offcil hours, łazienka nie w pokoju ale to żaden problem...

Komentarz

RalF, każdy nauczyciel musi na początku roku przedstawić PSO zgodny z WSO (czyli Przedmiotowy System Oceniania obowiązujący u danego nauczyciela, który MUSI być zgodny z Wewnątrzszkolnym Systemem Oceniania zawartym w Statucie szkoły i odnoszącym się do wszystkich przedmiotów w danej szkole).
                          U mnie w tym roku również wszedł dziennik elektroniczny (ma plusy i minusy) ale nigdy nie ma obowiązku stawiania ocen wg średniej ważonej - ja np. od 7 lat (tyle nauczam angola w moim LO) stosuję taksonomię - najważniejsze testy/sprawdziany, potem kartkówki, aktywność, próbna matura dla trzecioklasistów, wreszcie ostatnie prace domowe - e-dziennik i średnia ważona może pomóc ale tylko w trudnych przypadkach (pół na pół) i - u mnie - tylko poglądowo. Frekwencja również ma znaczenie ale głównie w przypadku zagrożenia nieklasyfikowaniem.
                          Powodzenia w Twojej sprawie!

e: pasuje!!
                          A jak mu wyskoczysz, że to się nie zgadza z WSO itd. to odpyta Cie 3 razy z rzędu, postawi 3 pały i tak wyjdzie na jego ;D

Komentarz

• Zamieszczone przez novyr9 Zobacz posta
                            A jak mu wyskoczysz, że to się nie zgadza z WSO itd. to odpyta Cie 3 razy z rzędu, postawi 3 pały i tak wyjdzie na jego ;D
                            jeśli wyskoczysz w 4 oczy lub przy klasie - ok, ma władzę,
                            jeśli od razu do dyra - w zależności od dyra (akurat mój jest prouczniowski) - może być nawet natychmiastowe zawieszenie - w zależności od szefa...

Komentarz

jeśli wyskoczysz w 4 oczy lub przy klasie - ok, ma władzę,
                              jeśli od razu do dyra - w zależności od dyra (akurat mój jest prouczniowski) - może być nawet natychmiastowe zawieszenie - w zależności od szefa...
                              Wiadomo, niestety 3/4 nauczycieli zachowa się jak mój opis ale i tak wierzę w polskie szkolnictwo.

Koniec rozmywania.

Komentarz

• Jak chodziem do liceum to miałem podobne przeżycia z moją wychowawczynią. Po skończeniu 18 lat napisałem sobie usprawiedliwenie, które tym razem podpisalem osobiście Wychowawczyni, która nie pałała do mnie sympatią oczywiście nie przyjeła zwolnienia na co ja byłem w pełni przygotowany. Po zacytowaniu WSO, statutu szkoły, kilku ustaw i na końcu konstytucji wysłała mnie do dyrektora, który nie miał innego wyjścia, jak przyznanie mi racji i podpisanie zwolnienia. Także, warto walczyć o swoje

Wychowawczyni nie odzywała się przez miesiac, nawet mojego nazwiska nie czytała sprawdzając liste obecnosci
                                Ostatnio edytowany przez deszcz; [ARG:4 UNDEFINED].
                                Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
                                Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
                                Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
                                Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Komentarz

Pracuję...
                                X