Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zapraszam na moje Aukcje

Rękawice z autografem Artura Boruca od 1zł

http://allegro.pl/rekawice-bramkarsk...949844466.html

6 Gier na PS3 od 1zł

http://allegro.pl/gry-na-ps3-w-stani...949807044.html

Opony firestone 175/65 R14 82T letnie

http://allegro.pl/opony-firestone-17...949519875.html
    Liberta Per Gli Ultras

Komentarz

• Zamieszczone przez bubson91 Zobacz posta

Weź zmień tego "najleprzego" polskiego bramkarza na poprawną wersję, bo nie będą licytować

Komentarz

• 80s Casuals / Kurtka / Lira Jacket / Przecena

http://ultrastreet.pl/260,pl_80s-cas...ra-jacket.html

UltraStreet Fan Page
        www.ultrastreet.com.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez Robson1916 Zobacz posta
          Witam, do sprzedania mam konsolę Xbox 360, więcej znajdziecie tutaj.
          Pozdrawiam

http://allegro.pl/xbox-360-60gb-stan...html?source=oo

Podbijam!
          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć"

Komentarz

• Zamieszczone przez gt_man Zobacz posta
            Mam problem z allegro. Dostałem przelew na to konto PayU. Okazało się, że mam tam stary numer konta bankowego i nie mogę go zmienić bo jakiegoś kodu nie posiadam. Wysłałem już prośbę o zmianę numeru konta poleconym do nich. Wie ktoś po ilu dniach zmienią? Czy ta kasa co mam to nie zniknie? Z góry dziękuje za pomoc. Może być priv.
            Musisz poczekać ok 2-3 dni aż ci przyślą emailem potwierdzenie o zmianie danych do przelewu.A kasa ci nie przepadnie. Jak zmienią ci nr. konta na prawidłowy, to sobie zrobisz wypłatę na konto i po sprawie.

Komentarz

• Dzięki za pomoc

Komentarz

• Napisał bubson91 Zobacz post

to nie jest model V-Konstrukt tylko Cellerator 05, więc w opisie jest błąd.

Komentarz

• Zamieszczone przez NGA Zobacz posta
                  podbijam, 1 dzień do końca.

E: Robson dzięki za udostępnianie!

Komentarz

• sprzedam tusz hp deskjet 704 czarny, nowy w opakowaniu, termin ważnosci 2014
                    za 15 zł

Komentarz

• Zamieszczone przez RalF Zobacz posta
                      Czy, jeśli z ocen które mam wychodzi mi średnia ważona 2.43, nauczycielka może mi wystawić 1 na semestr?
                      zależy od przedmiotu i podejscia nauczyciela
                      jestem w technikum i np z ocen 1,3,4 miałem mieć 1 na semestr gdybym nie poprawił 1 .
                      Teoretycznie nie może bo średnia wychodzi ci większa, ale weź pod uwagę obecnosci, obecnosci na sprawdzianach,

Komentarz

Czy, jeśli z ocen które mam wychodzi mi średnia ważona 2.43, nauczycielka może mi wystawić 1 na semestr?
                        Zamieszczone przez Piaseczno95 Zobacz posta
                        U mnie kumpel ma np. średnią 2,43 i musi poprawić sprawdzian bo inaczej będzie miał 1 Nowy, POjebany system w którym za ch*ja nie wiadomo o co chodzi...
                        Zamieszczone przez RalF Zobacz posta
                        jak to k*rwa?
                        niby ten dziennik elektroniczny jest, to powinni stawiać wg. średniej ważonej...
                        druga nauczycielka właśnie za ***** innej niż ci wychodzi w tym dzienniku elek. nie postawi :/
                        Za moich czasów było tak, że: ocena ocenie nierówna. Niezależnie od przedmiotu, przez wszystkie lata edukacji.

Komentarz

• Zamieszczone przez pzk Zobacz posta
                          Za moich czasów było tak, że: ocena ocenie nierówna. Niezależnie od przedmiotu, przez wszystkie lata edukacji.
                          Tia
                          Klasowka
                          Kartkowka
                          Odpowiedz
                          Praca na lekcji
                          Praca domowa
                          Jak dobrze pamietam to od najwazniejszej ale kto by to pamietal
                          Jedno Miasto
                          I Jeden Klub
                          Legia Warszawa
                          Legia az po Grob

Komentarz

• Zamieszczone przez gt_man Zobacz posta
                            Mam problem z allegro. Dostałem przelew na to konto PayU. Okazało się, że mam tam stary numer konta bankowego i nie mogę go zmienić bo jakiegoś kodu nie posiadam. Wysłałem już prośbę o zmianę numeru konta poleconym do nich. Wie ktoś po ilu dniach zmienią? Czy ta kasa co mam to nie zniknie? Z góry dziękuje za pomoc. Może być priv.
                            Jeśli dla starego konta masz ustawioną automatyczną wypłatę i jego numer jest aktywny, to mogło już pójść. Jedyne co możesz zrobić, to ewentualnie wyłączyć automat i wypłacić na nowe.
                            Jakim cudem może być wszystko na swoim miejscu, skoro oni mają gdzieś to, co my mamy w sercu?

Komentarz

• i teraz tez tak jest - kazda ocena ma swoja "wage", i na tej podstawie sie liczy srednia wazona.
                              ale nic, wystawila 2 :P

Komentarz

jak to k*rwa?
                                niby ten dziennik elektroniczny jest, to powinni stawiać wg. średniej ważonej...
                                druga nauczycielka właśnie za ***** innej niż ci wychodzi w tym dzienniku elek. nie postawi :/
                                RalF, każdy nauczyciel musi na początku roku przedstawić PSO zgodny z WSO (czyli Przedmiotowy System Oceniania obowiązujący u danego nauczyciela, który MUSI być zgodny z Wewnątrzszkolnym Systemem Oceniania zawartym w Statucie szkoły i odnoszącym się do wszystkich przedmiotów w danej szkole).
                                U mnie w tym roku również wszedł dziennik elektroniczny (ma plusy i minusy) ale nigdy nie ma obowiązku stawiania ocen wg średniej ważonej - ja np. od 7 lat (tyle nauczam angola w moim LO) stosuję taksonomię - najważniejsze testy/sprawdziany, potem kartkówki, aktywność, próbna matura dla trzecioklasistów, wreszcie ostatnie prace domowe - e-dziennik i średnia ważona może pomóc ale tylko w trudnych przypadkach (pół na pół) i - u mnie - tylko poglądowo. Frekwencja również ma znaczenie ale głównie w przypadku zagrożenia nieklasyfikowaniem.
                                Powodzenia w Twojej sprawie!

e: pasuje!!

Komentarz

Pracuję...
                                X