Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Szukamn programy , dzieki ktorym bede mogol wycinac kawałeczki z filmów wiecie taki do wycinnia kawałków ;D pilne !

Komentarz

• Zamieszczone przez HOOLSHWDP
      Zamieszczone przez Jaco
      Zamieszczone przez Luqas
      Cipciuś- poszukaj na www.napisy.org choć nie gwarantuje, że je tam znajdziesz.

A ja mam inny problem.Otórz ściągnąłem film który ma jakieś 704 MB i nie mogę go nagrać na płytę.Tzn. do wypalania używam Nero i jeśli wrzucę ten plik to pokazuje się czerwony pasek informujący że plik jest za duży aby go nagrać.
      Czy wystarczy tylko kupić większą płytę (np.800MB- bo ta na którą chce nagrać jest 700 MB), czy da się ustawić w Nero żeby był tak jakby większy "limit" na wielkość nagrywanego pliku
      a może da się nagrać innym programem....

wie ktoś, prosiłbym o pomoc
      Spakuj film ZIPem lub RARem przed nagraniem. A po nagraniu przed obejrzeniem rozpakuj. Pozdrówki.
      Zipem to troche zajmuje czasu. Słyszałem o czymś takim jak overburning czy jakoś tak. Możesz wsadzić na płyte 700 ok 710 mb. A może więcej . Wejdź na strone http://www.cdrinfo.pl tam dowiesz się czegoś więcej :>
      Dzięki chłopaki za radę,
      ale z tego co wywnioskowałem z postu Jaca to obejżeniem filmu musialbym wypakowywać cały film na dysk twardy, i jeśli bym już go nie chciał to wywalić, później znowu wypakować itd. 8-
      sposób ze spakowywaniem raczej odpada bo za dużo korowodów i zbyt długo by to trwało (spakowywanie-wypakowywanie).

A co do Overburning'u to już Cipciuś wspominał wyżej, że nie każda nagrywarka ma obsługę Overburning'u (moja chyba ma...) a poza tym film może zostać zepsuty (w samej jego końcówce)...
      Więc chyba pozostanę przy zakupie 800 MB płyty ho:

Komentarz

• Zamieszczone przez dyha
        Szukamn programy , dzieki ktorym bede mogol wycinac kawałeczki z filmów wiecie taki do wycinnia kawałków ;D pilne !
        Virtual Dub
        ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Luqas
          A co do Overburning'u to już Cipciuś wspominał wyżej, że nie każda nagrywarka ma obsługę Overburning'u (moja chyba ma...) a poza tym film może zostać zepsuty (w samej jego końcówce)...
          Więc chyba pozostanę przy zakupie 800 MB płyty ho:
          W takim razie i tak musisz z Overburningu skorzystac, bo ta opcja jest potrzebna do nagrania kazdego pliku powyzej 730 Jesli chodzi o mnie to wypalalem na cdr 700 pliki do 740 i lux.
          ...

Komentarz

• Mam jedno pytanko ja w photoshopie 6 robi sie przerywana linie ??

Komentarz

• [quote"Wnuczek"]Bardzo bym prosił o to aby jak ktoś posiada zdjęcie grafiti z Hagi w dobrej rozdzielczości o przesłanie na e-maila. THX [/quote]
              podpis cyfrowy <--------
              ================
              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• sprzedam drukarke HP 610 C kolor , i CD ROM x40 , kosztów nie zanm bo nie wiem ile to jest warte

Komentarz

• Wie ktoś może które miejsce zajął Adaś Małysz w letnim Pucharze Świata?No i jak będziecie tacy mili to powiedzcie też jak sie nazywa ten cały szefu generalny PŚ Mam imie tego szfaba na końcu jęzora ale nie za **** nie moge sobie przypomniec... :P
                  "Stoje z nim oko w oko
                  I lache na niego kłade
                  Bo on dobrze wie
                  Co znaczy nasze CHWDP..."

Komentarz

• A.M w letnim chyba nie skakał a szef PŚ zwie sie Walter Hofer

Komentarz

• Zamieszczone przez brevery
                      Wie ktoś może które miejsce zajął Adaś Małysz w letnim Pucharze Świata?No i jak będziecie tacy mili to powiedzcie też jak sie nazywa ten cały szefu generalny PŚ Mam imie tego szfaba na końcu jęzora ale nie za ch** nie moge sobie przypomniec... :P
                      Walther Hoffer - chyba tak jakoś się zwie
                      Only You

Komentarz

• Zamieszczone przez Kanapek
                        Mam jedno pytanko ja w photoshopie 6 robi sie przerywana linie ??
                        Nie wiem czy o to chodzi : http://www.graffik.pl/tips09.htm

pozdrawiam
                        Legia To MY

Komentarz

• Czemu po raz kolejny skasowliscie licznik postow ( znowu jestemn siurek - nabor), a mialem juz (L).

Komentarz

• Zamieszczone przez Heli_Lukow
                            Mam do sprzedania ok 250 fotek i składaków kibiców. Cena jednej niezależnie od formatu wynosi 1 zł. Przy zakupie na raz powyżej 50 fotek zin gratis. Gdy masz zamiar kupić wszytskie fotki na raz dosatajesz kilka zinów i szalik Polski gratis. Jesli jesteś zainteresowani pisz orleta_heli@interia.pl. Mam fotki nastepujacych ekip :
                            Legia Warszawa, Jantar Ustka,Lech Poznań, Apator Toruń, Arka Gdynia, Chełmianka Chełm, Wisła Kraków, Ks Warka, Lechia Gdańsk, Stilon Gorzów, Sląsk Wrocław, Orzeł Przeworsk, Górnik Zabrze, Olimpia Grudziądz, Ruch Chorzów, Pogoń Leżajsk, Cracovia Kraków, Orlęta Łuków, Widzew Łódz, Sandecja Nowy Sącz, Gks Katowice, Pogoń Siedlce, Zawisza Bydgoszcz, Miedź Legnica, Motor Lublin, Zatoka Braniewo, Pogoń Szczecin, Iglopol Dębica, Łks Łódz, Piast Gliwice, Gks Jastrzębie, Górnik Wałbrzych, Zagłębie Sosnowiec, Stal Bielsko Biała, Zagłebie Lubin,Wisłoka Dębica, Polonia Bytom, Siarka Tarnobrzeg, Resovia Rzeszów, Bałtyk Gdynia, Hutnik Kraków, Chrobry Głogów, Gks Bełchatów, Stal Stalowa Wola, Stomil Olsztyn, Radomiak Radom, Banic Ostrava, Slavia Praga.
                            ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Dzia(L)dowiak
                              Czemu po raz kolejny skasowliscie licznik postow ( znowu jestemn siurek - nabor), a mialem juz (L).
                              http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=2877

Komentarz

• szukam To My Rugbysci na necie. dzieki
                                http://nominated.homestead.com/files...Unmasked1.jpeg

NO SURRENDER!

Komentarz

Pracuję...
                                X