Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Elo chuligany. Dwie rzeczy:
    1. Szukam (tylko zdjęcia) bluzy Ząbek z napisem: "stadionowi fanatycy". Bardzo podobna do tych, które są w extremeadrenaline. Pozdro dla typa, z którym gadałem w RE
    2. Za ch*j sobie nie mogę przypomnieć, gdzie była przepychanka z miejscowymi, którzy byli łasi na flagę TB. Pamiętam tylko, że był to wyjazd zagraniczny. Ktoś coś? Może filmik?
    "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

• http://otomoto.pl/cadillac-deville-C27073734.html

POLECAM
      Legia Warszawa nasza Duma i Sława !!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez startowiec55 Zobacz posta
        1. Szukam (tylko zdjęcia) bluzy Ząbek z napisem: "stadionowi fanatycy". Bardzo podobna do tych, które są w extremeadrenaline. Pozdro dla typa, z którym gadałem w RE
        http://www.dolcan-zabki.pl/news.php?readmore=1207

Komentarz

• Ta bluza konkretna, aczkolwiek widziałem inną. Siwa, napis z przodu "Stadionowi Fanatycy" prawie pod jedno kopyto z tymi bluzami w extremeadrenaline. Możliwe, że to była I edycja tych, które znalazłeś.

edit: sorry za cytowanie
          Ostatnio edytowany przez startowiec55; [ARG:4 UNDEFINED].
          "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Komentarz

• Hmm, to wydaje mi się, że w czymś podobnym śmiga jeden ziomek w mojej szkole. Jak L4 się skończy to podbiję do niego ale może to być po świętach.

Komentarz

• http://allegro.pl/nokia-n95-i-n73-ze...882477059.html

Cena do dogadania poza Allegro.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                Porządnych i solidne wykonanych saneczek dziecięcych z oparciem poszukuję. Tesco, REAL, Carrefoury itp. odpadają.
                http://www.wozkifoteliki.pl/sanki/49...now-tiger.html
                Mogę Ci polecić te sanki( trzeba dokupić oparcie), niestety do najtańszych nie należą ale dzieciak ma je od drugiego roku życia . Teraz ma prawie 7 lat i jeździ bez oparcia a z kierownicą a są mega szybkie i w sumie wytrzymałe (żona plus dzieciak to ponad 70 kg śmigało na jednych sankach)
                Racja jest jak dupa , każdy ma swoją ...

Komentarz

• Kupię/wymienię się na grę Ojciec Chrzestny na PS2.
                  PRIV
                  Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
                  spędzić go lub wykorzystać.
                  James Arthur Ray

Komentarz

• Szukam kogoś kto mi pomoże w sprawie polisy oc i kupionego używanego samochodu

Komentarz

• szukam kogoś kto umie zrobić projekt kanalizacji inż lub mgr inż mile widziany

Komentarz

• Wejdź na FB IŚ PW lub najprościej gumtree
                        Jakim cudem może być wszystko na swoim miejscu, skoro oni mają gdzieś to, co my mamy w sercu?

Komentarz

• Zamieszczone przez amanda Zobacz posta
                          Kupię/wymienię się na grę Ojciec Chrzestny na PS2.
                          PRIV
                          http://allegro.pl/listing.php/search...ciec+chrzestny
                          Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                          Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                          Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Zamieszczone przez startowiec55 Zobacz posta
                            Ta bluza konkretna, aczkolwiek widziałem inną. Siwa, napis z przodu "Stadionowi Fanatycy" prawie pod jedno kopyto z tymi bluzami w extremeadrenaline. Możliwe, że to była I edycja tych, które znalazłeś.

edit: sorry za cytowanie
                            Nie mają innych edycji tej bluzy. Taka wyszła pierwotnie i taka jest do tej pory.
                            ‎"Jeżeli piłkarscy kibice to dla Ciebie tylko ryczące stado bijące wszystkich, którzy nie mają takiego szalika jak oni - pora zrewidować krzywdzący stereotyp. Fani Legii z Ząbek jasno pokazują, że po pierwsze nie samą piłką kibic żyje, a po drugie - chce i potrafi zrobić wszystko, by pokazać, jak ważne są dla niego takie pojęcia jak szacunek, pamięć i historia."

Komentarz

• Zamieszczone przez Duchu ZBK Zobacz posta
                              Nie mają innych edycji tej bluzy. Taka wyszła pierwotnie i taka jest do tej pory.
                              Ew. były szare z przodu z herbem i z tyłu z zębem i napisem Dolcan Ząbki ale to już w ogóle inna sprawa.

Komentarz

• Zamieszczone przez adrianek Zobacz posta
                                Wejdź na FB IŚ PW lub najprościej gumtree
                                jestem studentem IŚ PW lol robię właśnie magistra i mam nawał roboty i dali nam zapychacza z kanalizacją i szukam kogoś do pomocy

Komentarz

Pracuję...
                                X