Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez pzk Zobacz posta
    Np. tu http://www.gamesworld.com.pl/ Mają sklepy w Arkadii, ZT i Wileniaku.
    Nie wiem dokładnie jak to działa (czym kierują się przy wycenie, itd.), ale jest opcja, że przynosisz grę, dopłacasz i wymieniasz na jakąś nowszą.
    Wymieniałem czasem gry na PS3, dajesz gre, płacisz 30zł i bierzesz jaką chcesz z dostępnych do wymiany (oddzielna pułeczka).
    Wyrabiasz karte stałego klienta i (chyba) co piąta wymiana jest za darmo.

Komentarz

• Dzięki wielkie za pomoc Panowie !
      Istnieją tylko dwie rzeczy, które można zrobić z czasem:
      spędzić go lub wykorzystać.
      James Arthur Ray

Komentarz

• Zamieszczone przez pzk Zobacz posta
        Nic odkrywczego. Nie od dziś wiadomo, że przez internet można kupić dużo taniej i nie dotyczy to tylko takiego sklepu. Kilku znajomych korzystało z wymiany w tym sklepie i nie narzekali.
        chciałem pozbyć się gier na ps3 i proponowali mi po 25zł od tytułu (gdzie sprzedałem na allegro po 50zł) to jednak jest różnica i można ponarzekać...

Komentarz

• Zamieszczone przez Robson Zobacz posta
          chciałem pozbyć się gier na ps3 i proponowali mi po 25zł od tytułu (gdzie sprzedałem na allegro po 50zł) to jednak jest różnica i można ponarzekać...
          Ja kupiłem na allegro jedną z części Ratchet & Clank za 30zł , dałem przy wymianie kolejne 30zł a wziąłem gre wartą na allegro 119zł więc można na tym wyjść i w dobrą strone

Komentarz

• a ja chciałbym zakupić konsole preferowany jest xbox

Komentarz

• Zamieszczone przez Cez(L)are Zobacz posta
              Ja kupiłem na allegro jedną z części Ratchet & Clank za 30zł , dałem przy wymianie kolejne 30zł a wziąłem gre wartą na allegro 119zł więc można na tym wyjść i w dobrą strone
              hehe ja osobiście się zraziłem i wolę barter (np. na forum) lub na allegro pohandlować

Komentarz

• Zamieszczone przez Robson Zobacz posta
                Kiedyś jak sprzedawałem podręczniki szkolne to w skupach też proponowali grosze w porównaniu z tym co zarabiało się na szkolnych kiermaszach. Takie prawa rynku, dlatego tym bardziej nie widzę powodu do narzekania.

Amanda, zapomniałem jeszcze o Robson.pl Również mają możliwość wymiany.
                Strona internetowa dużo lepiej rozwinięta i można nawet napisać maila w sprawie wymiany
                http://robson.pl/wymiana.html Sklepy maja na Grochowie i Bemowie.
                Ostatnio edytowany przez pzk; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Jeżeli ktoś zajmuje się kredytami hipotetycznymi, zapraszam na priv. Potrzebuję małej pomocy.

Komentarz

• chyba hipotecznymi
                    Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                    -------------
                    Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• kredyt hipotetyczny - pożyczą czy nie pożyczą, oto jest pytanie ?
                      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                        kredyt hipotetyczny - pożyczą czy nie pożyczą, oto jest pytanie ?
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez rolnik Zobacz posta
                          W końcu są!

nadruk jest w rzeczywistości dużo ciemniejszy niż na zdjęciu (staraliśmy się dobrać maksymalnie pod kolor sznurka). Niestety nie daję rady zrobić foty, która odda w 100% barwę.

Rozmiarówka:

Gramatura 340g/m2.

Cena: z kapturem 120zł, bez 110zł.

Z kapturem mam:
                          1 x L
                          1 x XL
                          1 x XXL

bez kaptura:

1 x L
                          2 x XL
                          1 x XXL

Jak kogoś interesuje mogę zrobić bluzę z kieszeniami z boku (zamiast kangurki).

Kto pierwszy ten lepszy. Następna partia bluz w styczniu.
                          Mały apdejt stanu magazynu

Z kapturem:
                          L x 1
                          XL brak
                          XXL brak

bez kaptura:

L x 1
                          XL x 2
                          XXL brak

Przypominam, że następna partia bluz przewidziana jest na styczeń więc można śmiało się zapisywać!!! Oczywiście dotyczy to nie tylko bluz w rozmiarach powyżej ale całej rozmiarówki od S do XXXL!
                          jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Ma ktoś na sprzedaż czapkę mikołaja "kibolskich świat" pisać na PW

Komentarz

• Zamieszczone przez rolnik Zobacz posta

Przypominam, że następna partia bluz przewidziana jest na styczeń więc można śmiało się zapisywać!!! Oczywiście dotyczy to nie tylko bluz w rozmiarach powyżej ale całej rozmiarówki od S do XXXL!
                              Mam dylemata z rozmiarówką - jak obstawiacie, w trakcie użytkowania (prania) raczej się rozciągnie czy zbiegnie ?
                              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Wstawię i tu : http://otomoto.pl/volvo-v40-C27295645.html

Komentarz

Pracuję...
                                X