Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• pomóżcie, jaki telefon wybrać:

1. motorola C651
    2. nokia 6610i
    3. samsung X100
    4. SE T610
    5. SE K500i
    taki mam wybór
    "dziewicą każda k.... kiedyś była" - W. Blake

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrozik
      Poszukuję jakiejś dobrej ale nie drogiej siłowni w okolicach którejś ze stacji metra między Polami a Imielinem. Z góry dzięki
      W LO Reytana jest silownia (obok metra Raclawicka)
      Nie wiem, czy dobra i ile kosztuje, ale moge spytac kumpla, ktory chodzi
      Nigdy Sam

Komentarz

• Zamieszczone przez Basbob
        pomóżcie, jaki telefon wybrać:

4. SE T610

taki mam wybór
        Mam, dla mnie bomba, potrzebne funkcje... Prosty w obsłudze, elegancki.

Komentarz

• Zamieszczone przez MaxyM
          Zamieszczone przez Basbob

4. SE T610

taki mam wybór
          Wiele osób tego SE zachwala. Ja jednak nie moge sie przemóc,zeby miec coś innego niz Nokię :/
          "dziewicą każda k.... kiedyś była" - W. Blake

Komentarz

• Błąd...
            Też tak myślałem...

Komentarz

• Zamieszczone przez Basbob
              Zamieszczone przez MaxyM
              Zamieszczone przez Basbob

4. SE T610

taki mam wybór
              Wiele osób tego SE zachwala. Ja jednak nie moge sie przemóc,zeby miec coś innego niz Nokię :/
              ja mam T630 i troche mnie wkurwia... chyba ze ja akurat trafiłem na taki egzemplarz... :/
              Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

• se 610 nic specjalnego, ale na moje potrzeby wystarcza, dobry telefon jak ktos skrobie smsy i intensywnie zwoni nawet.
                Ja to widze i non stop z tego szydze!

Komentarz

• Zamieszczone przez foks
                  mam wielki problem! mam internet w aster city, i wczoraj szanowny provider wylaczym mi go na 24h jako kare ze naruszylem regulamin. zadzwonilem do nich by sie dowiedziec ocb i sie okazalo iz podobno wysylam bardzo duzo spamu (ja nie wiem jak to sie dzieje bo samodzielnie nic nie wysylam). argumentowal tym ze maja logi jak wysylam spam. ja mowie ze to niezaleznie ode mnie itp, ze mam firewalla i antywirusa i nie wiem jak moge komputer lepiej zabezpieczyc, on ze rozumie wszystko, ze to jakis wirus ze sie podszywa czy trojan ktory ode mnie wysyla, ale u nich jest tak ze komputer zauwaza spam i od razu przydziela sankce (nastepna jaka mnie czeka to 7dniowa rozlaka od komputera, a potem tylko rozwiazanie umowy z mojej winy polaczone z oplata za jej zerwanie). jak prosilem pana w asterze o rade co mam zrobic, powiedziec ze z ich strony moge sciagnac firewalla (www.dom.aster.pl ale patrze ze tam po prostu daja linki do darmowych narzedzi internetowych) lub zmienic adres ip z publicznego na prywatny. dla mnie to paranoja, bo zakladajac ze komputer oblusguje ktos kto sie nie zna dobrze (np ja a co dopiero rodzice) jest skazany na te wszystkie etapy restrykcji... pomozcie mi co mam robic ? bo ja kompletnie nie wiem, w pon ide do siedziby by zobaczec logi ale watpie iz oni znajda sposob na rozwiazanie moich problemo....
                  Ku wa, we wtorek Aster odłączyło mi ponownie internet tym razem na tydzień .Oczywiście powód był ten sam czyli rzekome rozsyłanie spamu.Mój stary przejechał sie do nich powiedział, że mam zaktualizowany program antywirusowy i firewella itp. i że nie mógł nic więcej zrobić i nie było to od niego zależne, to oni na to że to ich nieobchodzi i że pewnie mam jakiegoś wirusa w kompie co go nawet antywirus nie wykryje Zalecili format kompa.....
                  Następne "wykrycie spamu" to kara pięnieżna .
                  Niewiem co mogę więcej zrobic żeby ta sytuacja sie powtórzyła,chyba tylko zrezygnować z Aster....

Komentarz

• Mam pytanie. Gdzie się ustawia kompozycje, żeby co włączenie kompa była inna tapeta?

Komentarz

• Sprzedam fabrycznie nową bluze ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC, rozmiar XL CENA 50 ZETA (w ich sklepie internetowym wynosi 70 + koszty przesylki). Szczegóły na priva.
                      ,
                      ,

Komentarz

• Pilne

skad mozna sciagnac jakis program do odtwarzania filmów dvd ???

z góry thx za odpowiedź!
                        you may try - (L) - but it won't die!
                        ITI GO HOME!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Mazi
                          Pilne

z góry thx za odpowiedź!
                          Wybieraj:
                          http://www.cdrinfo.pl/software/stron...ge=VCD-Playery

Ja korzystam z Power DVD.
                          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco
                            Zamieszczone przez Mazi
                            Pilne

z góry thx za odpowiedź!
                            Wybieraj:
                            http://www.cdrinfo.pl/software/stron...ge=VCD-Playery

Ja korzystam z Power DVD.
                            Najlepszy, darmowy odtwarzacz do filmow kazdego rodzaju, od divx przez scvd do dvd - media player classic

Komentarz

• No dobra dzis zainstalowalem eMule ale ze korzystam z tego pierwszy raz to ktos mi powie o co tu chodzi i jak to dziala tak z grubsza? Wczesneij uzywalem od czasu do czasu Kaazy ale chyba za duzo syfu to sciaga.
                              I jak sciagnac to co sie znajdzie na osloskop.net?

moze i glupie pytania ale pierwszy raz z tego korzystam
                              Legia To MY

Komentarz

Pracuję...
                              X