Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• jeszcze raz napisze!
    szukam kabelka do philipsa 355 jak ktos ma to prosze o kontakt albo gdzie moge go kupic ? byłem juz na giełdzie i w kilku sklepach z akcesoriami i nie mieli naprawde ważne!

Komentarz

• Wolumen
      Maybe life is like a ride on a freeway
      Dodging bullets while you're trying to find your way
      Everyone's around, but no one does a damn thing
      It brings me down, but I won't let them

Komentarz

• UWAGA ! UWAGA !
        SPRAWA JEST BARDZO BARDZO PILNA !
        BARDZO POTRZEBUJE PIENIĄŻKÓW DLATEGO MUSZĘ SPRZEDAĆ KILKA SZALI LEGII I JEJ BRACI

ZDJĘCIA MOGĘ PRZESŁAĆ NA EMAIL CENA DO UZGODNIENIA PRZY WIĘKSZEJ ILOŚĆI TANIEJ LUB BIORĘ NA SIEBIĘ KOSZT TRANSPORTU, SPRAWA JEST BARDZO WAŻNA WIĘC PROSZĘ O POMOC I KUPNO SZALI

SZALE SĄ NOWE POZDRAWIAM I PROSZĘ SIĘ ZAPOZNAĆ LUB PISAĆ NA EMAIL toto_mix@o2.pl
        MAM NADZIEJĘ, ŻE POMOŻECIE W POTRZEBIE
        ---------------------------------------------------------------------------------------------------
        SZALIK LEGIA-OLIMPIA-ZAGŁĘBIE ( UWAGA TEN SZAL Z LEPSZYM WYKONANIEM, GRUBSZE LITERY, KOLOROWE PIWKO ITP )

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=44762449
        ---------------------------------------------------------------------------------------------------
        SZAL ANTYLECH WIEM, ŻE TU JEST ON NIE BARDZO MILE WIDZIANY ALE MOŻE KTOŚ KUPI BO WYGLĄDA CIEKAWIE..

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=44763316
        ----------------------------------------------------------------------------------------------------
        JEDEN Z LEPSZYCH MOICH SZALI
        LEGIA KWIDZYN SUPER WZÓR I MA SWÓJ STYL POLECAM

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=44762763
        -----------------------------------------------------------------------------------------------------
        100% OLIMPIA, JEDYNA OKAZJA DO ZAKUPU TEGO SZALA

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=44764354
        ------------------------------------------------------------------------------------------------------
        SZALE LEGII Z LIGI MISTRZÓW Z SEZON 95/96?
        KAŻDY KIBIC POWINIEN MIEĆ CHOCIAŻ JEDEN TAKI SZAL DLA UPAMIĘTNIENIA PIĘKNEJ HISTORII WARSZAWSKIEGO KLUBU

POSIADAM SZALE
        Z IFK
        Z BLACKBURN
        Z PANATHINAIKOSEM
        ROSENBORGIEM
        Z HAJDUKIEM
        Z SPARTAKIEM
        ZDJĘCIE PRZEŚLE NA EMAIL ALE CHYBA KAŻDY WIE JAK WYGLĄDAJĄ
        -------------------------------------------------------------------------------------------------------
        LEGIA - DEN HAAG
        NOWY SZAL ŁĄCZONY
        -----------------------------------------------------------------------------------------------------
        TKANY SZAL LEGII
        OCZYWIŚCIE NOWY
        NA GÓRZE MISTRZ I DATY
        NA DOLE PUCHAR I DATY NA SRODKU LEGIA WARSZAWA BIALYMI LITERAMI NA ZIELONO - CZERWONYM TLE
        ------------------------------------------------------------------------------------------------------
        DZIANY, GRUBY SZAL LEGIA WNA ZIELONO, BIALO CZERWONYM TLE POD UKOS TO SPODA DOOKOLA KOLOR CZARNY I NAPISZ NA DOLE WARSZAWA, SZAL SZCZEGOLNIE NA SCIANIE WYGLADA BARDZO FAJNIE, JEDEN Z LEPSZYCH WZOROW KTORE WIDZIALEM )
        LEGIA WARSZAWA TO MY NAJWIERNIEJSI SPOKO, SZAL NA DOLE SZACHOWNICE Z BULDOGIEM
        -------------------------------------------------------------------------------------------------------
        ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC, BIAŁY NOWY SZAL, ZAWSZE WIERNI PONAD WSZYSTKO ZAGLEBIE SOSNOWIEC
        ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
        EW SPRZEDAM BUMBOXA NOWEGO PHILIPSA AZ 2535
        http://allegro.pl/show_item.php?item=45021479 ( NIE MOJA AUKCJA, TO TYLKO DLA ZDJECIA ) CENA DO UZGODNIENIA CENA SKLEPOWA TO PONAD 570ZŁ ( TYLE KOSZTUJE U MNIE W POLKOWICACH W SKLEPIE )
        ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
        DRUKARKE LEXMARKA Z810 KUPIŁEM W PROMOCJI ZA 410ZŁ SPRZEDAM TANIEJ, DODATKOWO TUSZE CZARNE, KOLOROWY PLUS SPECJALNY DO ZDJEC, PLUS ARKUS KARTEK DO ZDJEC

NIE JESTEM JAKIMS OSZUSTEM, POPROSTU POTRZEBUJE KASY I MUSZE TO SPRZEDAC,PEWNIE ZA JAKIES 2 MIECHY ZNOWU BEDE WYDAWAL PO 30ZŁ ZA SZALIK ABY NADROBIC SWOJA KOLEKCJE ALE COZ TAKIE TO SMUTNE ZYCIE

Uwaga Sprzedam Nowe Szale Legii, Łączone oraz Naszych Braci ! GG 5162480

Komentarz

• Zamieszczone przez MoGIeL_BeMoWo
          Wolumen
          jak nie ma na giełdzie przy Stodole to wątpie zeby było na wolumenie? chyba ze się myle ?

Komentarz

• no chyba na wolumenie prędzej to będzie...
            Nigdy Sam

Komentarz

• Dzięki

Komentarz

• Pojedź w niedzielę rano przejdź się po stoiskach, myślę że nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem. Pozdrowki
                Maybe life is like a ride on a freeway
                Dodging bullets while you're trying to find your way
                Everyone's around, but no one does a damn thing
                It brings me down, but I won't let them

Komentarz

• Szukam współinteresanta:

W Athletic Foot jest promocja,na wszystkie towary -adidas,nike,puma,umbro,buty,odzież..no wszystko Przy zakupie 2 produktów, za tańszy płaci się 50%. Mam upatrzone butki za 250zł, tylko że potrzeba drugiej osoby do kupienia czegoś.Można na tym nieźle wyjść.Promocja ważna tylko do yutra(tj.wtorek)!!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Niko_s
                    Szukam współinteresanta:

W Athletic Foot jest promocja,na wszystkie towary -adidas,nike,puma,umbro,buty,odzież..no wszystko Przy zakupie 2 produktów, za tańszy płaci się 50%. Mam upatrzone butki za 250zł, tylko że potrzeba drugiej osoby do kupienia czegoś.Można na tym nieźle wyjść.Promocja ważna tylko do yutra(tj.wtorek)!!!!
                    Ok jak kupie skarpetki i zaplace za nie o polowe mniej- swietny interes zrobisz :P
                    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Heh, 50% dzielimy na dwóch, czyli po złotówce będziemy do przodu

Czekam na lepsze propozycje.

Komentarz

• Jest może na Waszym Forum temat typu skojarzenia klubowe? Jesli tak to poproszę o linka do tego tematu, z góry serdeczne dzięki.
                        Pozdrawiam Braci z Warszawy!
                        ZAGŁĘBIE DĄBROWSKIE

Komentarz

• skojarzenia klubowe

A ja pozdrawiam Was w Sosnowcu
                          Nigdy Sam

Komentarz

• Czy książki o kibicach wyadne przez Anglików (Cass Pennant, Martin King) były przetłumaczone na język polski? Jeżeli tak, byłbym bardzo wdzięczny za odsprzedanie której z ich książek lub namiary na sklepy, gdzie te książki można kupić. Z góry wielkie dzięki!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bastion
                              Zamieszczone przez Łysolek
                              ponawiam prosbę

kto ma do sprzedania satynowy szalik Legii ??
                              Nie wiem czy o to Ci chodzi Lysy, ale obejrzyj
                              http://www.allegro.pl/show_item.php?item=44759439
                              dzieki Bastion , nie zupełnie o to chodzi , ale kupuje

Komentarz

• problem z kompem, znajomy podrzucil mi bo siadl mu system (XP professional) pomeczylem sie znim i za cholere nie chce sie zainstalowac XPek wiesza sie w czasie instalacji, WIN98 zainstalowal sie bez problemu,
                                co jest niie tak? wie ktos moze?

Komentarz

Pracuję...
                                X