Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• To sproboj Camedia Master ,ale ja to dostałem do aparatu "Olympus" .

Do innego modelu może być inny program ...
    you may try - (L) - but it won't die!
    ITI GO HOME!!!

Komentarz

• Ponawiam prosbe...

nie dochodzi do mnie polowa wiadomosci na gg, a 1/4 dochodzi z parominutowym opoznieniem... przeinstalowywanie gg nic nie daje... mam to na obydwu kompach... moj brat mowi ze z jego gg jest wszystko ok (a mamy na tym samym kompie)

Komentarz

• Zamieszczone przez Zajacc
        Ponawiam prosbe...

nie dochodzi do mnie polowa wiadomosci na gg, a 1/4 dochodzi z parominutowym opoznieniem... przeinstalowywanie gg nic nie daje... mam to na obydwu kompach... moj brat mowi ze z jego gg jest wszystko ok (a mamy na tym samym kompie)
        zainstaluj tlen , on obluguje GG tez .

Komentarz

• Wilma: "Będziemy mieli dziecko"

Fred: "Dobrze się starałem"

8-
          Warszawa Forum http://www.method.letawi.pl/moje/avatarki/mm.gif

Komentarz

• witak am pytanko ma ktopś bilet z meczu Legia Warszawa :Gornki Zabrze wiosna 2000 z żylety ?

Komentarz

• Posiada ktos napisy do Scary Movie 3 ?
              "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

• Cipciuś- poszukaj na www.napisy.org choć nie gwarantuje, że je tam znajdziesz.

A ja mam inny problem.Otórz ściągnąłem film który ma jakieś 704 MB i nie mogę go nagrać na płytę.Tzn. do wypalania używam Nero i jeśli wrzucę ten plik to pokazuje się czerwony pasek informujący że plik jest za duży aby go nagrać.
                Czy wystarczy tylko kupić większą płytę (np.800MB- bo ta na którą chce nagrać jest 700 MB), czy da się ustawić w Nero żeby był tak jakby większy "limit" na wielkość nagrywanego pliku
                a może da się nagrać innym programem....

wie ktoś, prosiłbym o pomoc

Komentarz

• Da sie ustawic tak zwany Overburning - choc to zalezy od modelu nagrywarki czy obsluguje te funkcje - ale z filami to przewaznie koncowka filmu ktora bedzie dograna wiecej niz pojemnosc plyty jest uszkodzona jakies kolorowe kratki i inne bajery wiec raczej lepiej kupic 800Mb cd
                  "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

• mam do sprzedania pralke whirpool 4 letnia stan dobry, działa, pierze.
                    kiedys kosztowała 1789ppln. teraz sprzedam za grosze.
                    4.5kg beben pranie ładowane od góry. drugi wewnetrzny pojemnik
                    800 obrotow na minute
                    wszystkie tryby pracy. eco/normal/fast
                    tryb 1/2 prania
                    pranie wełny, bawełny delikatne

nie chce jej wyrzucac poniewaz moze jeszcze komus posłuzyc

Komentarz

• Poszukuję cracka do programu The Bat! likwidującego wersję 30-dniową.

Mam dziś ostatni dzień.
                      Nieznani Sprawcy

Komentarz

• Tutaj są cracki do wersji:
                        TheBat! v1.60i
                        TheBat! v1.60k
                        TheBat Any Version Trial Extender
                        TheBat v1.60j

Komentarz

• Poszukuje Kominiarki , ponieważ chce zostać prawdziwym chulignem :P Nie ales serio poszukuje

Komentarz

• Zamieszczone przez Kanapek
                            Tutaj
                            TheBat Any Version Trial Extender
                            :+:
                            Nieznani Sprawcy

Komentarz

• Zamieszczone przez Luqas
                              Cipciuś- poszukaj na www.napisy.org choć nie gwarantuje, że je tam znajdziesz.

A ja mam inny problem.Otórz ściągnąłem film który ma jakieś 704 MB i nie mogę go nagrać na płytę.Tzn. do wypalania używam Nero i jeśli wrzucę ten plik to pokazuje się czerwony pasek informujący że plik jest za duży aby go nagrać.
                              Czy wystarczy tylko kupić większą płytę (np.800MB- bo ta na którą chce nagrać jest 700 MB), czy da się ustawić w Nero żeby był tak jakby większy "limit" na wielkość nagrywanego pliku

Spakuj film ZIPem lub RARem przed nagraniem. A po nagraniu przed obejrzeniem rozpakuj. Pozdrówki.
                              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco
                                Zamieszczone przez Luqas
                                Cipciuś- poszukaj na www.napisy.org choć nie gwarantuje, że je tam znajdziesz.

Spakuj film ZIPem lub RARem przed nagraniem. A po nagraniu przed obejrzeniem rozpakuj. Pozdrówki.
                                Zipem to troche zajmuje czasu. Słyszałem o czymś takim jak overburning czy jakoś tak. Możesz wsadzić na płyte 700 ok 710 mb. A może więcej . Wejdź na strone http://www.cdrinfo.pl tam dowiesz się czegoś więcej :>
                                Boże spraw aby mi się tak chciało, jak mi się nie chce!

Komentarz

Pracuję...
                                X