Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Iras
    Mam poważny problem

Wczoraj Aster odłączyło mi internet na 24 godziny, z powodu złamiana prze zemnie regulaminu ( ponoć z mojego komputera zostały wysyłane wirusy do sieci i dostałem pierwsze ostrzeżenie). Osobiscie żadnych plików itp nikomu nigdzie nie przesyłałem, wieć pewnie jest to robota hakera , który włamał mi sie pewnie do kompa. Aby zapobiec ponownemu włamaniu i co za tym idzie karą z Aster powiedzieli zebym miał dobrego antiwirusa. Od dawna używam Norton Internet Security 2005, ale mam nie aktualną baze wirusów i nie moge jej zaaktualizowac bo wyskakuje mi jakiś błąd.

Może mi ktos poradzić jak inaczej uaktualnic baze wirusów, a moze jest jakis lepszy program od tego ktory posiadam.? Z góry dziekuje za pomoc :/
    Tez mi odlaczyli jakos czas temu. Pewnie masz jakies gowno ktore rozsyła e-maile do ludzi ktorych ma w swojej bazie adresow.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa
      Zamieszczone przez Iras
      Mam poważny problem

Wczoraj Aster odłączyło mi internet na 24 godziny, z powodu złamiana prze zemnie regulaminu ( ponoć z mojego komputera zostały wysyłane wirusy do sieci i dostałem pierwsze ostrzeżenie). Osobiscie żadnych plików itp nikomu nigdzie nie przesyłałem, wieć pewnie jest to robota hakera , który włamał mi sie pewnie do kompa. Aby zapobiec ponownemu włamaniu i co za tym idzie karą z Aster powiedzieli zebym miał dobrego antiwirusa. Od dawna używam Norton Internet Security 2005, ale mam nie aktualną baze wirusów i nie moge jej zaaktualizowac bo wyskakuje mi jakiś błąd.

Może mi ktos poradzić jak inaczej uaktualnic baze wirusów, a moze jest jakis lepszy program od tego ktory posiadam.? Z góry dziekuje za pomoc :/
      Tez mi odlaczyli jakos czas temu. Pewnie masz jakies gowno ktore rozsyła e-maile do ludzi ktorych ma w swojej bazie adresow.
      A jak Ty się z tym uporałeś ?

Komentarz

• Format, firewall nortona i narazie wszystko jest dobrze
        "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• jakim, prostym w obsłudze, programem można ucinać filmiki, kręcone cyfrówką? mam filmik ze wczoraj, który ma 10,6mb a chcę go o połowę skrócić

i skąd taki program wziąść?

będę bardzo wdzięczny
          Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
          Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
          Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
          ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
          A jeśli znajdziesz tę chwilę...
          będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

• Proponuje Microsoft Movie Maker 2. Jest dość prosty w obsłudze, czyta chyba wszystkie formaty filmów. Jak bede w domu to podesle Ci link. Odezwe sie na gg .

Pozdrowki
            Maybe life is like a ride on a freeway
            Dodging bullets while you're trying to find your way
            Everyone's around, but no one does a damn thing
            It brings me down, but I won't let them

Komentarz

• Ja tez poszukuje takiego programu, tylko, ze nie mam XP, wiec Movie Maker odpada :/
              Ja to widze i non stop z tego szydze!

Komentarz

• Z tego co pamietam to Adobe też wydał program do obróbek filmowych, jednak jest on podobno troche bardziej skomplikowany, ale powinien chodzić bez problemów na 98 czy innych Windach. Postaram sie zdobyc link.
                Maybe life is like a ride on a freeway
                Dodging bullets while you're trying to find your way
                Everyone's around, but no one does a damn thing
                It brings me down, but I won't let them

Komentarz

• ma ktos może jakiś link do sciągniecia ostatniego meczu Chelsea - Barca ?
                  Swoim nazwiskiem firmuj styl godny!

Komentarz

• w jakim formacie filmiki Ci się zapisują ? (avi ?, mpg ?, mov ?)

Komentarz

• kto strzelił bramke podczas meczu Legia - Widzew w 1997 r. na 3-2 dla was, ale sędzia jej nie uznał bo wasz piłkarz był na spalonym ?

Komentarz

• Krzpac- Mięciel

mi się zapisują w formacie MM M-JPEG V3

Ciągle wierzę w raj.
                        Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.

Komentarz

• I need help ;]
                          pytanie do osób, które wrzucają swoje zdjęcia do netu-przez które strony/portale jest najlepiej to robić?
                          próbowałem kiedyś przez republike.pl i za.pl, ale coś mi nie wychodziło;/. teraz wrzucam przez foto.onet.pl, ale problemem jest to, że tam zdj. są automatycznie zmniejszane, do dosyć małych rozmiarów :/ . a to niweczy sens tego wszytskiego .
                          ps. dobrze byłoby, gdyby to były proste w obsłudze strony.potrale/programy, czy coś tam innego

Ciągle wierzę w raj.

Komentarz

• Zamieszczone przez żyła
                            I need help ;]
                            pytanie do osób, które wrzucają swoje zdjęcia do netu-przez które strony/portale jest najlepiej to robić?
                            próbowałem kiedyś przez republike.pl i za.pl, ale coś mi nie wychodziło;/. teraz wrzucam przez foto.onet.pl, ale problemem jest to, że tam zdj. są automatycznie zmniejszane, do dosyć małych rozmiarów :/ . a to niweczy sens tego wszytskiego .
                            ps. dobrze byłoby, gdyby to były proste w obsłudze strony.potrale/programy, czy coś tam innego
                            http://imageshack.us/

Komentarz

• Zamienię szal Widzewa lub Bełchatowa na jakiś spoko szal Legii.

Komentarz

• Zamieszczone przez Rudek
                                Zamienię szal Widzewa lub Bełchatowa na jakiś spoko szal Legii.

:O

Komentarz

Pracuję...
                                X