Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• MAM WIELKĄ PROŚBĘ! CZY MOŻE MI KTOŚ ROZWIĄZAĆ TE ZADANIA:/ NIE NAWIDZĘ PRAWDOPODOBIEŃSTWA! NIE CZAJE TYCH ZADAŃ! A ŻEBY BYŁO ŚMIESZNIEJ TO W TYM ROKU ZDAJĘ MATURĘ Z MATMY

BYŁBYM WDZIĘCZY ZA POMOC....BYŁOBY TAKŻE SUPER GDYBY POD ZADANIEM BYŁ OPISIK CZEMU NP. WIARIACJA A NIE KOMBINACJA.

Sześcian pomalowano a następnie rozcięto na 1000 jednakowych sześcianików, które wrzuconoi do pudełka i wymieszano. Oblicz prawdopodobieństwo wylosowania z tego pudełka jednego sześcianika który :

a) będzie miał dwie ściany pomalowane

b) będzie miał trzy ściany pomalowane

c)będzie miał jedną lub dwie ściany pamowalone

------------

W kolejce do kasy ustawiło się losowo 10 osób, wśród których sa osoby A,B i C. Jakie jest prawdopodobieństwo, że

a) osoby A,B i C będa stały obok siebie ( w dowolnym porządku)

b) osoby A i B będą stały obok siebie ( w dowolnym porządku) natomiast pomiędzy osobą C a którąś z osób A lub B będą stały dwie inne osoby

------------

Przy okrągłym stole posadzono 10 osób,wśród których są osoby A i B. Jakie jest prawdopodobieństwo, że osoby A i B będa siedziały obok siebie?

------------

Dwudziestoosobowa klasa w której jest 6 dziewcząt, otrzymała 5 biletów do kina, kótre rozdzielono w wyniku losowania. Jakie jest prawdopodobieństwo, że bilety trzymały 3 dziewczęta?

-----------

Sześciu pasażerów wsiada do tramwaju złożonego z trzech wagonów. Każdy losowo wybiera wagon. Jakie jest prawdopodobieństwo, że:

a) wszyscy wiadają do jednego wagonu

b) pasażerowie znajdą się tylko w dwóch wagonach
    Wojtek Łokietek Szala

Komentarz

• przygarne kota w dobre swoje ręce najlepiej jak najmlodszy - szukam kota a nie wiem skad takowego wziac
      "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

• Kupię telefon. Najlepiej bez sim locka ... Oferty na gg2925340.

Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

• Zamieszczone przez Cipciuś
          przygarne kota w dobre swoje ręce najlepiej jak najmlodszy - szukam kota a nie wiem skad takowego wziac
          nie wiem, może w shronisku spróbuj...?
          Nigdy Sam

Komentarz

• Zamieszczone przez Cipciuś
            przygarne kota w dobre swoje ręce najlepiej jak najmlodszy - szukam kota a nie wiem skad takowego wziac
            Na wiosne przejdz sie po piwnicach w blokach
            a moze pozniej, bo na wiosne to sie chyba dopiero stukaja, mlode beda pozniej

Komentarz

• Zuku.... bo wiesz, tak naprawde to te zadania sa łatwe. Wszystkie zadanie z prawdopodobienstwa sa łatwe. Moze po prostu podac Ci wzory?

Komentarz

• Czy ktoś orientuje sie za ile sprzedam w komisie używana ( 6 miesiecy) Nokię 6100 ?
                CWKS Legia Warszawa to nasza Duma i Sława

Komentarz

• Zamieszczone przez Sergii
                  Czy ktoś orientuje sie za ile sprzedam w komisie używana ( 6 miesiecy) Nokię 6100 ?
                  za grosze
                  nie lepiej na allegro

Komentarz

• Może chce ktoś szalik Legii "Wielkie Księstwo Warszawiskie" za jakiś szalik Zagłębia Sosnowiec ?

Komentarz

• Zuku.... bo wiesz, tak naprawde to te zadania sa łatwe. Wszystkie zadanie z prawdopodobienstwa sa łatwe. Moze po prostu podac Ci wzory?

już to zrobiłem
                      Wojtek Łokietek Szala

Komentarz

• Nie wie ktoś w jakiej cenie jest teraz IPod 20 Gb w USA?? Albo może ktoś zna jakąś dobrą stronę. Z góry dziękuję

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrozik
                          Nie wie ktoś w jakiej cenie jest teraz IPod 20 Gb w USA?? Albo może ktoś zna jakąś dobrą stronę. Z góry dziękuję
                          Z tego co wiem, to kosztuje teraz ok. 300$.
                          Tu masz linki do dwóch sklepów....amerykańskiego i niemieckiego:

http://store.apple.com/1-800-MY-APPL...?iPodStore=yes

http://www.amazon.de/exec/obidos/sea...865096-7187720
                          "A mnie jarają na meczu Legii race..."

Komentarz

• Sprzedam Discmana Sony D-NE509:

- Stan bardzo dobry...jest parę rysek na obudowie, ale chodzi bez zarzutu.
                            - Funkcje: Hold, Sound/Avls, Atrac 3 plus i P Mode.
                            - Odtwarza mp3.

Cena oczywiście do ustalenia.
                            Zainteresowanych zapraszam na priva.
                            "A mnie jarają na meczu Legii race..."

Komentarz

• Potrzebuje pilnie seriala do NBA live '05 ma ktoś?

Komentarz

• Zamieszczone przez LESZEK!!!
                                Zamieszczone przez Mrozik
                                Nie wie ktoś w jakiej cenie jest teraz IPod 20 Gb w USA?? Albo może ktoś zna jakąś dobrą stronę. Z góry dziękuję
                                Z tego co wiem, to kosztuje teraz ok. 300$.
                                Tu masz linki do dwóch sklepów....amerykańskiego i niemieckiego:

http://store.apple.com/1-800-MY-APPL...?iPodStore=yes

http://www.amazon.de/exec/obidos/sea...865096-7187720
                                Dzięki .

Jeszcze jedno :P Ma ktoś streszczenie Buszującego w zbożu po polsku lub po angielsku :P ??

Komentarz

Pracuję...
                                X