Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez pusty
    Ej co można zrobić jak boli gardło oprócz brania leków? :/
    Wyplukac gardlo solą - biezesz szklanke wody i sypiesz sol - tak na oko ze 2 stołowe łyżki i pluczesz sobie tym gardlo.
    "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez Koch
      Niestety to chyba nie o to chodzi
      Dokładnie to coś takiego mi się pojawia "nullsoft waveform decoder v2.06 error" a pod spodem "missing codec, unable to open file"
      Hmm.... to by jednak wygladało na jakis błąd w winampie.
      Wejdz w opcje winampa i tam w Output..... powinien być własnie ten kodek. Prawdopodobnie jest z nim cos nie tak, wiec musisz pokombinowac. Albo sciagnij go z netu albo cos. Musisz pokombinowac własnie z tym kodekiem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Cipciuś
        Zamieszczone przez pusty
        Ej co można zrobić jak boli gardło oprócz brania leków? :/
        Wyplukac gardlo solą - biezesz szklanke wody i sypiesz sol - tak na oko ze 2 stołowe łyżki i pluczesz sobie tym gardlo.
        Ja natomiast zazwyczaj dosypywałem sody
        Jedna łyżka do kubka letniej wody i jazda płukać
        W ferie jak miałem angine to mnie leczyło

Komentarz

• Dzięki dzięki. Juz trochę przepłukałem A powiedzcie mi długo to musze płukać?

Ciekawe czy będą efekty

Komentarz

• Ma ktos moze linka do jakiejs storny, na ktorej znajde wszystko o wojnie w Afganistanie w latach '80?
            Ja to widze i non stop z tego szydze!

Komentarz

• Zamieszczone przez pusty
              A powiedzcie mi długo to musze płukać?

Ciekawe czy będą efekty
              Im dłużej, tym lepiej , a efekty będą na pewno. Możesz jeszcze spróbować wywaru z szałwii.

Komentarz

• mam problem z filmikami. nie tylko divx ale i inne (m.in. legijne). odpalam, i sa zajebiscie ciemne, tak, ze prawie NIC nie widac! glos jest normalny, tylko po prostu nic nie widac. uprzedzajac odpowiedzi - mam najnowsze kodeki, wiec moze gdzies w ustawieniach? zetknal sie ktos z taka awaria?
                bylbym wdzieczny za pomoc, bo pare dni punishera sciagalem i nie moge obejrzec normalnie...

Komentarz

• Zamieszczone przez daimos
                  mam problem z filmikami. nie tylko divx ale i inne (m.in. legijne). odpalam, i sa zajebiscie ciemne, tak, ze prawie NIC nie widac! glos jest normalny, tylko po prostu nic nie widac. uprzedzajac odpowiedzi - mam najnowsze kodeki, wiec moze gdzies w ustawieniach? zetknal sie ktos z taka awaria?
                  bylbym wdzieczny za pomoc, bo pare dni punishera sciagalem i nie moge obejrzec normalnie...
                  Miałem podobny problem do Twojego i miałem coś źle ustawione w opcjach. Może przez przypadek coś przestawiłeś, poszukaj.

Komentarz

• mam problem z filmikami. nie tylko divx ale i inne (m.in. legijne). odpalam, i sa zajebiscie ciemne, tak, ze prawie NIC nie widac! glos jest normalny, tylko po prostu nic nie widac. uprzedzajac odpowiedzi - mam najnowsze kodeki, wiec moze gdzies w ustawieniach? zetknal sie ktos z taka awaria?

moze ja Ci pomoge.. jesli masz windows xp to na pulpicie klikasz prawy przycisk myszy -> wlasciwosci -> zakladka ustawienia -> tam po prawej na dole masz ZAAWANSOWANE -> tam masz taka zakladke UTILITY MANAGER -> tam masz ikonke VIDEO SETTING -> pojawia sie rozne suwaki a ze Cie znam, to juz dalej poradzisz sobie sam w ustawianiu jasnosci video
                    pozdro
                    mam nadzieje ze to pomoglo
                    The Durango '95 purred away real horrorshow !

Komentarz

• Zamieszczone przez foks
                      mam problem z filmikami. nie tylko divx ale i inne (m.in. legijne). odpalam, i sa zajebiscie ciemne, tak, ze prawie NIC nie widac! glos jest normalny, tylko po prostu nic nie widac. uprzedzajac odpowiedzi - mam najnowsze kodeki, wiec moze gdzies w ustawieniach? zetknal sie ktos z taka awaria?

moze ja Ci pomoge.. jesli masz windows xp to na pulpicie klikasz prawy przycisk myszy -> wlasciwosci -> zakladka ustawienia -> tam po prawej na dole masz ZAAWANSOWANE -> tam masz taka zakladke UTILITY MANAGER -> tam masz ikonke VIDEO SETTING -> pojawia sie rozne suwaki a ze Cie znam, to juz dalej poradzisz sobie sam w ustawianiu jasnosci video
                      pozdro
                      mam nadzieje ze to pomoglo
                      dziekuje. mam xp, ale polskie wiec po prostu zalatwilem to w zakladce karty graf a ze mnie znasz, to walnalem jasnosc i kontrast w opcji video na maksa i dziala idealnie. dziekuje raz jeszcze.

tylko jedna rzecz mnie zastanawia - specyfika plikow video. bo to, ze teraz mi wiekszosc dziala w normalnych kolorach oznacza tez, ze te ktore moglem ogladac wczesniej sa teraz "nieco" jasniejsze. wiadomo ze sztuka polega na dobraniu optium dla wszystkich filmikow, ale w sumie czemu wszystkie filmiki nie moga dzialac w tej samej skali koloru/kontrastu/jasnosci? pyta maturzysta z klasy o profilu informatyczny kolejny dowod na to, ze dziecku konczacemu podstawowke tylko wydaje sie co chce w zyciu robic

Komentarz

• Zainstalowałem sobie dziś Firefoxa i strony otwierają mi się wolniej niż pod IE. Taki urok tej przeglądarki czy mam omamy?
                        Kolejna rzecz: przy tematach, w których są nowe posty nie mam odpowiedniej ikonki. A to już jest irytujące. To też może być sprawka Firefoxa?
                        "Współczuję tym, którzy nie piją. Wstają rano i wiedzą, że cały dzień będą się czuć tak samo."
                        F. Sinatra

Komentarz

• Zamieszczone przez korniszon
                          Zainstalowałem sobie dziś Firefoxa i strony otwierają mi się wolniej niż pod IE. Taki urok tej przeglądarki czy mam omamy?
                          Kolejna rzecz: przy tematach, w których są nowe posty nie mam odpowiedniej ikonki. A to już jest irytujące. To też może być sprawka Firefoxa?
                          Brak odpowiednich ikoneki to nie sprawka Firefoxa, u mnie wyswietlaja sie prawidlowo; strony powinny ładowac sie z tą sama prędkościa, to zalezy glownie od szybkosci lacza.
                          brzydki, zły i szczery

Komentarz

• Szukam (linku ,namiarów itp do sciągniecia ) ostatniego meczu z Zabrzem

Komentarz

• Zamieszczone przez Smetny
                              Brak odpowiednich ikoneki to nie sprawka Firefoxa, u mnie wyswietlaja sie prawidlowo; strony powinny ładowac sie z tą sama prędkościa, to zalezy glownie od szybkosci lacza.
                              predkosc ładowania strony rowniez zalezy od przeglądarki jakiej się uzywa, nie wiem jak z Firefoxem, ale sa strony które otwierają mi się szybciej na IE, a sa strony gdzie szybciej idzie na Operze..........

Komentarz

• e(L)o!

Mam pytanko: czy ktoś z Was posiada kasetkę magnetofonową lub CD z zarejestrowanym I Festiwalem Piosenki Niezależnej z 1980 lub 81 roku???

Chodzi o ten sławny, gdański koncert w Hali Oliwii...

Pozdruffki!

OLD FASHION MAN CLUB

Komentarz

Pracuję...
                                X