Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja mam 3200. Moim zdaniem ałkiem niezły telefon. O baterii nie powiem dokładnie, bo niewiele dzwonie, więc nie wiem jakby trzymała przy dłuższych i częstszych rozmowach.

Komentarz

• mam pewien problem z Emule :/ powinien mi sie on uruchamiać przy każdym włączaniu kompa, jednak nie zawsze ma to miejsce. czasem sie pojawia, czasami nie. i w przypadku negatywnym, nie mogę go uruchomić w żaden sposób :/ . ani wchodząc w folder, ani z pasku start, wogóle nie reaguje. przed kilkamo minutami restartowałem, uruchamiałem ponownie i włączałem ponownie kilka razy kompa, a ta menda się nie pojawiła. to czy zadziała jest formą jakiegoś przypadku-wie ktoś ocb????
      Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
      Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
      Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
      ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
      A jeśli znajdziesz tę chwilę...
      będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

• Szukam Windowsa 95. Jeśli ktoś z was wie gdzie mógłbym go ściągnąć, będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Komentarz

• łomasz.... po co Ci taki rupiec? :>

Komentarz

• Zamieszczone przez Yooziu
            łomasz.... po co Ci taki rupiec? :>
            Nie dla mnie tylko dla kumpla, a jego sprzęt nie wyciągnie na czymś nowszym niż Win 95

Ale już znalazłem na eMule.

Komentarz

• No własnie chciałem Ci zaproponowac eMula

Komentarz

• Zamieszczone przez żyła
                mam pewien problem z Emule :/ powinien mi sie on uruchamiać przy każdym włączaniu kompa, jednak nie zawsze ma to miejsce. czasem sie pojawia, czasami nie. i w przypadku negatywnym, nie mogę go uruchomić w żaden sposób :/ . ani wchodząc w folder, ani z pasku start, wogóle nie reaguje. przed kilkamo minutami restartowałem, uruchamiałem ponownie i włączałem ponownie kilka razy kompa, a ta menda się nie pojawiła. to czy zadziała jest formą jakiegoś przypadku-wie ktoś ocb????
                Hmm.... sprobuj po prostu przeinstalowac... teraz chyba niedawno wyszła nowa wersja, sciagnij i zainstaluj. Moze sie cos pogryzło z Windowsem

Komentarz

• Sprzedam fabrycznie nową Motorole V600 (nie rozpakowywałem z pudełka)- cena za jedną sztukę 700, w sumie mam ich 6 do opchnięcia, przy większych ilosciach cena hurtowa oraz Sony Ericson T610 używany przez pól roku, stan b.d. cena 275. Walta chopaki na priva!

Komentarz

• Sprzedam zdjęcie z autografem 'równego chłopaka' Pawła Kaczorowskiego. Cena wyjściowa - 100zł. Dla pierwszej osoby,która przekroczy 1000zł dorzucam drewnianego pajacyka.

Gdzie u nas w mieście jest firmowy salon UMBRO?

Komentarz

• Zamieszczone przez Niko_s
                      Sprzedam zdjęcie z autografem 'równego chłopaka' Pawła Kaczorowskiego. Cena wyjściowa - 100zł. Dla pierwszej osoby,która przekroczy 1000zł dorzucam drewnianego pajacyka.

Gdzie u nas w mieście jest firmowy salon UMBRO?
                      ubrania i buty Umbro mozna kupic w sklepach Athletes Foot, sklepu firmowego chyba niestety nie ma.
                      brzydki, zły i szczery

Komentarz

• Potrzebuje dobrej maści na stłuczenia... Ktos sie orientuje w nazwach?
                        Wczoraj rozpoczelem sezon pilkarski na boisku i nic nie wskazywało na to ze dzisiaj nie bede sie mogl z lozka podniesc... :/

Komentarz

• Zamieszczone przez Koch
                          Zrobiłem jak kazałeś, ale niestety nic nie pomogło :/
                          Słuchaj.... a jak odtwazasz wav'a to jest tak ze leci ten wave tylko go nie słychac?
                          Bo moze po prostu masz takiego głupiego babola ze masz w opcjach głosnosci wyciszone wavy

Komentarz

• Zamieszczone przez Yooziu
                            Zamieszczone przez Koch
                            Zrobiłem jak kazałeś, ale niestety nic nie pomogło :/
                            Słuchaj.... a jak odtwazasz wav'a to jest tak ze leci ten wave tylko go nie słychac?
                            Bo moze po prostu masz takiego głupiego babola ze masz w opcjach głosnosci wyciszone wavy
                            Niestety to chyba nie o to chodzi
                            Dokładnie to coś takiego mi się pojawia "nullsoft waveform decoder v2.06 error" a pod spodem "missing codec, unable to open file"

Komentarz

• Ej co można zrobić jak boli gardło oprócz brania leków? :/

Komentarz

• Zamieszczone przez pusty
                                Ej co można zrobić jak boli gardło oprócz brania leków? :/
                                Mleko z miodem i masłem. Naprawdę pomaga.

Komentarz

Pracuję...
                                X